Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  BAŞKAN V. SUBAŞI BİEYDER YETKİLİLERİYLE MUHTARLARI DİNLEDİ

Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, gerçekleştirilen ocak ayı meclis toplantısı sonrasında mahalle muhtarları ve Bilecik Engelsiz Yarınlar Derneği (BİEYDER) yöneticileriyle bir araya geldi.
BİEYDER Başkanı Aslıhan Volkan toplantıda yaptığı konuşmada dernek olarak şu ana kadar yapılan çalışmalar ile bundan sonra yapmayı planladıkları projeler hakkında bilgiler verdi.
2022 yılında dezavantajlı vatandaşlar için güzel uygulama ve projelerin gerçekleştirildiğini hatırlatan Volkan, katkıları dolayısıyla Başkan V. Melek Mızrak Subaşı’na teşekkür etti.
Engellilerin hayatını kolaylaştırmak için yapılması gereken çalışmaların olduğunu kaydeden Volkan, yeni yılda daha güzel çalışmalar yapmak istediklerini kaydetti.
BAŞKAN V. SUBAŞI, MUHTARLARIN TALEPLERİNİN ÇÖZÜMÜ İÇİN TALİMAT VERDİ
 
Gerçekleştirilen toplantıda mahalle sakinlerinin istek ve şikayetlerini alan Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, birim müdürlerine taleplerin en hızlı şekilde yerine getirilmesi talimatı verdi.
Mahallelerine ilişkin vatandaşların isteklerini aktaran muhtarlar, düzenlenen toplantıdan duydukları memnuniyeti belirterek, Başkan V. Melek Mızrak Subaşı ve meclis üyelerine teşekkür etti.
Belediye Başkanlığı olarak muhtarlara her zaman önem verdiklerini kaydeden Başkan V. Subaşı, ‘’Bizler muhtarlarımızı yerel yönetimde en büyük yardımcılar olarak görüyoruz. Sağ olsunlar halkımızın talep ve görüşlerini bizlere sunuyorlar. Bizler de Bilecik Belediyesi olarak her zaman muhtarlarımıza gerek değer ve önemi veriyoruz. Belirtilen istekleri de en kısa zamanda çözüme kavuşturacağız’’ ifadelerini kullandı.

04 Ocak 2023