Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  KADIN GİRİŞİMİ ÜRETİM VE İŞLETME KOOPERATİFİNDE BAHAR ŞENLİĞİ

Bilecik Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi üyeleri tarafından hazırlanan Bahar Şenliği’nde renkli ve güzel görüntüler yaşandı.
Kooperatif önünde gerçekleştirilen şenlikte kadın kooperatif üyeleri, yaptıkları çalışma ve eserleri sergileme imkanı buldu.
Milletvekili Yaşar Tüzün, Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı, İl Başkanı Ali Özdemir düzenlenen bahar şenliğine katılarak, kooperatif üyeleriyle bir araya geldi.
Üyelerin yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Subaşı, kurulan stantları gezerek, hazırlanan ürün ve çalışmaları inceledi.
BELEDİYE BAŞKANI SUBAŞI:
‘’KOOPERATİF ÜYELERİYLE BİRLİKTE GÜZEL İŞLER YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ’’
Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı, burada yaptığı konuşmada kooperatif üyeleriyle güzel işler yapmaya devam edeceklerini belirterek, ‘’Bugün bu etkinlikte bir araya gelmenin mutluluğu ve huzurunu yaşıyoruz hep birlikte. Bu yıl şenliğimizin ikincisi düzenleniyor. Nice yıllarla birlikte bu kadın topluluğuyla birlikte güzel işler başaracağımıza inanıyorum. Bu güzel şenlikte emeği olan tüm arkadaşlarıma ve üyelerimize teşekkür ediyorum’’ ifadelerini kullandı.
Şenlikte kadın üyeler tarafından müzik dinletisi sunuldu, katılanlara ikramlar yapıldı.

02 Mayıs 2024