Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  VEFAT EDENLER
FEVZİYE ÇOŞKUN  - 23 Kasım 2020
Saadet Sıcak'ın annesi Huzur evi sakinlerinden FEVZİYE ÇOŞKUN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çanakkale Çardak beldesinde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FATMA AFACAN  - 23 Kasım 2020
Selahattin Afacan'ın annesi FATMA AFACAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Künçeğiz köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET ÇOBANOĞLU  - 23 Kasım 2020
Dilek Çobanoğlu'nun eşi, Tolga ve Buğra Çobanoğlu'nun babaları, İlimiz esnaflarından MEHMET ÇOBANOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi bugün şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MÜZEYYEN BÜYÜKVARDAR  - 23 Kasım 2020
Merhum Avni Aksu'nun kızı, Haydar, Nazım ve Abdullah Aksu'nun ablaları Sadettin Yiğit, Emre ve Ümre İleri'nin anneanneleri MÜZEYYEN BÜYÜKVARDAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Dedeoğlu camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HİMMET GÜNEYSU  - 21 Kasım 2020
Sağlık Müdürlüğü'nden emekli Hatice Güneysu'nun eşi, Diş doktoru Serdar Güneysu ve Cumhuriyet gazetesinde çalışan Selda Güneysu'nun babaları HİMMET GÜNEYSU vefat etmiştir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
EMİN ÖZTÜRK - 21 Kasım 2020
Köy hizmetlerinden emekli Recep Öztürk, Belediyeden emekli elektrikçi Salim Öztürk, Eski Nalbur Tuncay Öztürk ve Askeri Personel Murat Öztürk'ün babaları EMİN ÖZTÜRK vefat etmiştir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
LÜTFİYE GÜNER  - 20 Kasım 2020
Merhum Hilmi Güner'in eşi, Merhum Ramis, Necmi, Sami Güner ve Necmiye Büyüközönder'in anneleri LÜTFİYE GÜNER vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazına müteakip Cumhuriyet Mahallesi Osmangazi camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET ŞANLI - 19 Kasım 2020
Necmiye köyünden Davut Şanlı'nın babası MEHMET ŞANLI vefat Etmiştir. Cenazesi bugün Necmiye köyünde Defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NECMİYE TAŞKIN  - 19 Kasım 2020
Necati Taşkın ve Nadiye Taşkın'ın anneleri NECMİYE TAŞKIN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Vezirhan belde mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SEMİHA GÖNCÜ - 19 Kasım 2020
Emekli öğretmen SEMİHA GÖNCÜ vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Dedeoğlu camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HALİL AYDENİZ  - 19 Kasım 2020
Şenel ve Şenol Aydeniz'in babaları, Gülsen Aydeniz'in eşi HALİL AYDENİZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeniköy mezarlığında defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FATMA GÜVEN - 19 Kasım 2020
Merhum Mehmet Güven'in eşi, Selçuk ve Serdar Güven'in anneleri FATMA GÜVEN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kayıboyu camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SAFİYE TUNÇ - 18 Kasım 2020
Emine Tunç'un babaannesi, Emekli öğretmen SAFİYE TUNÇ vefat Etmiştir. Cenazesi bugün Osmaneli medetli köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
RAMİS DOKAN - 18 Kasım 2020
Ümit Dokan'ın eşi, Tahacan Dokan ve Sena Dokan'ın babaları Emniyet müdürlüğünde sivil memur RAMİS DOKAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Vezirhan Kayabeli köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FATMA ÖZKAN  - 17 Kasım 2020
Raşit Özkan, Abdullah Özkan ve Zeyni Ulu'nun anneleri FATMA ÖZKAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Osmaneli Medetli köyüne defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
BEDRİYE SOYAK  - 17 Kasım 2020
Dilek Uysal, Derya Soyak ve Bülent Soyak anneleri BEDRİYE SOYAK vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gölpazarı Yeniköy Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ZEKİ GALİÇ  - 17 Kasım 2020
Elçin Galiç'in dedesi ZEKİ GALİÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Söğüt ilçe mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ABDULLAH DUMAN  - 17 Kasım 2020
Yeniköyden bakkal Ali Rıza Duman'ın oğlu, Ali, Reşide ve Cemile Nur Duman'ın babaları, Nur Çeyiz sahibi Fatma Duman'ın eşi ABDULLAH DUMAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeniköy köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığında defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ŞÜKRİYE YILMAZ  - 17 Kasım 2020
Karaçayır köyünden Sami Yılmaz'ın eşi, Bekir, Selim, Zabit Yılmaz'ın anneleri, Hüseyin Yılmaz'ın yengesi, Muharrem Tambovanın ablası ŞÜKRİYE YILMAZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Karaçayır köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MUSTAFA KARADAŞ - 16 Kasım 2020
Osmaneli ilçesinden Ersin Karadaş ve Ersoy Karadaş'ın babaları, Kayhan Karadaş'ın dedesi MUSTAFA KARADAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gölpazarı Söğütçük köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HAZİM ÖZDEMİR - 16 Kasım 2020
İlknur Uyarcan'ın dedesi HAZİM ÖZDEMİR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gölpazarı Beşevler köyünde Defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
BEDİR GÜNEŞ - 16 Kasım 2020
Muhittin, Kurbani, Nurettin ve Selahattin Güneş'in babaları BEDİR GÜNEŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SÜLEYMAN EYCE  - 16 Kasım 2020
