Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  HALK GÜNÜ UYGULAMASI VATANDAŞLAR TARAFINDAN İLGİ GÖRMEYE DEVAM EDİYOR

HALK GÜNÜ UYGULAMASI VATANDAŞLAR TARAFINDAN İLGİ GÖRMEYE DEVAM EDİYOR

 

Bilecik Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, her hafta gerçekleştirilen 'Halk Günü'nde vatandaşları makamında ağırlayarak, talep ve şikâyetleri dinliyor. Bilecik Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, her hafta gerçekleştirilen 'Halk Günü'nde vatandaşları makamında ağırlayarak, talep ve şikâyetleri dinlemeye devam ediyor. Vatandaşların talepleriyle tek tek ilgilenen Başkan V. Subaşı, ilgili birimlere gerekli talimatları vererek taleplerin kısa sürede çözülmesini sağlıyor.

 

BAŞKAN V. MELEK MIZRAK SUBAŞI SAAT GÖZETMEKSİZİN VATANDAŞLARI AĞIRLAMAYA DEVAM EDİYOR!

 

Bu hafta uygulanan Halk Günü görüşmelerinin saat 14.00-16.00 arası olacağı duyurulmasına rağmen yaşanan yoğunluktan dolayı Başkan V. Melek Mızrak Subaşı gelen hiçbir vatandaşı geri çevirmedi. Uygulamanın saatlerini esneten Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, makamına gelen tüm vatandaşları tek tek dinleyerek sorunlarını çözmek için ilgili birimlere talimat verdi.

Vatandaşlar da uzun süredir devam eden 'Halk Günü' uygulamasının devamından dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını belirterek, Başkan V. Subaşı’ya teşekkürlerini iletti. Görüşme sonucunda taleplerin daha hızlı çözüme kavuştuğunu kaydeden vatandaşlar, uygulama ile sorun ve taleplerini başkanlık makamına iletirken bir yandan da şehrin yönetimine katıldıkları için ayrıca mutlu olduklarını belirtti.

14 Ekim 2022