Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  BİLECİK BELEDİYESİ KİTAP KAFE ÜNLÜ YAZARLARIN İMZA VE SÖYLEŞİLERİYLE HİZMETE GİRECEK

Bilecik Belediyesi tarafından Şeyh Edebali Kültür Kongre Merkezi fuaye alanında hazırlanan Kitap Kafe, okuyucular için hazır hale getirildi.
Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı’nın yakından takip ettiği Kitap Kafe başta üniversite öğrencileri olmak üzere şehirdeki tüm okuyuculara hizmet verecek.
Okuma alanları, ders çalışma bölümleri, ikram ve dinlenme alanlarıyla hazırlanan Kitap Kafe’de üniversite öğrencileri sabah saatlerine kadar faydalanabilecek.
Kitap günleri kapsamında kitap alarak çekilişe katılan okurlar, 11 Haziran Pazar günü saat: 17:00’de gerçekleştirilecek çekiliş ile bir bisiklet, 10 dünya klasik eseri ve 500 TL’lik hediye çeki ile ödüllendirilecek.
BİLECİK KİTAP GÜNLERİNDE ÜNLÜ YAZARLAR İMZA VE SÖYLEŞİDE OKURLARIYLA BULUŞACAK
Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan Bilecik Kitap Günleri  etkinliğine katılacak 20’ye yakın yazar, Bilecikli okurlarıyla buluşacak.
2-11 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek Bilecik Kitap Günleri kapsamında 4 Haziran Pazar Günü Ali Lidar, 10 Haziran Mehmet Ali Çatal, Cemil Kılıç ve 11 Haziran Pazar günü ise Ahmet Ümit ve Ali Avcu, kitapseverlerle söyleşi ve imza için bir araya gelecek.
Bilecik Kitap Günlerine ayrıca Semih İğdigül, Tolga Akpınar, Alparslan Yine, İbrahim Özbay, Sibel Karabulut, Nihat Gökmen, Süleyman Kocabaş, Abdurrahman Adıyan, Cemal Kaya, Yüksel Köker, Selçuk Silsüpür, Davut Tunçbilek, Emre Bircan gibi isimler katılacak.
KİTAP KAFE İÇİN KİTAP BAĞIŞI YAPILABİLECEK
Sınav dönemlerinde Bilecik Belediyesi tarafından ücretsiz ikramların yapılacağı kitap kafe için okuyucular, her alanda kitap bağışında bulunabilir.
7’den 70’e her yaştan kişinin en güzel ortamlarda kitap okuyabileceği Bilecik Belediyesi Kitap Kafe önümüzdeki hafta okuyuculara kapılarını açacak.

01 Haziran 2023