Yaşeriye Güney’in babası SÜLEYMAN EYCE vefat etmiştir. Cenazesi bugün İkindi namazı sonrası Çıkurören Köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MUHARREM DEMİRSEN  - 16 Kasım 2020
Kızıldamlar köyünden Murat Demirsen'in babası MUHARREM DEMİRSEN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kızıldamlar köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HAYRİYE KANDEMİR - 16 Kasım 2020
Ziraat Bankasından emekli Rafet Kandemir'in eşi, HAYRİYE KANDEMİR vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Pazaryeri Arapdede köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AHMET ERKAYA  - 16 Kasım 2020
Naide Erkaya'nın eşi, Cihan Erkaya ve Fatma Kafayıfçıoğlu'nun babaları AHMET ERKAYA vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kurtköy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NECDET AKAY  - 14 Kasım 2020
Söğüt Tuzaklı köyünden Yasemin Ay'ın babası NECDET AKAY vefat etmiştir. Cenazesi bugün Tuzaklı köyüne defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
OSMAN DURMUŞ  - 14 Kasım 2020
Merhum Ramiz Durmuş, Gülbeden Bükülmez ve Ayşe Mülayim'in babaları OSMAN DURMUŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Merkez Taşçılar Köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET ÖZDEMİR  - 14 Kasım 2020
Emir ve Cemil Özdemir'in babaları, Ersin'in kayınpederi MEHMET ÖZDEMİR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yenipazar ilçe mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
OĞUZHAN ÖV  - 13 Kasım 2020
Havva Öv'ün eşi, Duygu ve Özge Öv'ün babaları OĞUZHAN ÖV vefat etmiştir. Cenazesi bugün Soğuksu mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HASAN ÇAVDAR - 13 Kasım 2020
Mustafa Çavdar'ın babası HASAN ÇAVDAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Bozüyük ilçe mezarlığa defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ERDOĞAN TALAŞ  - 13 Kasım 2020
Saadet Akpınar ve Meriç Talaş'ın babaları ERDOĞAN TALAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Şerifpaşa camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
KADİR KUŞ  - 13 Kasım 2020
Bilecik esnaflarından Hasan Kuş, Fikret Kuş ve Nurgül Kuş Sudan'ın babaları, Gülten Kuş'un eşi, Milli eğitimden emekli KADİR KUŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11.00 de Dedeoğlu camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ALİ DEVELİ - 12 Kasım 2020
Çaltı köyünden Mehmet Develi'nin babası ALİ DEVELİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çaltı köyü camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ŞEFİKA ESEN - 12 Kasım 2020
Ercan Düzgün'ün kayınvalidesi ŞEFİKA ESEN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Karabük Eflani ilçesinde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
RECEP ÖMER ÜNVER  - 12 Kasım 2020
Ayvacık köyünden Bayram Ünver'in babası RECEP ÖMER ÜNVER vefat etmiştir. Cenazesi bugün Ayvacık Köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SADİ ERDEM - 12 Kasım 2020
Kızıldamlar köyünden Vildan Yaylalı'nın babası SADİ ERDEM vefat etmiştir. Cenazesi bugün kızıldamlar köyü'nden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AYSEL YILDIRIM - 12 Kasım 2020
Erzurumlu Gülali Yıldırım'ın eşi, Levent Yıldırım ve Birgül Kaymak'ın anneleri, Meryem Özdamar, Mihriban Ceylan ve Taylan Yıldırım'ın yengeleri AYSEL YILDIRIM vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırklar camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FELEK ÇETİN - 12 Kasım 2020
Celalletin Çetin'in eşi, İhsan, İlhan, Fecri, Fatih, Vefa ve Talip Çetin'in anneleri FELEK ÇETİN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Bahçelievler mahallesi Balahatun camisinden kaldırılarak Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HALİL HOŞGÖR  - 12 Kasım 2020
Ali, Nuri ve Ömer Hoşgör'ün babaları HALİL HOŞGÖR vefar etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına Şerifpaşa camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SABRİ BAYHAN - 10 Kasım 2020
Serkan, Gökhan ve Ümit Bayhan'ın babaları SABRİ BAYHAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Erkoca köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
RESMİYE ARŞIN  - 09 Kasım 2020
Gülten Kirasoglu, Hatice Şahin ve Halil Arşın'ın anneleri RESMİYE ARŞIN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Söğüt Akçasu mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
KUDRET DEMİR - 09 Kasım 2020
Mehmet ve Fahrettin Demir'in anneleri KUDRET DEMİR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MÜNEVVER EVGİN  - 09 Kasım 2020
Nüfus müdürlüğünden emekli Alaattin Ergün'ün annesi MÜNEVVER EVGİN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gölpazarı Karaağaç köyünde Defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SABRİ EKER - 09 Kasım 2020
İsmail Eker'in oğlu, Emin Eker'in babası SABRİ EKER vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Beyce köy camisiden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SEHER TAYYAR  - 08 Kasım 2020
