Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  HAYDİ ÇOCUKLAR! SİZLERİ 100. YIL ÇOCUK ŞENLİĞİNE BEKLİYORUZ

Bilecik Belediyesi tarafından ilimizin düşman işgalinden kurtuluşunun 100. Yılı etkinlikleri kapsamında hazırlanan şenlikte Bilecikli çocuklar 100. Yıl Çocuk Şenliğinde bir araya gelecek.
Konferanslar, söyleşiler ve konserlerle ilimizin düşman işgalinden kurtuluşunun en iyi şekilde değerlendirileceği 100. Yıl Kurtuluş Festivalinde çocuklar palyaço ve maskotların gösterileriyle eğlenirken, planeteryumda dünya ve güneş sistemi hakkında güzel bilgilere ulaşacak, kaykay pistinde keyifli anlar yaşayacak.
SURVİVOR VE BİLİM ATÖLYESİNDE ÇOCUKLARI SÜRPRİZLER BEKLİYOR
2 ve 3 Eylül tarihlerinde saat: 11:00 ile 17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek çocuk şenliğine katılım ücretsiz olup, etkinlik günlerinde Bilecik Belediyesi tarafından Atatürk Parkı üzerinden ring seferleri düzenlenecek.
Survivor ve bilim atölyesi etkinliğinde çocukları sürprizlerin beklediği etkinlikte ayrıca Çocuk Şarkıları konseri gerçekleştirilecek.
Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı’nın çocuklara yaz tatili hediyesi olan ve çeşitli ikramların yapılacağı 100. Yıl Çocuk Şenliğine bütün çocuklar davetlidir.

23 Ağustos 2022