Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  8 AYDA 30 BİN METREKAREYE YAKIN ALANDA KİLİT PARKE VE BORDÜR TAŞI ÇALIŞMASI YAPILDI

Bilecik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü çalışmaları kapsamında son 8 ayda yaklaşık 30 bin metrekareye yakın alanda kilit parke ve bordür taşı ve bordür taşı çalışması yapıldı.
Şehrin birçok noktasında farklı faaliyetlerle vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam eden Bilecik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü çalışanları çalışmalarıyla Bilecik’in cadde, sokak ve kaldırımlarını yenilemeye devam ediyor.
Başta Hürriyet, Bahçelievler ve Ertuğrulgazi Mahallesinde olmak üzere birçok bölgede çalışmalarını sürdüren ekipler, bazı alanlarda da asfalt yama çalışması gerçekleştiriyor.
Çalışmalar kapsamında 2 bin 574 metre oluk taşı çalışması yapılırken, 2 bin 30 metre kare alanda ise beton baskı çalışması yapıldı.
YENİ CADDE VE SOKAKLAR ULAŞIMA AÇILIYOR
Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında ayrıca yeni yerleşim alanlarına da yeni cadde ve sokaklar ulaşıma açılıyor.
Ulaşıma açılan alanlarda abone bağlantıları ile altyapı çalışmasını da yerine getiren ekipler, kış mevsimine kadar birçok mahallede sürdürdüğü çalışmaları tamamlamayı planlıyor.
Çalışmalar kapsamında ayrıca rögar kapakları ve çevresinde gerekli bakım, düzenleme ve onarım çalışmaları da yerine getiriliyor.

21 Eylül 2023