Gölpazarı ilçesinden İbrahim Tayyar'ın eşi, Bilecik Sağlık Müdürlüğü çalışanlarından merhum Alaattin Sizar'ın kayınvalidesi, Merhum Ayşe Sizar'ın annesi, Işın Uysal ve Sibel Sizar'ın anneanneleri SEHER TAYYAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kayıboyu camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SEVGİ ÇELİK  - 08 Kasım 2020
Mehmet Çelik 'in eşi, Suna Çelik ve Tuna Çelik 'in anneleri SEVGİ ÇELİK vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yenipazar ilçe mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
EMİNE DEMİR  - 08 Kasım 2020
Necdet Demir'in annesi EMİNE DEMİR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Söğüt ilçe mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AYSEL ÖZMAN - 08 Kasım 2020
Taci, Naci, Necmi Özman ve Pervin Akıncı'nın kardeşleri AYSEL ÖZMAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Osmangazi camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HASAN HÜSEYİN ÇELİK  - 06 Kasım 2020
Kınık köyünden Emine Çetin'in babası HASAN HÜSEYİN ÇELİK vefat etmiştir. Cenazesi bugün Merkez Kınık köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SADİFE ÜNAL - 06 Kasım 2020
Erman Ünal'ın annesi SADİFE ÜNAL vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gölpazarı Dokuz köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
CUMHURİYE YILDIRIM - 06 Kasım 2020
Erol ve Doğan Yıldırım'ın anneleri CUMHURİYE YILDIRIM vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gölpazarı kurşunlu köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
TÜRKAN ÇALIŞKAN  - 06 Kasım 2020
Gültekin Çalışkan'ın annesi TÜRKAN ÇALIŞKAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün cuma namazına müteakip Yediler Camisinden kaldırılarak İnegol Yenice mahallesi (belde)mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HÜSEYİN İŞGÖR - 05 Kasım 2020
Tarım İl müdürlüğünden emekli HÜSEYİN İŞGÖR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Bozüyük Osmanlı camisinden kaldırılarak İlçe mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET SEZER - 05 Kasım 2020
Arif Sezer'in dedesi MEHMET SEZER vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Gölpazarı Karaahmetler köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
İBRAHİM SÜZER - 05 Kasım 2020
Metin, Tuncer ve Halil Süzer'in babaları Pelitözü köyünden Devlet Demir yollarından emekli İBRAHİM SÜZER vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Pelitözü Mahalle Camisinden kaldırılarak Pelitözü mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
KEZBAN ÜNAL - 03 Kasım 2020
Sevdiye Öner'in annesi, Arif Öner'in kayinvalidesi KEZBAN ÜNAL vefat etmiştir. Cenazesi Gölpazarı Gözaçanlar Köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
EKBER ÇANKAYA - 03 Kasım 2020
Serap, Alper, Tamer ve Tuncay Çankaya'nın babaları Emekli polis memuru EKBER ÇANKAYA vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Bahçelievler mahallesi Balahatun camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NAZİFE UYAR  - 02 Kasım 2020
Mehmet Uyar'ın annesi NAZİFE UYAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gölpazarı bedi Köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HÜSEYİN KASIMLARLI - 02 Kasım 2020
Kommerde çalışan Murat Kasımlarlı'nın babası HÜSEYİN KASIMLARLI vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gölpazarı Üyük Köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
İZZET DAĞLI - 02 Kasım 2020
Hilmi Dağlı'nın babası İZZET DAĞLI vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Söğüt Yakacık köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ALİ ÇANAKÇI - 02 Kasım 2020
Recep ve Necmi Çanakçı'nın kardeşleri, Nilüfer Gürol ve Nihan Besleme'nin babaları, Selim Gürol ve Hasan Besleme'nin kayınpederleri ALİ ÇANAKÇI vefat etmiştir. Cenazesi bugün Osmangazi camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FEVZİ ÇAKMAK - 01 Kasım 2020
Orman Müdürlüğünden emekli Merhum Zinnur Çakmak'ın yeğeni,1.Osb Al dross firmasında çalışan Yiğit Çakmak'ın babası FEVZİ ÇAKMAK vefat etmiştir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
RUBABA DANISHWAR - 01 Kasım 2020
Afganistan'lı Rubaba Danıshwar vefat etmiştir. Cenazesi bugün şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ERTUĞRUL GÜR - 01 Kasım 2020
Küplü köyünden ERTUĞRUL GÜR vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip küplü köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ŞEHİDE ÇOBAN - 01 Kasım 2020
Çukurören köyünden Süleyman Çoban, Yaşariye Çoşgun ve Emine Özgan'ın anneleri ŞEHİDE ÇOBAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çukurören Köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MUSTAFA BAYRAM - 30 Ekim 2020
Kerem, Mehmet ve Oğuz Bayram'ın babaları MUSTAFA BAYRAM vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Şerifpaşa camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FERİDE KURT - 29 Ekim 2020
Neslihan Saygılı ve Hüseyin Kurt'un anneleri FERİDE KURT vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Kavaklı Köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FİRDES PARLAK - 28 Ekim 2020
Erzurumlu Mirze Parlak'ın eşi, Dursun Ali Parlak'ın annesi, Nazmi Özdemir ve Cengiz Aydın'ın kayınvalideleri, FİRDES Parlak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırklar camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET ÖZDOĞAN - 25 Ekim 2020
