Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  BAŞKAN V. SUBAŞI, BASIN MENSUPLARININ SORULARINI YANITLADI

Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, basın mensuplarıyla bir araya geldiği programda soruları cevapladı, yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Bilecik Belediyesi Vadipark Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen buluşmada basın mensupları, Bilecik Belediyesi’nin yeni proje ve çalışmaları hakkında bilgiler aldı.
Şehrin kanalizasyon ve yağmur suyunun ayrılarak, mağduriyetlerin giderildiği proje hakkında da bilgi veren Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, Bahçelievler Mahallesinde tamamlanan kanalizasyon ve altyapı çalışmasında asfaltlama çalışmalarının yarın başlayacağı bilgisini verdi.
Çalışmalarda herhangi bir aksamanın olmadığına dikkat çeken Başkan V. Subaşı, ‘’Bahçelievler Mahallemizdeki Atakent Caddesinde önceki yıllardan beri ani yağışlar sonrasında sel ve taşkınlarla birlikte mağduriyetler oluşuyordu. Tüm şehrimizde sürdürdüğümüz kanalizasyon ve altyapı çalışmalarına bu bölgeyi de ekledik. Her iki okulumuzun da olduğu bu caddede altyapı çalışmamız tamamlandı. Sağlam bir asfalt çalışmasının olması için beklememiz gereken bir süre vardı. Asfaltlamaya ilişkin ihale ve benzeri süreçleri tamamladık. Yarın o bölgede gerekli asfaltlama çalışmalarını başlatıyoruz’’ dedi.
ATAKENT CADDESİ IŞIKLANDIRMA, KALDIRIM VE ÇEVRE DÜZENLEMESİYLE DAHA GÜZEL OLACAK
Gerçekleştirilecek çalışma kapsamında sadece asfaltlama olmayacağına dikkat çeken Başkan V. Subaşı, ‘’Bahçelievler Mahallemize çok önem veriyoruz. Burada yapılacak çalışma ile bir yandan selden kaynaklı mağduriyetleri sonlandırırken diğer yandan cadde ışıklandırması, yeni kaldırım ve mazgal çalışmasıyla kapsamlı bir yenileme gerçekleştireceğiz’’ ifadelerini kullandı.

24 Mayıs 2023