Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  BAŞKAN ŞAHİN MUHTARLARIN TALEP VE ÖNERİLERİNİ DİNLEDİ

Belediye Başkanı Semih Şahin, mahalle ve köy muhtarları ile düzenlenen kahvaltı programda bir araya geldi.

Belirli bir takvim dahilinde ilimizdeki sivil toplum kuruluşu yöneticileri, vatandaşlar ve esnaf ile bir araya gelen Başkan Şahin, bu kez muhtarlar ile buluştu.

Başkan Şahin, düzenlenen toplantıda muhtarların talep ve önerilerini dinlerken, Bilecik Belediyesinin yeni çalışma ve projeleri hakkında da bilgiler verdi.

Göreve geldikleri ilk günden bu yana hep, ‘’Bilecik’i halkımızla birlikte yöneteceğiz’’ düşüncesiyle hareket ettiklerini kaydeden Başkan Şahin, ‘’Çalışmamız kapsamında muhtarlarımızla bir araya gelerek, mahalle ve köylerimizdeki talepleri ele aldık. Yerel yönetimde muhtarlara çok önem veriyor ve halkımıza her alanda en güzel hizmeti verme gayretindeyiz. Bugün de muhtarlarımızla bir araya geldik. Şehrimiz ve halkımız için yapabileceğimiz çalışmaları değerlendirdik. Bütün muhtarlarımıza gayretleri dolayısıyla teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum’’ dedi.

Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar ve muhtarlar da düzenlenen program dolayısıyla Belediye Başkanı Semih Şahin’e teşekkür etti.

Toplantı sonunda muhtarlar ile hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Şahin, muhtarlara çeşitli hediyeler takdim etti.

18 Ağustos 2020