Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  BAŞKAN V. SUBAŞI SAĞLIK ÇALIŞANLARINI ZİYARET EDEREK 14 MART TIP BAYRAMLARINI KUTLADI

Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret ederek, doktor ve sağlık çalışanları ile bir araya geldi.
Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, İl Başkanı Mehmet Metin Yaşar, Merkez İlçe Başkanı Berna Pamukcu, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Yıldız ve Belediye Meclis Üyesi Nurten Bilecikligil ziyareti gerçekleştiren Başkan V. Subaşı, doktor ve çalışanlara çiçek hediye etti.

Hastane Başhekimi Dr. Öğretim Üyesi Erhan Arıkan’ı da ziyaret eden Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, doktorlar ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutladı.
Ziyaret hakkında sosyal medya hesabında bir paylaşım yapan Başkan V. Subaşı, ‘’14 Mart Tıp Bayramında Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğr. üyesi Erhan Arıkan’ı, doktorlarımızı, hemşirelerimizı ve sağlık emekçilerimizi; Milletvekilimiz Yaşar Tüzün, İl Başkanımız Mehmet Metin Yaşar, İl Kadın Kolları Başkanımız Nurten Bilecikligil, Merkez İlçe Başkanımız Berna Pamukcu ve Başkan Yardımcımız Hüseyin Yıldız’la birlikte ziyaret ettik. Çalışmalarında kolaylıklar diledik. Emeğinizin karşılığını aldığınız, hak ettiğiniz değerleri gördüğünüz nice bayramlara! 14 Mart Tıp Bayramınız kutlu olsun.’’ İfadelerini kullandı.
Ziyaretinde doktorlar ve sağlık çalışanlarına çiçek takdim eden Başkan V. Subaşı, hastalara da geçmiş olsun dileklerini iletti.

14 Mart 2023