Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  BAŞKAN V. MELEK MIZRAK SUBAŞI’NDAN ANKARA SEFERİ

BAŞKAN V. MELEK MIZRAK SUBAŞI’NDAN ANKARA SEFERİ

 

İller Bankası toplantısı için Ankara’ya giden Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı makamında ziyaret ederek sohbet etti.

Yapımı devam eden altyapı projesi ile ilgili görüşmeler yapmak için Ankara’ya giden Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, iller bankası yetkilileri ile bir araya geldi. Toplantının ana gündem maddelerini projenin başından itibaren gelinen sürecin son durumu, ek kredi talebi ve iş artışı oluşturdu. Proje hakkında ek kredi taleplerinin gerekçeleri, İller Bankası yetkilileri ile görüşüldü. Toplantıya Başkan Yardımcısı Vedat Kazıcı ve Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Zafer Gürkan Akyurt da katıldı.

 

“ADİL VE ŞEFFAF YÖNETİM ÖRNEĞİNİ ANKARALI VATANDAŞLARIMIZLA BULUŞTURAN BAŞKANIMIZA BİLECİK’İN SELAMINI GETİRDİK”

 

Başkan V. Melek Mızrak Subaşı toplantının ardından Ankara Büyükşehir Belediyesine geçerek bir dizi görüşmeler gerçekleştirdi. Mansur Yavaş tarafından makamında ağırlanan Melek Mızrak Subaşı, “Adil ve şeffaf yönetim örneğini Ankaralı vatandaşlarımızla buluşturan Mansur Başkanımıza Bilecikli hemşehrilerimizin selamını ilettik. Başkanımıza misafirperverlikleri için teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerini kullandı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da ortak projelerin devam edeceğini ifade etti.

“VEKİLLERİMİZE ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLİYORUM”

 

Daha sonra Türkiye Büyük Millet Meclisine giden Başkan V. Melek Mızrak Subaşı burada Sakarya Milletvekili ve Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Ankara Milletvekili Tekin Bingöl ve Bilecik Milletvekilimiz Yaşar Tüzün tarafından ağırlandı. Milletvekilleriyle sohbet eden Başkan V. Melek Mızrak Subaşı kendilerine çalışmalarında başarılar diledi.

28 Ekim 2022