Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  BELEDİYE BAŞKAN V. SUBAŞI HUZUREVİ SAKİNLERİNİ ZİYARET ETTİ

Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, Bilecik Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinlerini  ziyaret etti.

Yaşlılara Saygı Haftası dolayısıyla ziyareti gerçekleştiren Başkan V. Subaşı, huzurevi sakinlerini dinledi, talep ve görüşlerini not aldı.

Yaşlıların toplumsal hayattaki yerine değinen Belediye Başkan V. Subaşı, ‘’Hem bu hafta dolayısıyla hem de ramazan ayı vesilesiyle huzurevindeki değerli büyüklerimizi ziyaret ettik, talep ve görüşlerini dinledik. Huzurevinde kalan büyüklerimizin ellerini öperek dualarını aldık. Onlar bizim rehberlerimiz, yaşayan tarihimiz. Bir gün değil her gün hatırlamalı, büyüklerimizi ziyaret etmeliyiz.’’ İfadelerini kullandı.

Belediye Başkan V. Subaşı konuşmasında ayrıca Bilecik Belediyesi olarak huzurevi sakinlerinin daha keyifli zaman geçirmeleri amacıyla talep olduğu halde kültürel ve sosyal aktiviteler gerçekleştirebilecekleri bilgisini verdi.

Huzurevi yöneticileri ile de bir araya gelen Belediye Başkan V. Subaşı, yetkililerin huzurevi konusundaki taleplerini aldı.
Huzurevi sakinleri de ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek, Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı’na teşekkür etti.

23 Mart 2023