Burak ve Buket Özdoğan'ın babaları, Suzan Aydın'ın kardeşi MEHMET ÖZDOĞAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Dedeoğlu camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HÜSEYİN ÖZLER - 25 Ekim 2020
Ahmet Özler, Emine Borlu ve Cemile Aydın'ın babaları, Belediye personellerinden Hüseyin Özler'in dedesi HÜSEYİN ÖZLER vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Osmaneli Belenalan köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
VESİLE SERT - 25 Ekim 2020
Beyce köyden Nevzat Serin'in annesi VESİLE SERT vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Beyce köy camisiden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HATİCE ÇAKMAK  - 25 Ekim 2020
Fatma Kayış'ın annesi, Mahmut, Ahmet ve Ayşen Kayış"ın anneanneleri HATİCE ÇAKMAK vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kütahya Emet Esatlar Köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HALİL BERBER - 23 Ekim 2020
Mehmet Berber'in amcası HALİL BERBER vefat etmiştir. Cenazesi Pazaryeri Günyurdu Köyüne defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MÜRŞİDE TABAK - 23 Ekim 2020
Arife Semerci'nin annesi MÜRŞİDE TABAK vefat etmiştir. Cenazesi Osmaneli İlçe Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ÖMER ERSOY - 23 Ekim 2020
Yasemin Ersoy'un eşi ÖMER ERSOY vefat etmiştir. Cenazesi Söğüt İlçe mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET DOĞDU - 23 Ekim 2020
Alaattin Kaplan'ın kayınpederi MEHMET DOĞDU vefat etmiştir. Cenazesi Bozüyük Akçapınar Köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SALİH ÖZTÜRK - 23 Ekim 2020
Şevkiye Öztürk'ün eşi, Emre, Murat ve Cem Öztürk'ün babaları, Öztürk ler Metal sahibi SALİH ÖZTÜRK vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Şeyh Edebali Orhangazi camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
GÜLSÜM KILIÇ - 22 Ekim 2020
Bağkurdan emekli memur Hüseyin Kılıç'ın annesi GÜLSÜM KILIÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeniköy köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
GÜLSÜM AKYAR - 21 Ekim 2020
Hacı Osman Akyar'ın eşi, Ali Akyar, Zemine Demir, Nuriye Fendi, Nevriye Cihan ve Nurdan Özer'in anneleri GÜLSÜM AKYAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Selbükü köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FİKRİYE DÖNMEZ - 17 Ekim 2020
Köy hizmetlerinden emekli merhum Mehmet Dönmez'in eşi, Karayollarından emekli Zeki Dönmez ve Belediyeden emekli Mustafa Dönmez'in anneleri, Yurtiçi kargoda çalışan Mehmet Dönmez'in babaannesi FİKRİYE DÖNMEZ vefat Etmiştir. Cenazesi bugün Şehir mezarlığına defnedilmiştir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ZELİHA KESKİN - 17 Ekim 2020
Kadir Keskin, Hanife Güney ve Gülser Acar'ın anneleri ZELİHA KESKİN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çukurören Köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YAŞAR ÇİNDEMİR - 17 Ekim 2020
Bekir, İbrahim Zafer ve Görkem Ada Öztürk'ün dayıları YAŞAR ÇİNDEMİR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeniköy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HALİL İBRAHİM AYDIN - 15 Ekim 2020
Mustafa ve Adem Aydın'ın babaları HALİL İBRAHİM AYDIN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yenişehir Ethem Paşa camisinden kaldırılarak Yenişehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MUSTAFA ERGÜL - 15 Ekim 2020
Küçük sanayi esnaflarından Kent ormanı işletmecisi Bekir Ergül'ün abisi, Mehmet Ergül'ün babası MUSTAFA ERGÜL vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Cumalıköy köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SANİ ÇALIK - 15 Ekim 2020
Murat Çalık, Dilek Çömlekçi ve Yasemin Demirkol'un babaları, Davut Çömlekçi'nin kayınpederi Bekdemir köyünden SANİ ÇALIK vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Bekdemir köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SANİYE OTURAK - 09 Ekim 2020
Merhum İbrahim Oturak'ın eşi, Hasan, Ömer, Ahmet, Ali Oturak, Sevil Avcı ve Emine Kılıç'ın anneleri SANİYE OTURAK vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazına müteakip Ören köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SEHER ALKAN - 08 Ekim 2020
Bilecik eski eşraflarından Mehmet ve Hatice Özkaynak'ın kızları, Nazmiye Baytar'ın ablası, SEHER ALKAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Şerifpaşa camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NESRİN ÇELİK - 07 Ekim 2020
Emekli öğretmen H.Hüseyin Çelik'in eşi, Safinaz, Gülsüm ve Erdinç Çelik’in anneleri NESRİN ÇELİK vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Toki Kuruluş camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AKİLE ÜNSAL - 07 Ekim 2020
Ayvacık Köyünden Şefik Ünsal'ın eşi, Bayram Ünsal, Emrah Ünsal, Nurcan Özcan, Ayşe Üzülmez, Sevim Yıldırım ve Hatice Söğüt'ün anneleri AKİLE ÜNSAL vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Ayvacık Köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ŞERİFE KAVUN - 06 Ekim 2020
Mehmet Kavun ve Dilek Şen'in anneleri ŞERİFE KAVUN vefat etmiştir. Cenazesi öğlen namazına müteakip İlyasbey köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MADALET ONUR - 06 Ekim 2020
