Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  ÇOCUKLAR 2. ÇOCUK ŞENLİĞİNDE GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı’nın çocuklara karne hediyesi olarak hazırlanan 2. Çocuk Şenliği, renkli ve güzel görüntülerle sona erdi.
Bilecik Belediyesi Vadipark Sosyal Tesislerinden gerçekleştirilen şenlikte binlerce çocuk, birbirinden güzel oyun gruplarında gönüllerince eğlendi.
Sürpriz eğlenceler ve ücretsiz ikramlarla buluşan çocuklar, kendileri için hazırlanan şenlikte sihirbaz ve interaktif gösteriler, yarışmalar, şişme oyun grupları, baloncuk şov, jonglör ve eğlenceli maskotlar yanı sıra ücretsiz dondurma, patlamış mısır ve sürpriz ikramlarla buluştu.
Şenlik alanındaki çocukları ziyaret eden Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, çocuklarla trene bindi, birbirinden güzel ikramlarda bulundu. 
BELEDİYE BAŞKAN V. MELEK MIZRAK SUBAŞI:
‘’ÇOCUKLARIN GÜLMESİ BİZLERE ENERJİ VE MORAL VERİYOR’’
Gerçekleştirilen şenlik ile amaçlarının çocukları mutlu etmek olduğunu hatırlatan Başkan V. Subaşı, ‘’Bilecik Belediyesi olarak çocuklarımız için ikinci kez düzenlenen şenlikte bir araya geldik. Böylece çocuklarımıza karne hediyelerini önceden vermiş olduk. Çocuklarımızın mutluluğu ve motivasyonu bizler için her zaman çok önemlidir. Baştan sona yeni düzenlediğimiz Vadipark Sosyal Tesislerimizde çocuklarımız için çok eğlenceli bir ortam hazırladık. Burada birçok oyun alanı mevcut ve çocuklarımıza sürpriz ikramlarımız oldu. Bu tür şenliklerimiz devam edecek ve çocuklarımızı eğlendirmeye ve güldürmeye devam edeceğiz’’ dedi.
ÇOCUKLAR VE AİLELERDEN BAŞKAN V. SUBAŞI’NA TEŞEKKÜR
Düzenlenen 2. Çocuk şenliği dolayısıyla büyük mutluluk yaşadıklarını söyleyen çocuklar, Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı’na teşekkür etti. Aileler de bu tür aktivitelerin düzenlenmesini istediklerini belirterek, Belediye Başkan V. Subaşı ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.
Şenlik alanında oyun trenine de binen çocuklara ücretsiz dondurma, şeker, patlamış mısır ve pamuk şeker ikram edildi.

12 Haziran 2023