Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  VEFAT EDENLER
NURİYE ÖVEN - 21 Eylül 2020
Ptt'den emekli Merhum İsmail Öven'in eşi, Telekomdan emekli Fevziye Pınarcı, Ziraat Bankasından emekli Naim Öven, Nuran Göçmen ve Demisaştan emekli Metin Öven'in anneleri, NURİYE ÖVEN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Osmangazi camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YAKUP AKCAN - 21 Eylül 2020
Recep Akcan, Bahriye Akcan ve Gönül Akcan'ın babaları YAKUP AKCAN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Şükraniye köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SELAHATTİN KURTULDU - 20 Eylül 2020
Devlet Demir yollarından emekli Alaattin Kurtuldu'nun kardeşi SELAHATTİN KURTULDU vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İstasyon camisinden kaldırılarak İstasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MÜZEYYEN BAŞKAYA - 20 Eylül 2020
Emekli astsubay Ramazan Başkaya ve Gülşen Çoban'ın anneleri MÜZEYYEN BAŞKAYA vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çavuşköy camisinden defnedilecktir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AHMET FIRTIN  - 18 Eylül 2020
Merhum Kadri Fırtın'ın oğlu, Ferit ve Nihat Fırtın'ın kardeşleri, Mustafa Fırtın'ın babası AHMET FIRTIN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Şerifpaşa camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ŞERİFE KÖYMEN  - 16 Eylül 2020
Gülümbe köyü taşlılar mahallesinden Mehmet Köymen, Emine Özbekar ve Sevim Şimsek'in anneleri ŞERİFE KÖYMEN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Gülümbe köyü Taşlılar mahalle camisinden kaldırılarak Gülümbe köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YAKUP PAÇACI  - 15 Eylül 2020
Yusuf Paçacı'nın babası, Sevgi Paçacı'nın kardeşi YAKUP PAÇACI vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Şerifpaşa camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
EMİNE ŞEN - 14 Eylül 2020
Küplü köyünden Merhum Neşat ve Ayşe Sarıkaya'nın kızları, İstasyon mahallesinden Abdullah Şen'in eşi, Bahar , Melike ve Mustafa Şen'in anneleri EMİNE ŞEN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İstasyon camisinden kaldırılarak istasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HASAN SAVCI - 13 Eylül 2020
Rüstem Savcı'nın babası HASAN SAVCI vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Alpagut köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
KADRİYE ÇAĞLAR - 12 Eylül 2020
Merhum Osman Çağlar'ın eşi, Mehmet ve Selahattin Çağlar'ın anneleri, Eren, Yasin ve Mustafa Çağlar'ın babaanneleri KADRİYE ÇAĞLAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Cumhuriyet mahallesi Osmangazi camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SALİH ŞAT - 11 Eylül 2020
Yusuf ve Duygu Şat'ın babaları, Güner Şat'ın eşi, Devlet Demir Yollarından emekli SALİH ŞAT vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İstasyon camisinden kaldırılarak İstasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SUAT KÖKSAL - 10 Eylül 2020
Hasandere Köyünden Pekcan Köksal'ın babası SUAT KÖKSAL vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Hasandere köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YAŞAR ÇAKIR - 10 Eylül 2020
Mustafa Bükülmez ve Şerife Topçu'nun babaları YAŞAR ÇAKIR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Taşçılar köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HATİCE KARAKADILAR - 09 Eylül 2020
Devlet hastanesi eski baş hemşiresi HATİCE KARAKADILAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İmam Hatip Tatbikat camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FİKRİYE KANAT - 08 Eylül 2020
Mustafa Kemal Kanat, Kerim Kant ve Sabriye Sütçü'nün anneleri FİKRİYE KANAT vefat etmiştir. cenazesi bugün öğle namazına müteakip İmam Hatip Tatbikat camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SAFİYE DİNÇ - 04 Eylül 2020
Recep ve Kemal Dinç'in anneleri SAFİYE DİNÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazına müteakip Aşağıköy camisinden kaldırılarak İstasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FATMA EŞMELİ - 01 Eylül 2020