İlimiz eşraflarından Aykut ve Erdoğan Onur'un anneleri, Erdal, Erol ve Ersin Onur'un teyzeleri MADALET ONUR vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Künçeğiz köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YAŞAR ŞAHİN - 06 Ekim 2020
Aysel Şahin'in eşi, İlknur, İlkay ve Serdar Şahin'in babaları emekli öğretmen YAŞAR ŞAHİN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Gölpazarı Çarşı camisinden kaldırılarak İlçe mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YAŞAR TERZİ - 03 Ekim 2020
Endüstri meslek lisesinden emekli YAŞAR TERZİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kayıboyu camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HASAN HÜSEYİN ARI - 03 Ekim 2020
Bien seramikte çalışan Hüseyin Çakır'ın kayınpederi, Yasemin Çakır'ın babası, HASAN HÜSEYİN ARI vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip öğle namazına müteakip İmam Hatip Tatbikat camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AYŞE FİDAN - 02 Ekim 2020
Ömer Fidan'ın annesi, Önder ve Ömür Fidan'ın babaanneleri AYŞE FİDAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazına müteakip Balahatun camisinden kaldırılarak İstasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
LATİF GÜCEN - 02 Ekim 2020
Mehmet ve Hüseyin Gücen'in babalari, İsmail Topçu'nun kayınpederi LATİF GÜCEN vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazına müteakip Gölpazarı hacıdurmuşlar köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MAHMUT KIRCI - 01 Ekim 2020
Akın ve Mertcan Kırcı’nın babaları, Aytaç Kırcı’nın eşi, emekli öğretmen MAHMUT KIRCI vefat etmiştir. CENAZESİ bugün ikindi namazına müteakip Eskişehir Sivrihisar İlçesi Bahçecik Köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SERVET YİĞİT - 30 Eylül 2020
Bekir Yiğit'i babası SERVET YİĞİT vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeniköy köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ŞEVKET ÇOBAN - 23 Eylül 2020
Gülsüm Çoban'ın eşi, İrfan Çoban'ın kardeşi, Yüksel Buz'un babası ŞEVKET ÇOBAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Dedeoğlu camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NURİYE ÖVEN - 21 Eylül 2020
Ptt'den emekli Merhum İsmail Öven'in eşi, Telekomdan emekli Fevziye Pınarcı, Ziraat Bankasından emekli Naim Öven, Nuran Göçmen ve Demisaştan emekli Metin Öven'in anneleri, NURİYE ÖVEN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Osmangazi camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YAKUP AKCAN - 21 Eylül 2020
Recep Akcan, Bahriye Akcan ve Gönül Akcan'ın babaları YAKUP AKCAN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Şükraniye köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SELAHATTİN KURTULDU - 20 Eylül 2020
Devlet Demir yollarından emekli Alaattin Kurtuldu'nun kardeşi SELAHATTİN KURTULDU vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İstasyon camisinden kaldırılarak İstasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MÜZEYYEN BAŞKAYA - 20 Eylül 2020
Emekli astsubay Ramazan Başkaya ve Gülşen Çoban'ın anneleri MÜZEYYEN BAŞKAYA vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çavuşköy camisinden defnedilecktir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AHMET FIRTIN  - 18 Eylül 2020
Merhum Kadri Fırtın'ın oğlu, Ferit ve Nihat Fırtın'ın kardeşleri, Mustafa Fırtın'ın babası AHMET FIRTIN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Şerifpaşa camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ŞERİFE KÖYMEN  - 16 Eylül 2020
Gülümbe köyü taşlılar mahallesinden Mehmet Köymen, Emine Özbekar ve Sevim Şimsek'in anneleri ŞERİFE KÖYMEN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Gülümbe köyü Taşlılar mahalle camisinden kaldırılarak Gülümbe köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YAKUP PAÇACI  - 15 Eylül 2020
Yusuf Paçacı'nın babası, Sevgi Paçacı'nın kardeşi YAKUP PAÇACI vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Şerifpaşa camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
EMİNE ŞEN - 14 Eylül 2020
Küplü köyünden Merhum Neşat ve Ayşe Sarıkaya'nın kızları, İstasyon mahallesinden Abdullah Şen'in eşi, Bahar , Melike ve Mustafa Şen'in anneleri EMİNE ŞEN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İstasyon camisinden kaldırılarak istasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HASAN SAVCI - 13 Eylül 2020
Rüstem Savcı'nın babası HASAN SAVCI vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Alpagut köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
KADRİYE ÇAĞLAR - 12 Eylül 2020
Merhum Osman Çağlar'ın eşi, Mehmet ve Selahattin Çağlar'ın anneleri, Eren, Yasin ve Mustafa Çağlar'ın babaanneleri KADRİYE ÇAĞLAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Cumhuriyet mahallesi Osmangazi camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SALİH ŞAT - 11 Eylül 2020
Yusuf ve Duygu Şat'ın babaları, Güner Şat'ın eşi, Devlet Demir Yollarından emekli SALİH ŞAT vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İstasyon camisinden kaldırılarak İstasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SUAT KÖKSAL - 10 Eylül 2020
Hasandere Köyünden Pekcan Köksal'ın babası SUAT KÖKSAL vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Hasandere köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YAŞAR ÇAKIR - 10 Eylül 2020
