Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  BAŞKAN V. SUBAŞI MAHALLE SAKİNLERİNİN TALEPLERİNİ DİNLEDİ

Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, İstasyon ve Beşiktaş Mahallesi sakinlerini ziyaret ederek, istek ve görüşlerini dinledi.
Programı kapsamında önce İstasyon Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Başkan V. Subaşı, belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi, mahallede sakinlerinin taleplerini not aldı.
Daha sonra Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Metin Yaşar, İlçe Başkanı Berna Pamukcu, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Yıldız ve il genel meclisi üyeleriyle Beşiktaş Mahallesinde kurulan pazarda halkla bir araya gelen Başkan V. Subaşı, pazar esnafı ile vatandaşları dinledi.
‘’HALKIMIZIN TALEBİNİ YERİNDE ALIYOR ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ’’
Ziyareti hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Başkan V. Subaşı, ‘’İl ve ilçe başkanlarımız, belediye başkan yardımcılarımızla birlikte İstasyon ve Beşiktaş Mahallesinin sakinlerini dinledik. Bizden istedikleri konuları not aldık. Her iki mahallemiz için güzel çalışmalarımızın devamı gelecek. ‘’ ifadelerini kullandı.
Mahalle muhtarları ve sakinleri ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek, Başkan V. Subaşı ve beraberindeki konuklarına teşekkür etti.

13 Ocak 2023