Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  HANDE ÜNSAL BİLECİK’TE SAHNE ALDI

 Bilecik Belediyesi tarafından düzenlenen "Gençlik Konseri" kapsamında sahne alan Şarkıcı Hande Ünsal, Bileciklilere güzel bir akşam yaşattı.
Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilen konsere CHP İl Başkanı Metin Yaşar, Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, Merkez İlçe Başkanı Berna Pamukçu, belediye başkan yardımcıları, il genel ve belediye meclis üyeleri  ile çok sayıda vatandaş izledi.
BAŞKAN V. SUBAŞI:
‘’GENÇLERİMİZİ KONSERLERLE BULUŞTURMAYA DEVAM EDECEĞİZ’’

Konser öncesi kısa bir açıklama yapan Başkan V. Subaşı, gençlik haftası kapsamında hazırlanan konserin iki kez ertelendiğini hatırlatarak, ‘’Bilecik’te güzel bir akşam yaşıyoruz. İki kez ertelemek zorunda kaldığımız konser için bugün bir aradayız. Bizlere keyifli bir akşam yaşatan Hande Ünsal ve değerli ekibine çok teşekkür ediyorum. Gençlerimizi çok seviyoruz. Bunun için bu konserlerimizi sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz’’ ifadelerini kullandı.
Şarkıcı Hande Ünsal ise Bileciklilerle buluştuğu için çok mutlu olduğunu belirterek, ‘’Şükürler olsun kavuşturana. Bilecik gerçekten muhteşem görünüyor. Ertelediğimiz konseri sizlerle gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz. Ayrıca Bilecik’te ilk kadın belediye başkanının olması da beni çok mutlu etti’’ ifadelerini kullandı.
Başkan V. Subaşı konuşması sonrasında Hande Ünsal’a çiçek ile birlikte Bilecik seramiği üzerine yapılmış Atatürk portresi hediye etti.

17 Haziran 2022