Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  SANAT AKADEMİSİ KAĞIT RÖLYEF SERGİSİNDEKİ ESERLER BÜYÜK BEĞENİ KAZANDI

Bilecik Belediyesi Sanat Akademisi kapsamında gerçekleştirilen kağıt rölyef kursunda hazırlanan eserler sergilendi.
Yaklaşık 8 ay süren kurs sonunda hazırlanan eserler, katılımcılar tarafından büyük bir beğeni ile karşılandı.
Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen sergiye Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı katılarak yapılan çalışmaları inceledi.
Verilen kurslarda harika çalışmaların ortaya konulduğunun altını çizen Başkan V. Subaşı kursa katılan   kursiyerleri tebrik etti.
Bilecik Belediyesi'nin fiziki anlamda olduğu gibi kültürel-sanatsal ve sosyal alanda da birçok güzel hizmeti vatandaşla buluşturduğunu kaydeden Başkan V. Subaşı bu yöndeki çalışmalara katkı vermeye devam edeceklerini söyledi.
Her bir eserin büyük bir sabırla işlendiğini hatırlatan Başkan V. Subaşı, ‘’Bazen kursları ziyaret etme fırsatım oluyordu. Gerçekten de her bir çalışma büyük bir sabırla yapılıyor. Kadın elinin burada da en güzel şekilde çalışmalara yansıtıldığını gördük. Kurslara katılan bütün kadınlara teşekkür ediyorum’’ dedi.
Bilecik Belediyesi El Sanatları Kurs Öğretmeni Gülcan Özcan ise ‘’Böylesi güzel bir atmosferde çok meşakkatli fakat bir o kadar da keyifli çalışmalarımızın meyvesi kağıt rölyef çalışmalarımızı sizlerle birlikte sergisini açmak ve beğeninize sunmanın gurur, onur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mutlu günümüzde yanımızda olduğunuz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Bir diğer teşekkürü de bizlere her türlü anlamda yalnız bırakmayan, destek veren Belediye Başkan Vekilimiz Melek Mızrak Subaşı hanımefendiye bir borç olarak biliyorum.’’ Dedi.
Konuşmaların ardından serginin açılışını yapan Başkan V. Subaşı ve kursiyerler, eserleri gezerek, yapılışları ve konuları hakkında bilgi aldı.

01 Haziran 2022