Bozüyük Çokçapınar köyünden Merhum Osman Eşmeli’nin eşi, Çitosan’dan emekli Ali Eşmeli’nin annesi FATMA EŞMELİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Bozüyük Yeni Mahalle Hal camisinden kaldırılarak ilçe mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NACİYE ATAK - 01 Eylül 2020
İsmet Atak'ın eşi, Anıl Atak ve Ajla Anı Atak Mutlu'nun anneleri, Sedat Mutlu ve Aylin Anıl Atak'ın kayınvalideleri, NACİYE ATAK vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İmam Hatip Tatbikat camisinden kaldırılarak Pelitözü mahalle mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MUSTAFA KENÇ - 31 Ağustos 2020
Ali Osman Kenç ve Erkan Kenç'in babaları, MUSTAFA KENÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Gülümbe Köyü Yunuslar Mahalle camisinden kaldırılarak Yunuslar Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SABİHA ŞAHİN - 22 Ağustos 2020
Merhum emekli astsubay Mehmet Nazmi Şahin'in eşi, İbrahim, Rıdvan, İrfan Şahin ve Bilhüda Başolun anneleri SABİHA ŞAHİN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yediler camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HAYRAN ALTAY - 21 Ağustos 2020
Abdulkerim ve Recep Altay'ın anneleri, Merhum Hüseyin Altay'ın eşi HAYRAN ALTAY vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazına müteakip Aşağıköy köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HÜLYA ER - 18 Ağustos 2020
Emekli öğretmen Merhum Hasan Er'in eşi, Seçil ve Seçkin Er'in anneleri HÜLYA ER vefat etmiştir. Cenazesi 19 Ağustos çarşamba günü yarın Isparta Eğirdir'de defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SEHER KARAKURT - 18 Ağustos 2020
Ali Karakurt'un eşi, Ertuğrul Karakurt, Ersoy Karakurt, Ayşe Akıncı ve Ternur Makarnacı'nın anneleri, Gülümbe Köyünden SEHER KARAKURT vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İmam Hatip Tatbikat camisinden kaldırılarak Gülümbe Yunuslar köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
DAVUT AYNUR - 17 Ağustos 2020
Hakkı ve Hakan Aynur'un babaları, Elmabahçe Köyünden DAVUT AYNUR vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Osmangazi mahallesi Toki Kuruluş camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AYŞE ÖZKAN - 14 Ağustos 2020
Hatice Bayrak ve Hidayet Dindar’ın ablaları AYŞE ÖZKAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazına müteakip Bozüyük Günyarı köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NEZİHA ÇAKIR  - 10 Ağustos 2020
Merhum Abdullah Çakır'ın eşi, Gülsüm ve Ayşe Çakır'ın anneleri, Emine Özkan'ın ablası NEZİHA ÇAKIR vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kayıboyu camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ŞÜKRİYE TOMBAK - 10 Ağustos 2020
Mustafa Tombak, Gülden Kurt, Hatice Karaoğlu, Yıldıray Tombak ve Sezer Kaçaroğlu'nun anneleri ŞÜKRİYE TOMBAK vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Deresekarı köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
RAFET ÖZKAN - 10 Ağustos 2020
Bünyamin, Hasan, Erkut ve Erol Özkan'ın babaları RAFET ÖZKAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İstasyon camisinden kaldırılarak istasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ZEYNEL ÇOBANOĞLU - 09 Ağustos 2020
Hatice Çobanoğlu'nun eşi, Merhum İsmail Çobanoğlu, Yaşar Ulamış ve Aynur Çobanoğlu'nun babaları, Yakup Çobanoğlu ve Yüksel Keten'in abileri ZEYNEL ÇOBANOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Dedeoğlu camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YUSUF TUNCAR - 09 Ağustos 2020
Merhum Fikret Tuncar'ın oğlu, Mümin Tuncar ve Fatma Engin'in abileri, YUSUF TUNCAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kapaklı köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FAHRİYE ÖZDOĞAN  - 06 Ağustos 2020
Hüseyin Özdoğan ve Müyesser Günal'ın anneleri, Eray Özdoğan'ın babaannesi FAHRİYE ÖZDOĞAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Merkez Karaağaç köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FERRUH TOP - 02 Ağustos 2020
Hakan Göktürk ve Derya Güven'in babaları Emekli Emniyet Mensubu FERRUH TOP vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Pelitözü camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlıği diliyoruz.
