Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  BAŞKAN V. SUBAŞI KAYIBOYU MAHALLESİ SAKİNLERİNİ ZİYARET ETTİ

Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, Bilecik Belediyesi Kasım ayı meclis toplantısında oy birliğiyle alınan karar doğrultusunda Kayıboyu Mahallesi olarak ismi değiştirilen mahallenin sakinlerini ziyaret etti.

 

Mahalle Muhtarı Salih Yıldız ve mahalle sakinleri tarafından ilgiyle karşılanan Belediye Başkan V. Subaşı, beraberinde Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Yıldız, Ahmet Gürses, Yaşar Külhan, Gürkan Akyurt ve birim müdürleriyle birlikte mahalle sakinleriyle çay içerek, talep ve görüşleri dinledi.

Kayı Boyu Mahallesi isminin yerleşim yerine güzellikleri beraberinde getirmesi dileğini ileten Başkan V. Subaşı, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda; ‘’Kayıboyu Mahallemiz, Adın Gibi Asırlarca Ömrün Olsun, Yeni İsmin Hayırlı Olsun! Eski ismiyle Aşağıköy, yeni ismiyle Kayıboyu Mahallemizi ziyaret ederek Muhtarımız Salih Yıldız ve mahalle sakinlerimizle bir araya geldik, mahallelelerinin yeni isimlerini tebrik ettik.

Kayıboyu Mahallemizin sakinlerine misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, mahallemizin yeni adı için kendilerini bir kez daha tebrik ediyorum.’’

 

Muhtar Salih Yıldız ve mahalle sakinleri de Başkan V. Subaşı’na ziyaretleri ve destekleri dolayısıyla duydukları memnuniyeti belirterek, teşekkür etti.

 

08 Kasım 2023