Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  BAŞKAN V. MELEK MIZRAK SUBAŞI: ‘’ÇALIŞANLARIMIZI ENFLASYONA KARŞI KORUMAYA ÇALIŞIYORUZ’’

Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, Belediye-İş Sendikası Şube Başkanı Kemal Azak’ı, ağırladığı programda yaptığı açıklamada, ‘’Çalışanlarımızı enflasyona karşı korumaya çalışıyoruz’’ dedi.
Belediye İş Sendikası Şube Başkanı Azak’ı ağırlayan Başkan V. Subaşı, yapılan görüşmeler sonrasında yapılan protokol ile çalışanların  maaşlarına açıklanan enflasyon oranının üstüne yüzde 15 ekleyerek, toplamda yüzde 34 iyileştirme yaptıklarını söyledi.
Bilecik Belediyesi olarak çalışanların her zaman en iyi şartlarda çalışması için ellerinden gelen çabayı göstermeye devam edeceklerini kaydeden Başkan V. Subaşı, ‘’Görüşmelerimiz sonucunda imzaladığımız protokolle çalışanlarımızın maaşlarına, açıklanan enflasyon oranının üstüne %15 ekleyerek toplamda %34 oranında bir iyileştirme gerçekleştirdik. İyileştirmemizin çalışma arkadaşlarıma hayırlı olmasını diliyor, ağırlaşan yaşam şartları içinde her zaman yanlarında olacağımızı buradan sizlerle paylaşmak istiyorum.’’ İfadelerini kullandı.
Belediye İş Sendikası Şube Başkanı Kemal Azak ise Başkan V. Subaşı’na katkıları ve yaptığı iyileştirme dolayısıyla teşekkür etti.

12 Temmuz 2023