Mustafa Bükülmez ve Şerife Topçu'nun babaları YAŞAR ÇAKIR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Taşçılar köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HATİCE KARAKADILAR - 09 Eylül 2020
Devlet hastanesi eski baş hemşiresi HATİCE KARAKADILAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İmam Hatip Tatbikat camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FİKRİYE KANAT - 08 Eylül 2020
Mustafa Kemal Kanat, Kerim Kant ve Sabriye Sütçü'nün anneleri FİKRİYE KANAT vefat etmiştir. cenazesi bugün öğle namazına müteakip İmam Hatip Tatbikat camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SAFİYE DİNÇ - 04 Eylül 2020
Recep ve Kemal Dinç'in anneleri SAFİYE DİNÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazına müteakip Aşağıköy camisinden kaldırılarak İstasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FATMA EŞMELİ - 01 Eylül 2020
Bozüyük Çokçapınar köyünden Merhum Osman Eşmeli’nin eşi, Çitosan’dan emekli Ali Eşmeli’nin annesi FATMA EŞMELİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Bozüyük Yeni Mahalle Hal camisinden kaldırılarak ilçe mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NACİYE ATAK - 01 Eylül 2020
İsmet Atak'ın eşi, Anıl Atak ve Ajla Anı Atak Mutlu'nun anneleri, Sedat Mutlu ve Aylin Anıl Atak'ın kayınvalideleri, NACİYE ATAK vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İmam Hatip Tatbikat camisinden kaldırılarak Pelitözü mahalle mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MUSTAFA KENÇ - 31 Ağustos 2020
Ali Osman Kenç ve Erkan Kenç'in babaları, MUSTAFA KENÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Gülümbe Köyü Yunuslar Mahalle camisinden kaldırılarak Yunuslar Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SABİHA ŞAHİN - 22 Ağustos 2020
Merhum emekli astsubay Mehmet Nazmi Şahin'in eşi, İbrahim, Rıdvan, İrfan Şahin ve Bilhüda Başolun anneleri SABİHA ŞAHİN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yediler camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HAYRAN ALTAY - 21 Ağustos 2020
Abdulkerim ve Recep Altay'ın anneleri, Merhum Hüseyin Altay'ın eşi HAYRAN ALTAY vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazına müteakip Aşağıköy köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HÜLYA ER - 18 Ağustos 2020
Emekli öğretmen Merhum Hasan Er'in eşi, Seçil ve Seçkin Er'in anneleri HÜLYA ER vefat etmiştir. Cenazesi 19 Ağustos çarşamba günü yarın Isparta Eğirdir'de defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SEHER KARAKURT - 18 Ağustos 2020
Ali Karakurt'un eşi, Ertuğrul Karakurt, Ersoy Karakurt, Ayşe Akıncı ve Ternur Makarnacı'nın anneleri, Gülümbe Köyünden SEHER KARAKURT vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İmam Hatip Tatbikat camisinden kaldırılarak Gülümbe Yunuslar köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
DAVUT AYNUR - 17 Ağustos 2020
Hakkı ve Hakan Aynur'un babaları, Elmabahçe Köyünden DAVUT AYNUR vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Osmangazi mahallesi Toki Kuruluş camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AYŞE ÖZKAN - 14 Ağustos 2020
Hatice Bayrak ve Hidayet Dindar’ın ablaları AYŞE ÖZKAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazına müteakip Bozüyük Günyarı köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NEZİHA ÇAKIR  - 10 Ağustos 2020
Merhum Abdullah Çakır'ın eşi, Gülsüm ve Ayşe Çakır'ın anneleri, Emine Özkan'ın ablası NEZİHA ÇAKIR vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kayıboyu camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ŞÜKRİYE TOMBAK - 10 Ağustos 2020
Mustafa Tombak, Gülden Kurt, Hatice Karaoğlu, Yıldıray Tombak ve Sezer Kaçaroğlu'nun anneleri ŞÜKRİYE TOMBAK vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Deresekarı köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
RAFET ÖZKAN - 10 Ağustos 2020
Bünyamin, Hasan, Erkut ve Erol Özkan'ın babaları RAFET ÖZKAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İstasyon camisinden kaldırılarak istasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ZEYNEL ÇOBANOĞLU - 09 Ağustos 2020
Hatice Çobanoğlu'nun eşi, Merhum İsmail Çobanoğlu, Yaşar Ulamış ve Aynur Çobanoğlu'nun babaları, Yakup Çobanoğlu ve Yüksel Keten'in abileri ZEYNEL ÇOBANOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Dedeoğlu camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YUSUF TUNCAR - 09 Ağustos 2020
Merhum Fikret Tuncar'ın oğlu, Mümin Tuncar ve Fatma Engin'in abileri, YUSUF TUNCAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kapaklı köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FAHRİYE ÖZDOĞAN  - 06 Ağustos 2020
Hüseyin Özdoğan ve Müyesser Günal'ın anneleri, Eray Özdoğan'ın babaannesi FAHRİYE ÖZDOĞAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Merkez Karaağaç köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FERRUH TOP - 02 Ağustos 2020
Hakan Göktürk ve Derya Güven'in babaları Emekli Emniyet Mensubu FERRUH TOP vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Pelitözü camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlıği diliyoruz.
