Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  İBB YÖNETİCİLERİ BİLECİK BELEDİYESİNE ÇIKARMA YAPTI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin çeşitli kurumlarında görev alan yöneticilerden oluşan heyet, Bilecik’e çıkarma yaptı.
Bilecik Belediyesi ile başta fiziki çalışmalar olmak üzere; şehir estetiği ve mimarisi, peyzaj düzenlemeleri, kültür ve sanat etkinlikleri, sosyal belediyecilik gibi birçok konuda karşılıklı işbirliği çalışmaları yapmak üzere gelen heyeti Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, Başkan Yardımcıları Vedat Kazıcı, Özgür Algın ve birim müdürleri karşıladı.
Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen toplantıda her iki belediyenin birimleri arasında yapılabilecek çalışma ve projeler ele alındı.
BAŞKAN V. MELEK MIZRAK SUBAŞI:
‘’İBB’NİN HER ALANDA DESTEĞİNİ GÖRMEK BİZLERE GÜÇ VERİYOR’’
Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı toplantının açılışında yaptığı konuşmada ‘’İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin her alanda desteğini görmek bizlere güç veriyor’’ ifadelerini kullanarak, ‘’Dün şehrimizde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu ve değerli eşlerini ağırladık. Şu ana kadar birçok alanda İBB’nin desteklerini gördük. Şu an gerçekleştirdiğimiz toplantıda ise başta fiziki çalışmalar olmak üzere şehir estetiği ve mimarisi, peyzaj düzenlemeleri, kültür ve sanat etkinlikleri, sosyal belediyecilik gibi birçok konuda karşılıklı fikirleri paylaşacağız. Alanında uzman ve tecrübeli yönetici ve çalışanla şehrimiz ve halkımız için yapabileceğimiz çalışma ve projeleri ele alacağız.’’ İfadelerini kullandı.

İBB’YE BAĞLI 13 DAİRE BAŞKANLIĞI VE BİRİMDEN 20 YÖNETİCİ VE ÇALIŞAN KATILDI
Birimler arası karşılıklı görüşme ve temasların gerçekleştirildiği toplantıda Marmara Bölgesi İşbirlikleri Proje Birimi, İBB Başkan Danışmanlığı Birimi, İBB Üstyapı Projeler Müdürlüğü, İBB Etüt ve Projeler Birimi, Kültür A.Ş. Sanat Yönetmeni, Kültür A.Ş. Kültür Etkinlikleri Müdürlüğü, İBB Orkestralar Müdürlüğü, Ağaç A.Ş. Fidanlık ve Lojistik Müdürlüğü, İBB Tarım ve Su Ürünleri Müdürlüğü, Bimtaş A.Ş. Tasarım Müdürlüğü, İBB Bilgi İşlem Müdürlüğü, İBB Engelliler Müdürlüğü, Belbim A.Ş. Pazarlama Müdürlüğü, Belbim A.Ş. Saha Operasyonları, Belbim A.Ş. İsbak A.Ş. Genel Müdürlüğü, İBB Çevre Koruma Daire Başkanlığı, Enerji A.Ş. Proje Mühendisliği, Enerji A.Ş. Proje Müdürlüğü, İstaç A.Ş. Proje ve İş Geliştirme Müdürlüğü, İstaç A.Ş. Çevre Mühendisliği, İstaş A.Ş. Proje Yönetim Şefliği İmar A.Ş. Proje Geliştirme Müdürlüğü, Şehir Hatları A.Ş. Satınalma ve Lojistik Müdürlüğü, İsfalt A.Ş. Üretim Müdürlüğü, İBB Koruma ve Uygulama Denetim Müdürlüğü’ndeki 20 kişilik grup üyeleri, Bilecik Belediyesi’ndeki ilgili birim müdürleri ve çalışanları ile karşılıklı görüşmelerde bulundu.
Gerçekleştirilen toplantı sonunda Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, birim yöneticilerine çeşitli hediyeler verirken, gelen heyet üyeleri de Başkan V. Subaşı ve Bilecik Belediyesi birim müdürlerine çeşitli hediyeler sundu.

14 Haziran 2022