Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  100. YIL KURTULUŞ FESTİVALİNDE BİLECİKLİ SANATÇILAR SAHNE ALDI

Bilecik Belediyesi tarafından hazırlanan 100. Yıl Kurtuluş Festivali kapsamında sahne alan Murat Durmaz ve Tolga İnci, Bileciklilere eğlenceli bir gece yaşattı.
Cumhuriyet Meydanında düzenlenen konserde ilk önce Tolga İnci ve orkestrası sahne alırken daha sonra ise Bilecik’in sevilen ismi Murat Durmaz ve ekibi meydandakileri coşturdu.
Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, İl Başkanı Mehmet Metin Yaşar ve Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı da konserlere katılarak, meydandakilerin kurtuluş festivali sevincini paylaştı.
TOLGA İNCİ SAHNEDE ENGELİN OLMADIĞINI GÖSTERDİ
Aynı zamanda öğretmen olduğunu ifade eden Tolga İnci konserin bir bölümünde tekerlekli sandalyeli öğrencisi ile şarkılar söyledi.
Engellerin sevgi ile birlikte aşılabileceği mesajını veren Tolga İnci, dezavantajlıların hiçbir zaman pes etmemesi gerektiğini şarkılarıyla söyledi.
Başkan V. Melek Mızrak Subaşı da Tolga İnci’ye mesajları ve performansı için teşekkür ederek, çiçek taktim etti.
MURAT DURMAZ SEVİLEN ŞARKILARIYLA ALANDAKİLERİ COŞTURDU
Daha sonra sahneye çıkan Murat Durmaz ise kurtuluşun anlam ve önemini ortaya koyan eserler yanı sıra Bileciklilerin sevdiği şarkılarını seslendirdi.
Anlamlı bir etkinlik için sahne aldığından dolayı mutlu olduğunu kaydeden Murat Durmaz, etkinliğin düzenlenmesinde emeği olan Başkan V. Subaşı ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.
Meydandakilerin, Bilecik’in düşman işgalinden kurtuluşunu kutlayan Murat Durmaz’a Milletvekili Yaşar Tüzün ve Başkan V. Subaşı çiçek taktim ederek, hatıra fotoğrafları çektirdi

07 Eylül 2022