SÜPHAN GEDİK - 01 Ağustos 2020
Nezir Gedik ve Zeki Gedik'in anneleri,Ersin ,Tahsin ,Yasin ve Halil İbrahim Gedik'in babaanneleri SÜPHAN GEDİK vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yediler camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
LEVENT YILMAZ - 01 Ağustos 2020
Esnaf Kefalet'te çalışan merhum Enver Yılmaz'ın oğlu LEVENT YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi ikindi namazına müteakip Şükraniye köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HATİCE KURHAN - 31 Temmuz 2020
Yenişehir Hayriye mahallesinden Ferudun Kurhan ve İlhan Kurhan'ın anneleri HATİCE KURHAN vefat etmiştir Cenazesi bugün öğle namazına müteakip köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEDİNE YALÇINKAYA - 31 Temmuz 2020
Bilecik, Gölpazarı, Kümbet Köyünden Ahmet YALÇINKAYA, Bayram YALÇINKAYA ve Hatice UGUR'un anneleri MEDİNE YALÇINKAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Gölpazarı köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YAŞAR TAYRAN - 29 Temmuz 2020
Yenipazar Sorguncuk Ahiler köyü muhtarı İsmail Öztürk'ün kayınpederi, Müzeyyen Öztürk'ün babası, YAŞAR TAYRAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Sorguncuk Ahiler köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET EMİN GÖÇ - 25 Temmuz 2020
Ertuğrul ve Ali Göç'ün babaları, Mesut, Hakan, Murat ve Harun Göç'ün dedeleri, MEHMET EMİN GÖÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yeniköy köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FATMA AYDEMİR - 25 Temmuz 2020
Yaşar Aydemir ve Yaşariye Kabakçı'nın anneleri FATMA AYDEMİR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Deresakarı köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
EMİNE YILMAZ  - 24 Temmuz 2020
Merhum Mehmet Emin Yılmaz'ın eşi, Hasan Hüseyin Yılmaz, Fahrettin Yılmaz ve Ramazan Yılmaz'ın anneleri, EMİNE YILMAZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazına müteakip Alpagut köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SEREN ATA - 24 Temmuz 2020
Yılmaz Ata'nın eşi, Oğuz Ata'nın annesi SEREN ATA vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazına müteakip Kızıldamlar köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SEBAHAT KÖK - 22 Temmuz 2020
Haşim Kök, Hüseyin Kök, Emine Yener ve Emin Kök'ün anneleri Kızıldamlar Köyünden SEBAHAT KÖK vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kızıldamlar köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MUSTAFA CİNOĞLU - 19 Temmuz 2020
İsmail Cinoğlu'nun babası, Eski Bilecik belediye başkanlarından MUSTAFA CİNOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Deresakarı köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SULTAN EKİCİ - 19 Temmuz 2020
Nuri, Nuriye, Hüseyin ve Nuran Ekici'nin anneleri SULTAN EKİCİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İstasyon mezarlığından kaldırılarak İstasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SEBİHA TAN - 18 Temmuz 2020
Hüseyin Tan ve Sefane Tan'ın anneleri SEBİHA TAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Erkoca köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
KADİR ACAR - 16 Temmuz 2020
Hüseyin Acar, Esma Acar ve Selma Şen'in babaları KADİR ACAR vefat emiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Küplü köy camisinden kaldırılarak Soğuksu mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HAMİDE ERİM - 14 Temmuz 2020
İbrahim Erim'in eşi, Emekli İmam Yaşar Erim ve Şerife Geyik'in anneleri HAMİDE ERİM vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Alpagut köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NECATİ ALKAN - 13 Temmuz 2020
İlimiz esnaflarından Mustafa Alkan ve Mehmet Alkan'ın babaları NECATİ ALKAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Dedeoğlu camisinden kaldırılarak Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
RÜVEYDE SAKARYA - 12 Temmuz 2020
Merhum Enbiya Sakarya'nın eşi, Sağlık Müdürlüğü'nden emekli Mehmet Ali Sakarya Naciye Erat ve Nadiye Gezer'in anneleri RÜVEYDE SAKARYA vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına Kuruluş camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FATMA AVCI - 11 Temmuz 2020
