Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  BAŞKAN VEKİLİ SUBAŞI’NIN KOCAELİ TEMASLARI

Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, Bulgaristan’da Türkleri temsil eden Hak ve Özgürlükler Hareketi Partisi’nin Türkiye Marmara Bölge Temsilciliği tarafından Kocaeli’nde düzenlenen iftar programına katıldı.

Programda, Parti Genel Başkanı Mustafa Karadayı, parti mensupları ve Bulgaristan göçmeni aileleri yer aldı.

Düzenlenen program hakkında sosyal medya hesabında değerlendirmede bulunan Başkan Vekili Subaşı,  ‘’Bulgaristan’da Türkleri temsil eden Hak ve Özgürlükler Hareketi Partisi’nin Türkiye Marmara Bölge Temsilciliği tarafından Kocaeli’nde düzenlenen iftar programına katıldım. Parti Genel Başkanım Mustafa Karadayı’ya, parti mensuplarına ve benim gibi Bulgaristan göçmeni ailelere bu güzel akşama davetleri için teşekkürlerimi sunuyorum.’’ İfadelerini kullandı.

SUBAŞI İZMİT BELEDİYE BAŞKANI FATMA KAPLAN HÜRRİYET’İ ZİYARET ETTİ

Başkan Vekili Subaşı Kocaeli programı kapsamında ayrıca İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ile bir araya geldi.

Başkan Vekili Subaşı ziyaret hakkında, ‘’İzmit Belediye Başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet’i ziyaret ettim. Başkanımıza güler yüzü, sohbeti ve iyi dilekleri için teşekkürlerimi sunuyorum. İki güzel şehrimizi kadın gücüyle ileriye taşıyacak, daima vatandaşlarımızın mutluluğu için çalışacağız’’ dedi.

18 Nisan 2022