Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  BAŞKAN V. SUBAŞI İBB’DEN GELEN OTOBÜSÜ TEST ETTİ

Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı ,İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Bilecik Belediyesi’ne kazandırılan otobüsün direksiyonuna geçerek, test sürüşü yaptı.
Vadi Park’taki düzenleme çalışmalarında incelemelerde bulunan Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, daha sonra otobüs direksiyonuna geçti.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla Bilecik Belediyesine otobüs kazandırıldığını hatırlatan Başkan V. Subaşı, ‘’Öncelikle İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve ilgili tüm birim yetkililerine teşekkür ediyorum.  Otobüsümünüz bugün test sürüşünü yaptık. Aracımızı, vatandaşlarımızın güzel hizmet alacağı alanlarda kullanıma sunacağız.’’ Dedi.
‘’DİREKSİYONA GEÇECEK KADIN SÜRÜCÜLER ARIYORUZ’’
Başkan V. Subaşı ayrıca ‘’Buradan da bir müjdeyi vermek istiyorum’’ ifadelerini kullanarak, ‘’Otobüsümüz için kadın sürücüler aramaktayız. Başvurularınızı Belediye Başkanlığımıza yapmanızı rica ediyoruz. Otobüsümüzün ayrıca çok güzel bir detayı var. Engelli vatandaşlarımızın rahatlıkla kullanabileceği şekilde bir özelliği var. Bu da yüzümüzü güldüren harika bir detay oldu. Şehrimize ve vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olsun.’’ Diye konuştu.

23 Ağustos 2022