Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  BİLECİK BELEDİYESİ ÇOCUK YAZ ATÖLYELERİ BAŞLIYOR

BİLECİK BELEDİYESİ ÇOCUK YAZ ATÖLYELERİ BAŞLIYOR

Yaz tatiline giren çocuklara yönelik etkinliklerini sürdüren Bilecik Belediyesi yaklaşık 1 aydan fazla sürecek Çocuk Yaz Atölyeleri etkinliğini bu hafta sonu Atatürk Parkında başlatıyor.

Yıl boyu gençler ve çocuklar için birbirinden güzel etkinlikler düzenleyen Bilecik Belediyesi yaz aylarında da etkinliklerine devam ediyor. İlk etkinliğine 29 Temmuz Cumartesi günü Kum Boyama Atölyesi ile başlayacak olan Çocuk Yaz Atölyeleri birbirinden eğlenceli aktivitelerle belirli aralıklarla Atatürk Parkında çocuk ve gençlerle buluşmaya devam edecek. 9 Eylül tarihine kadar devam edecek Çocuk Yaz Atölyelerinde gerçekleştirilecek etkinlikler ve yaş aralıkları ise aşağıdaki gibi olacak.

Kum Boyama (5-8 Yaş), Tişört Boyama (5-8 Yaş), Yüz Maskesi (5-8 Yaş), Mandala Boyama (8-12 Yaş), Çanta Boyama (5-8 Yaş), Origami Sanatı (8-12 Yaş), Taş Boyama (5-8 Yaş), Kil Boyama (8-12 Yaş), Boncuk Bileklik Kolye Yapımı (5-8 Yaş), Ebru Sanatı (10-15 Yaş), Su Kabağı Boyama (5-8 Yaş), Baskı Atölyesi (5-8 Yaş), Makrome Anahtarlık (10-15 Yaş).

İlk etkinlik Kum Boyama Atölyesi 29 Temmuz Cumartesi günü 1. Seans 16.00-16.45 ve 2. Seans 17.15-18.00 saatlerinde Atatürk Parkında gerçekleştirilecek olup katılım kontenjanla sınırlıdır. Etkinliklere katılım ücretsiz olup kayıtlar www.bilecik.bel.tr adresinden yapılacaktır. Kayıtsız katılım kabul edilmeyecektir. Diğer etkinliklerin gün, saat ve katılım şartları Bilecik Belediyesi sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.

27 Temmuz 2023