Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  BİLECİK BELEDİYESİNDEN ÇEVRE İLLERE KÜLTÜR GEZİLERİ YAPILDI

Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen kültür gezileri ile yüzlerce Bilecikli, çevre illeri gezme imkanı buldu.

Sosyal belediyecilikte anlamlı çalışmaları uygulamaya koyan Bilecik Belediyesi, İstanbul, Ankara, Bursa ve Eskişehir illerine düzenlediği gezi turlarıyla çocuklar ve ailelerine keyifli bir yaz dönemi yaşattı.

Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı’nın yakın ilgisi ve takibi ile gerçekleştirilen gezilerde başta kadın ve çocuklar birçok ildeki tarihi yerlerle kültürel zenginlikleri görme imkanı buldu.

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN V. SUBAŞI’NA TEŞEKKÜR

Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen gezilerden dolayı büyük mutluluk ve memnuniyet duyduklarını ifade eden vatandaşlar, Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı’na teşekkür etti.

Düzenlenen gezilerle İstanbul, Ankara, Bursa ve Eskişehir’deki birçok güzelliği görme imkanı duyduklarını kaydeden vatandaşlar, gezilerin devam etmesini istedi.

Düzenlenen geziler kapsamında İstanbul’da şu ana kadar Yeraltı Sarnıcı, Sultanahmet Cami, Ayasofya Cami Kebiri, Gülhane Parkı ve Rahmi Koç Müzesi gibi tarihi değere sahip yerler gezilirken ayrıca  vapur turları da düzenlendi.

Ankara gezisi kapsamında ise Cumhuriyet Müzesi ile Ankara Kurtuluş Savaşı müzeleri, Tacettin Dergahı ve Anıtkabir’i gezen ziyaretçiler, Bursa ve Eskişehir’de de birçok mekanı gezerek, bilgi aldı.

28 Ağustos 2023