Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  YAZ SPOR OKULLARINDA EĞİTİM ALAN ÇOCUKLAR SERTİFİKALARINI ALDI

 

Bilecik Belediyesi Yaz Spor Okulları kapsamında sporun birçok alanında eğitim alan çocuklar, sertifikalarını Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı’ndan aldı.

Bilecik Belediyesi Su Eğlence Dünyasında gerçekleştirilen programda Başkan V. Subaşı, öğrencilere sertifikalarını verdikten sonra hatıra fotoğrafları çektirdi, dondurma ikram etti.

BAŞKAN V. SUBAŞI:

‘’AMACIMIZ ÇOCUKLARIN HER ALANDA SAĞLIKLI VE MUTLU ŞEKİLDE BÜYÜMESİDİR’’

Bilecik Belediyesinin yıllardır çocukları yaz spor okulları bünyesinde bir araya getirdiğini hatırlatan Başkan V. Subaşı, ‘Bugün bizler için de gurur tablosunun oluştuğu bir anı yaşıyoruz. Yaz Spor Okullarımızdan mezun olan çocuklarımıza sertifikalarını verdik. Özverinizden ve emeğinizden dolayı siz aile üyelerine çok teşekkür ediyorum. Bıkmadan, yorulmadan çocuklarınızı bizlere getirerek teslim ettiniz. Biz de öğretmenlerimizle birlikte elimizden gelen gayreti gösterdik. Onların hem spor anlamında hem de düşünme ve zihinsel anlamda kendilerini geliştirme imkanı sunduk. Umuyorum kurslarımızın kış sezonunda olanlarını da çocuklarımızın hizmetine sunacağız. Amacımız çocuklarımızın her alanda sağlıklı ve mutlu olarak büyümesidir. Tekrar siz aile üyelerine, fedakar öğretmenlerimiz ve çocuklarımıza çok teşekkür ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

Başkan V. Subaşı konuşmasının ardından öğrencilere sertifikalarını verdi, hatıra fotoğrafı çektirerek, dondurma ikram etti.

Aile üyeleri ve çocuklar da verilen eğitimlerden duydukları memnuniyeti belirterek, Başkan V. Melek Mızrak Subaşı’na teşekkür etti.

01 Eylül 2023