SÜPHAN GEDİK - 01 Ağustos 2020
Nezir Gedik ve Zeki Gedik'in anneleri,Ersin ,Tahsin ,Yasin ve Halil İbrahim Gedik'in babaanneleri SÜPHAN GEDİK vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yediler camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
LEVENT YILMAZ - 01 Ağustos 2020
Esnaf Kefalet'te çalışan merhum Enver Yılmaz'ın oğlu LEVENT YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi ikindi namazına müteakip Şükraniye köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HATİCE KURHAN - 31 Temmuz 2020
Yenişehir Hayriye mahallesinden Ferudun Kurhan ve İlhan Kurhan'ın anneleri HATİCE KURHAN vefat etmiştir Cenazesi bugün öğle namazına müteakip köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEDİNE YALÇINKAYA - 31 Temmuz 2020
Bilecik, Gölpazarı, Kümbet Köyünden Ahmet YALÇINKAYA, Bayram YALÇINKAYA ve Hatice UGUR'un anneleri MEDİNE YALÇINKAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Gölpazarı köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YAŞAR TAYRAN - 29 Temmuz 2020
Yenipazar Sorguncuk Ahiler köyü muhtarı İsmail Öztürk'ün kayınpederi, Müzeyyen Öztürk'ün babası, YAŞAR TAYRAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Sorguncuk Ahiler köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET EMİN GÖÇ - 25 Temmuz 2020
Ertuğrul ve Ali Göç'ün babaları, Mesut, Hakan, Murat ve Harun Göç'ün dedeleri, MEHMET EMİN GÖÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yeniköy köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FATMA AYDEMİR - 25 Temmuz 2020
Yaşar Aydemir ve Yaşariye Kabakçı'nın anneleri FATMA AYDEMİR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Deresakarı köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
EMİNE YILMAZ  - 24 Temmuz 2020
Merhum Mehmet Emin Yılmaz'ın eşi, Hasan Hüseyin Yılmaz, Fahrettin Yılmaz ve Ramazan Yılmaz'ın anneleri, EMİNE YILMAZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazına müteakip Alpagut köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SEREN ATA - 24 Temmuz 2020
Yılmaz Ata'nın eşi, Oğuz Ata'nın annesi SEREN ATA vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazına müteakip Kızıldamlar köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SEBAHAT KÖK - 22 Temmuz 2020
Haşim Kök, Hüseyin Kök, Emine Yener ve Emin Kök'ün anneleri Kızıldamlar Köyünden SEBAHAT KÖK vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kızıldamlar köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MUSTAFA CİNOĞLU - 19 Temmuz 2020
İsmail Cinoğlu'nun babası, Eski Bilecik belediye başkanlarından MUSTAFA CİNOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Deresakarı köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SULTAN EKİCİ - 19 Temmuz 2020
Nuri, Nuriye, Hüseyin ve Nuran Ekici'nin anneleri SULTAN EKİCİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İstasyon mezarlığından kaldırılarak İstasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SEBİHA TAN - 18 Temmuz 2020
Hüseyin Tan ve Sefane Tan'ın anneleri SEBİHA TAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Erkoca köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
KADİR ACAR - 16 Temmuz 2020
Hüseyin Acar, Esma Acar ve Selma Şen'in babaları KADİR ACAR vefat emiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Küplü köy camisinden kaldırılarak Soğuksu mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HAMİDE ERİM - 14 Temmuz 2020
İbrahim Erim'in eşi, Emekli İmam Yaşar Erim ve Şerife Geyik'in anneleri HAMİDE ERİM vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Alpagut köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NECATİ ALKAN - 13 Temmuz 2020
İlimiz esnaflarından Mustafa Alkan ve Mehmet Alkan'ın babaları NECATİ ALKAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Dedeoğlu camisinden kaldırılarak Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
RÜVEYDE SAKARYA - 12 Temmuz 2020
Merhum Enbiya Sakarya'nın eşi, Sağlık Müdürlüğü'nden emekli Mehmet Ali Sakarya Naciye Erat ve Nadiye Gezer'in anneleri RÜVEYDE SAKARYA vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına Kuruluş camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FATMA AVCI - 11 Temmuz 2020
Merhum Recep Avcı'nın eşi, Merhum Vedat Avcı, Sedat Avcı, Sebahat Çoşgun ve Nebahat Uzmay' ın anneleri FATMA AVCI vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Dedeoğlu Camisinden kaldırılarak Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
İBRAHİM YAMAN - 11 Temmuz 2020
Küplü köyünden Hüseyin ve Mehmet Yaman'ın babaları İBRAHİM YAMAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra saat 14.30 da Küplü köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET BAYINDIR  - 10 Temmuz 2020
Maliyeden Emekli Gürsel Bayındır, Yüksel Korkmaz ve Birsel Azapoğlu'nun babaları, Emekli öğretmen MEHMET BAYINDIR vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yediler camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlğı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ABUTALİP BİLANİK  - 07 Temmuz 2020
Sediye Birci ve Sevim Boztepe'nin babaları, Hüseyin Birci ve Adem Boztepe'nin kayınpederleri ABUTALİP BİLANİK vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Aşağıköy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
VASFİYE ARSLAN - 07 Temmuz 2020
Yusuf Arslan'ın eşi, Gülin Güngör'ün annesi, Erdal Güngör'ün kayınvalidesi VASFİYE ARSLAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Öğle namazına müteakip İstasyon camisinden kaldırılarak İstasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SABRİ YILMAZ - 06 Temmuz 2020
Emekli Öğretmen Turhan Yılmaz, Şükran Pekşen ve Hasan Yılmaz'ın babaları SABRİ YILMAZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İstasyon camisinden kaldırılarak İstasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
GÜLSÜM TARÇIN - 04 Temmuz 2020
Sadettin Tarçın , Selahattin Tarçın ve Müzeyen Özmen'in anneleri , Halil Kalkan'ın kardeşi, Lastikçi Yaşar Özmen'in kayinvalidesi GÜLSÜM TARÇIN vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Gölpazarı Kümbet köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NAZMİYE ÖZTÜRK - 04 Temmuz 2020