Merhum Recep Avcı'nın eşi, Merhum Vedat Avcı, Sedat Avcı, Sebahat Çoşgun ve Nebahat Uzmay' ın anneleri FATMA AVCI vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Dedeoğlu Camisinden kaldırılarak Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
İBRAHİM YAMAN - 11 Temmuz 2020
Küplü köyünden Hüseyin ve Mehmet Yaman'ın babaları İBRAHİM YAMAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra saat 14.30 da Küplü köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET BAYINDIR  - 10 Temmuz 2020
Maliyeden Emekli Gürsel Bayındır, Yüksel Korkmaz ve Birsel Azapoğlu'nun babaları, Emekli öğretmen MEHMET BAYINDIR vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yediler camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlğı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ABUTALİP BİLANİK  - 07 Temmuz 2020
Sediye Birci ve Sevim Boztepe'nin babaları, Hüseyin Birci ve Adem Boztepe'nin kayınpederleri ABUTALİP BİLANİK vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Aşağıköy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
VASFİYE ARSLAN - 07 Temmuz 2020
Yusuf Arslan'ın eşi, Gülin Güngör'ün annesi, Erdal Güngör'ün kayınvalidesi VASFİYE ARSLAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Öğle namazına müteakip İstasyon camisinden kaldırılarak İstasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SABRİ YILMAZ - 06 Temmuz 2020
Emekli Öğretmen Turhan Yılmaz, Şükran Pekşen ve Hasan Yılmaz'ın babaları SABRİ YILMAZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İstasyon camisinden kaldırılarak İstasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
GÜLSÜM TARÇIN - 04 Temmuz 2020
Sadettin Tarçın , Selahattin Tarçın ve Müzeyen Özmen'in anneleri , Halil Kalkan'ın kardeşi, Lastikçi Yaşar Özmen'in kayinvalidesi GÜLSÜM TARÇIN vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Gölpazarı Kümbet köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NAZMİYE ÖZTÜRK - 04 Temmuz 2020
Erol Öztürk’ün eşi, Ayşe Öztürk’ün Kardeşi, Mustafa, Ender ve Yiğit Öztürk’ün anneleri, NAZMİYE ÖZTÜRK vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kayı Boyu Camisinden kaldırılarak Ayvacık Köy Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AYŞE TETİK  - 04 Temmuz 2020
Yusuf Tetik'in annesi AYŞE TETİK vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Gölpazarı Bayat köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FERDANE YOĞUN  - 03 Temmuz 2020
Nizamettin, İlyas ve Tuncay Yoğun'un anneleri FERDANE YOĞUN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Dedeoğlu Camisinden kaldırılarak Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HATİCE UYANIK - 03 Temmuz 2020
Rıdvan Uyanık'ın annesi, HATİCE UYANIK vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Pazaryeri Franlar köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AHMET UYSAL  - 30 Haziran 2020
Tahsin Uysal, Ali Uysal, Pembe Kader, Sevim Uysal ve Ayşe Güner'in babaları, AHMET UYSAL vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İlyasca köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
UMUT EFE CEYLAN  - 29 Haziran 2020
Hepsen kimyada çalışan Selçuk Ceylan'nın oğlu, Bilecik esnaflarından Mobilyacı Köksal Ceylan ve Karadeniz elektrikte çalışan Erkan Ceylan'ın yiğenleri, UMUT EFE CEYLAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Asağıköy camisinden kaldırılarak Köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ERDOĞAN AVCI - 23 Haziran 2020
Ekrem, Erol ve Bilal Avcı'nın kardeşi, Öznur Özen'in abisi, Suzan Dur, Suna İpek, Oktay ve Oya Avcı'nın babaları ERDOĞAN AVCI vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Dedeoğlu Camisinden Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
EMİN YAŞAR - 22 Haziran 2020
Sedat Yaşar ve Rahime Yılmaz’ın babaları, CHP İl Başkanı Mehmet Metin Yaşar’ın amcasının oğlu, EMİN YAŞAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Selöz Köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NECİLE KURT - 20 Haziran 2020
