Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  BİLECİK VE ERZURUM BULUŞMASI KÜLTÜR FESTİVALİ AÇILIŞ PROGRAMIYLA BAŞLADI

Bilecik Belediyesi katkılarıyla düzenlenen ve Erzurum yöresine ait ürünlerin satışa sunulduğu 1. Bilecik Erzurum Buluşması ve Kültür Festivali’nin kapıları açıldı.

Bilecik Belediyesi Kapalı Pazar alanında kurulan festivalin açılış programına; Vali Dr. Kemal Kızılkaya, Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, siyasi parti il ve ilçe başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile çok sayıda vatandaşın katıldığı programda Erzurum yöresine ait ürünler satışa sunuldu.

Programda konuşan Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, Bilecik’te kurulan festivali ile Erzurum’daki güzelliklerin ve zenginliklerin sergileneceği ve satışa sunulacağını belirterek, ‘’Öncelikle  tüm konukları Bilecik’te ağırladığımız için duyduğum mutluluğu ifade ediyorum. Geçtiğimiz aylarda da Karadeniz yöresinin güzellikleri ve lezzetlerini Bilecik’te karşıladık. 3 gün sürecek festivale tüm Bileciklileri davet ediyoruz’’ ifadelerini kullandı.

Vali Kızılkaya, Milletvekili Tüzün, Başkan V. Subaşı ve protokol üyeleri, kurulan stanttaki vatandaşları selamlayarak, hayırlı işler temennisini iletti.

Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı da konuklarla sohbet ederek, hatıra fotoğrafları çektirdi.

17 Mart 2023