Erol Öztürk’ün eşi, Ayşe Öztürk’ün Kardeşi, Mustafa, Ender ve Yiğit Öztürk’ün anneleri, NAZMİYE ÖZTÜRK vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kayı Boyu Camisinden kaldırılarak Ayvacık Köy Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AYŞE TETİK  - 04 Temmuz 2020
Yusuf Tetik'in annesi AYŞE TETİK vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Gölpazarı Bayat köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FERDANE YOĞUN  - 03 Temmuz 2020
Nizamettin, İlyas ve Tuncay Yoğun'un anneleri FERDANE YOĞUN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Dedeoğlu Camisinden kaldırılarak Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HATİCE UYANIK - 03 Temmuz 2020
Rıdvan Uyanık'ın annesi, HATİCE UYANIK vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Pazaryeri Franlar köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AHMET UYSAL  - 30 Haziran 2020
Tahsin Uysal, Ali Uysal, Pembe Kader, Sevim Uysal ve Ayşe Güner'in babaları, AHMET UYSAL vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İlyasca köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
UMUT EFE CEYLAN  - 29 Haziran 2020
Hepsen kimyada çalışan Selçuk Ceylan'nın oğlu, Bilecik esnaflarından Mobilyacı Köksal Ceylan ve Karadeniz elektrikte çalışan Erkan Ceylan'ın yiğenleri, UMUT EFE CEYLAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Asağıköy camisinden kaldırılarak Köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ERDOĞAN AVCI - 23 Haziran 2020
Ekrem, Erol ve Bilal Avcı'nın kardeşi, Öznur Özen'in abisi, Suzan Dur, Suna İpek, Oktay ve Oya Avcı'nın babaları ERDOĞAN AVCI vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Dedeoğlu Camisinden Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
EMİN YAŞAR - 22 Haziran 2020
Sedat Yaşar ve Rahime Yılmaz’ın babaları, CHP İl Başkanı Mehmet Metin Yaşar’ın amcasının oğlu, EMİN YAŞAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Selöz Köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NECİLE KURT - 20 Haziran 2020
Merhum Sadık Kurt'un eşi, Celalettin Kurt'un annesi, Yaşar Yılmaz'ın ablası NECİLE KURT vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kepirler köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
KURTULUŞ YALI - 20 Haziran 2020
Tülin Yalı'nın eşi, Yalın ve Senem Yalı'nın babaları, Ertuğrul Yalı'nın kardeşi, Merhum Saim ve Memduha Yalı'nın oğulları, ilimiz esnaflarından KURTULUŞ YALI vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Şerifpaşa camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SALİHA ŞİŞLİ - 16 Haziran 2020
Mithat ve Gönül Şişli'nin anneleri SALİHA ŞİŞLİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Şerifpaşa Camisinden kaldırılarak Soğuksu Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ALİ OSMAN CİNDEMİR - 11 Haziran 2020
Yeniköyden Münür Cindemir'in babası ALİ OSMAN CİNDEMİR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeniköy Camisinden kaldırılarak Köy Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SEYİDE BALCI - 11 Haziran 2020
Muhlis Balcı'nın annesi SEYİDE BALCI vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Sütlüce Köy Camisinden kaldırılarak Köy Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NİZAMETTİN ÇAĞAN - 08 Haziran 2020
Erkan Çağan'ın babası, Maliyeden Emekli Eski Bilecik Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı NİZAMETTİN ÇAĞAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yediler Camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AYDEMİR CAN ÇELİK  - 07 Haziran 2020
Ulupınar Köyünden Levent Çelik'in oğlu AYDEMİR CAN ÇELİK vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 17.30'da Ulupınar Köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FEVZİ ÜNAL - 07 Haziran 2020
Gölpazarı Eski Belediye Başkanı İlyas Ünal'ın kardeşi, Safiye Ünal'ın eşi FEVZİ ÜNAL vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazı ile ikindi namazı arasında Hamidiye Camisinden kaldırılarak Pelitözü Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AYŞE KARABULUT - 07 Haziran 2020
Devlet Demir yollarından emekli Merhum Mehmet Kıvrak'ın kızı, Cennet Vadisinde çalışan Ahmet Kıvrak'ın ablası AYŞE KARABULUT vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İstasyon Camisinden kaldırılarak İstasyon Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FİKRİ TORUN - 04 Haziran 2020
Neriman Torun'un eşi, Aziz, Birol, Tülin Yalı ve Hülya Aşçı'nın babaları, Kurtuluş Yalı’nın kayınpederi, FİKRİ TORUN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İmam Hatip Tatbikat Cami'nden kaldırılarak, Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
RAHİME SAKA - 04 Haziran 2020
Muammer Saka ve Mukkader Şahin'in anneleri RAHİME SAKA vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Osmangazi Camisinden İstasyon Mezarlığı'na defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YAŞAR YAVAŞ - 03 Haziran 2020
Murat, Ömer, Mehmet ve Nihat Yavaş'ın kardeşleri Küplülü YAŞAR YAVAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Küplü Köy Camisinden Soğuksu Mezarlığına defnedilecektir. Belediye başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MURAT KARAÇAY - 03 Haziran 2020
Rüstem, Recep, Destan ve Arife Yaşar'ın babaları, Metin Yaşar'ın kayınpederi MURAT KARAÇAY vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kayı boyu Camisinden kaldırılarak Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Belediye başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
İBRAHİM AYDIN - 03 Haziran 2020
Mesut Aydın'ın babası İBRAHİM AYDIN vefat etmiştir. Belediye başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AHMET GÜL - 03 Haziran 2020
Soner Gül'ün babası AHMET GÜL vefat etmiştir. Belediye başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz..
NECİYE KOÇ - 03 Haziran 2020
Belediye personeli Yaşar Koç'un annesi NECİYE KOÇ vefat etmiştir. Belediye başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MUSTAFA AVCI - 03 Haziran 2020
Merhume Azize İman'ın oğlu, Zehra Avcı'nın eşi, Pelin Avcı Ertürk, Azize Avcı Köse ve Selin Avcı Köprülü'nün babaları, Oğuz Ertürk, Lütfü Köse ve Gökhan Köprülü'nün kayın pederleri MUSTAFA AVCI vefat etmiştir. Belediye başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.