Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA SADIK KAYA’NIN RAMAZAN AYI MESAJI

Belediye Başkanı Mustafa Sadık Kaya, ramazan ayı dolayısıyla yayımladığı mesajında; ‘’Rahmet ve mağfiret ayı Ramazan’ın dünyanın dört bir köşesinde huzur ve sükunete vesile olmasını temenni ediyorum’’ dedi.

Mesajında Ramazan ayının İslam dinindeki önemine değinen Belediye Başkanı Mustafa Sadık Kaya, ‘’11 ayı sultanı sıfatına layık görülen Ramazan’ı Şerif, aynı zamanda paylaşma, yardımlaşma ve dayanışma ayıdır. Başta Gazze ve Doğu Türkistan olmak üzere savaş ve zulüm esareti altında olan coğrafyalara da huzur ve sükunetin gelmesini Cenabı Allah’tan niyaz ediyoruz. Bilecik Belediyesi olarak vatandaşlarımızın ramazan ayını en güzel şekilde değerlendirmeleri amacıyla tüm hazırlıklarımızı yerine getirdik. Mukabele programları yanı sıra iftar yemekleriyle de bu kutlu zaman dilimini en iyi şekilde geçirmeyi planlıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan ayının dünyanın her köşesinde barış, huzur ve güzellikleri beraberinde getirmesini temenni ediyorum.’’

Başkan Mustafa Sadık Kaya mesajında ayrıca ihtiyaç sahibi vatandaşlar için Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen iftar buluşmasına davet etti.

 

  

11 Mart 2024