Merhum Sadık Kurt'un eşi, Celalettin Kurt'un annesi, Yaşar Yılmaz'ın ablası NECİLE KURT vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kepirler köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
KURTULUŞ YALI - 20 Haziran 2020
Tülin Yalı'nın eşi, Yalın ve Senem Yalı'nın babaları, Ertuğrul Yalı'nın kardeşi, Merhum Saim ve Memduha Yalı'nın oğulları, ilimiz esnaflarından KURTULUŞ YALI vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Şerifpaşa camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SALİHA ŞİŞLİ - 16 Haziran 2020
Mithat ve Gönül Şişli'nin anneleri SALİHA ŞİŞLİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Şerifpaşa Camisinden kaldırılarak Soğuksu Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ALİ OSMAN CİNDEMİR - 11 Haziran 2020
Yeniköyden Münür Cindemir'in babası ALİ OSMAN CİNDEMİR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeniköy Camisinden kaldırılarak Köy Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SEYİDE BALCI - 11 Haziran 2020
Muhlis Balcı'nın annesi SEYİDE BALCI vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Sütlüce Köy Camisinden kaldırılarak Köy Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NİZAMETTİN ÇAĞAN - 08 Haziran 2020
Erkan Çağan'ın babası, Maliyeden Emekli Eski Bilecik Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı NİZAMETTİN ÇAĞAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yediler Camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AYDEMİR CAN ÇELİK  - 07 Haziran 2020
Ulupınar Köyünden Levent Çelik'in oğlu AYDEMİR CAN ÇELİK vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 17.30'da Ulupınar Köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FEVZİ ÜNAL - 07 Haziran 2020
Gölpazarı Eski Belediye Başkanı İlyas Ünal'ın kardeşi, Safiye Ünal'ın eşi FEVZİ ÜNAL vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazı ile ikindi namazı arasında Hamidiye Camisinden kaldırılarak Pelitözü Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AYŞE KARABULUT - 07 Haziran 2020
Devlet Demir yollarından emekli Merhum Mehmet Kıvrak'ın kızı, Cennet Vadisinde çalışan Ahmet Kıvrak'ın ablası AYŞE KARABULUT vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İstasyon Camisinden kaldırılarak İstasyon Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FİKRİ TORUN - 04 Haziran 2020
Neriman Torun'un eşi, Aziz, Birol, Tülin Yalı ve Hülya Aşçı'nın babaları, Kurtuluş Yalı’nın kayınpederi, FİKRİ TORUN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İmam Hatip Tatbikat Cami'nden kaldırılarak, Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
RAHİME SAKA - 04 Haziran 2020
Muammer Saka ve Mukkader Şahin'in anneleri RAHİME SAKA vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Osmangazi Camisinden İstasyon Mezarlığı'na defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YAŞAR YAVAŞ - 03 Haziran 2020
Murat, Ömer, Mehmet ve Nihat Yavaş'ın kardeşleri Küplülü YAŞAR YAVAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Küplü Köy Camisinden Soğuksu Mezarlığına defnedilecektir. Belediye başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MURAT KARAÇAY - 03 Haziran 2020
Rüstem, Recep, Destan ve Arife Yaşar'ın babaları, Metin Yaşar'ın kayınpederi MURAT KARAÇAY vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kayı boyu Camisinden kaldırılarak Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Belediye başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
İBRAHİM AYDIN - 03 Haziran 2020
Mesut Aydın'ın babası İBRAHİM AYDIN vefat etmiştir. Belediye başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AHMET GÜL - 03 Haziran 2020
Soner Gül'ün babası AHMET GÜL vefat etmiştir. Belediye başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz..
NECİYE KOÇ - 03 Haziran 2020
Belediye personeli Yaşar Koç'un annesi NECİYE KOÇ vefat etmiştir. Belediye başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MUSTAFA AVCI - 03 Haziran 2020
Merhume Azize İman'ın oğlu, Zehra Avcı'nın eşi, Pelin Avcı Ertürk, Azize Avcı Köse ve Selin Avcı Köprülü'nün babaları, Oğuz Ertürk, Lütfü Köse ve Gökhan Köprülü'nün kayın pederleri MUSTAFA AVCI vefat etmiştir. Belediye başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.