Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  10’A YAKIN ALANDA ONLARCA ÖĞRENCİ VE YETİŞKİN ÜCRETSİZ KURSLARLA BULUŞUYOR

Bilecik Belediyesi ve Kent Konseyi işbirliğinde hazırlanan eğitim ve atölye programları kapsamında onlarca öğrenci ve yetişkin, ücretsiz kurslarla buluşuyor.
Özellikle eğitime, çocuklara ve gençlere yönelik birçok alanda katkılarını sürdüren Bilecik Belediyesi, Kent Konseyi ile birlikte anlamlı uygulamalara imza atıyor.
Kent Konseyi binasında bir araya gelen çocuklar Robotik Kodlama ve Stem, Fen ve Deney, yanı sıra birçok alandaki sanat atölyesinde eğitimler alırken, kadınlara yönelik de Tıbbi ve Aromatik Bitkiler kursları düzenleniyor.
Bilecik Belediyesi ve Kent Konseyi Eğitmenleri tarafından verilen eğitimler sonucunda kursiyerler aldıkları eğitimleri sertifika ile taçlandırıyor.
Kent Konseyi Başkanı Seyfi Özgen gerçekleştirilen eğitim programları hakkında; ‘’Bilecik Belediyesi ve Kent Konseyi işbirliğinde anlamlı ve faydalı aktiviteleri halkımızla buluşturuyoruz. Bundan sonraki dönemlerde de güzel faaliyetlerimiz olacak. Katkıları dolayısıyla Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı ve eğitmenlere çok teşekkür ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

23 Ocak 2023