Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  VEFAT EDENLER
RÜVEYDE SAKARYA - 12 Temmuz 2020
Merhum Enbiya Sakarya'nın eşi, Sağlık Müdürlüğü'nden emekli Mehmet Ali Sakarya Naciye Erat ve Nadiye Gezer'in anneleri RÜVEYDE SAKARYA vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına Kuruluş camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FATMA AVCI - 11 Temmuz 2020
Merhum Recep Avcı'nın eşi, Merhum Vedat Avcı, Sedat Avcı, Sebahat Çoşgun ve Nebahat Uzmay' ın anneleri FATMA AVCI vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Dedeoğlu Camisinden kaldırılarak Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
İBRAHİM YAMAN - 11 Temmuz 2020
Küplü köyünden Hüseyin ve Mehmet Yaman'ın babaları İBRAHİM YAMAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra saat 14.30 da Küplü köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET BAYINDIR  - 10 Temmuz 2020
Maliyeden Emekli Gürsel Bayındır, Yüksel Korkmaz ve Birsel Azapoğlu'nun babaları, Emekli öğretmen MEHMET BAYINDIR vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yediler camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlğı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ABUTALİP BİLANİK  - 07 Temmuz 2020
Sediye Birci ve Sevim Boztepe'nin babaları, Hüseyin Birci ve Adem Boztepe'nin kayınpederleri ABUTALİP BİLANİK vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Aşağıköy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
VASFİYE ARSLAN - 07 Temmuz 2020
Yusuf Arslan'ın eşi, Gülin Güngör'ün annesi, Erdal Güngör'ün kayınvalidesi VASFİYE ARSLAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Öğle namazına müteakip İstasyon camisinden kaldırılarak İstasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SABRİ YILMAZ - 06 Temmuz 2020
Emekli Öğretmen Turhan Yılmaz, Şükran Pekşen ve Hasan Yılmaz'ın babaları SABRİ YILMAZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İstasyon camisinden kaldırılarak İstasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
GÜLSÜM TARÇIN - 04 Temmuz 2020
Sadettin Tarçın , Selahattin Tarçın ve Müzeyen Özmen'in anneleri , Halil Kalkan'ın kardeşi, Lastikçi Yaşar Özmen'in kayinvalidesi GÜLSÜM TARÇIN vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Gölpazarı Kümbet köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NAZMİYE ÖZTÜRK - 04 Temmuz 2020
Erol Öztürk’ün eşi, Ayşe Öztürk’ün Kardeşi, Mustafa, Ender ve Yiğit Öztürk’ün anneleri, NAZMİYE ÖZTÜRK vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kayı Boyu Camisinden kaldırılarak Ayvacık Köy Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AYŞE TETİK  - 04 Temmuz 2020
Yusuf Tetik'in annesi AYŞE TETİK vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Gölpazarı Bayat köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FERDANE YOĞUN  - 03 Temmuz 2020
Nizamettin, İlyas ve Tuncay Yoğun'un anneleri FERDANE YOĞUN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Dedeoğlu Camisinden kaldırılarak Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HATİCE UYANIK - 03 Temmuz 2020
Rıdvan Uyanık'ın annesi, HATİCE UYANIK vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Pazaryeri Franlar köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AHMET UYSAL  - 30 Haziran 2020
Tahsin Uysal, Ali Uysal, Pembe Kader, Sevim Uysal ve Ayşe Güner'in babaları, AHMET UYSAL vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İlyasca köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
UMUT EFE CEYLAN  - 29 Haziran 2020
Hepsen kimyada çalışan Selçuk Ceylan'nın oğlu, Bilecik esnaflarından Mobilyacı Köksal Ceylan ve Karadeniz elektrikte çalışan Erkan Ceylan'ın yiğenleri, UMUT EFE CEYLAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Asağıköy camisinden kaldırılarak Köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ERDOĞAN AVCI - 23 Haziran 2020
Ekrem, Erol ve Bilal Avcı'nın kardeşi, Öznur Özen'in abisi, Suzan Dur, Suna İpek, Oktay ve Oya Avcı'nın babaları ERDOĞAN AVCI vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Dedeoğlu Camisinden Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
EMİN YAŞAR - 22 Haziran 2020
Sedat Yaşar ve Rahime Yılmaz’ın babaları, CHP İl Başkanı Mehmet Metin Yaşar’ın amcasının oğlu, EMİN YAŞAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Selöz Köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NECİLE KURT - 20 Haziran 2020
Merhum Sadık Kurt'un eşi, Celalettin Kurt'un annesi, Yaşar Yılmaz'ın ablası NECİLE KURT vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kepirler köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
KURTULUŞ YALI - 20 Haziran 2020
Tülin Yalı'nın eşi, Yalın ve Senem Yalı'nın babaları, Ertuğrul Yalı'nın kardeşi, Merhum Saim ve Memduha Yalı'nın oğulları, ilimiz esnaflarından KURTULUŞ YALI vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Şerifpaşa camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SALİHA ŞİŞLİ - 16 Haziran 2020
Mithat ve Gönül Şişli'nin anneleri SALİHA ŞİŞLİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Şerifpaşa Camisinden kaldırılarak Soğuksu Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ALİ OSMAN CİNDEMİR - 11 Haziran 2020
Yeniköyden Münür Cindemir'in babası ALİ OSMAN CİNDEMİR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeniköy Camisinden kaldırılarak Köy Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SEYİDE BALCI - 11 Haziran 2020
Muhlis Balcı'nın annesi SEYİDE BALCI vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Sütlüce Köy Camisinden kaldırılarak Köy Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NİZAMETTİN ÇAĞAN - 08 Haziran 2020
Erkan Çağan'ın babası, Maliyeden Emekli Eski Bilecik Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı NİZAMETTİN ÇAĞAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yediler Camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AYDEMİR CAN ÇELİK  - 07 Haziran 2020
Ulupınar Köyünden Levent Çelik'in oğlu AYDEMİR CAN ÇELİK vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 17.30'da Ulupınar Köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FEVZİ ÜNAL - 07 Haziran 2020
Gölpazarı Eski Belediye Başkanı İlyas Ünal'ın kardeşi, Safiye Ünal'ın eşi FEVZİ ÜNAL vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazı ile ikindi namazı arasında Hamidiye Camisinden kaldırılarak Pelitözü Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AYŞE KARABULUT - 07 Haziran 2020
Devlet Demir yollarından emekli Merhum Mehmet Kıvrak'ın kızı, Cennet Vadisinde çalışan Ahmet Kıvrak'ın ablası AYŞE KARABULUT vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İstasyon Camisinden kaldırılarak İstasyon Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FİKRİ TORUN - 04 Haziran 2020
Neriman Torun'un eşi, Aziz, Birol, Tülin Yalı ve Hülya Aşçı'nın babaları, Kurtuluş Yalı’nın kayınpederi, FİKRİ TORUN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İmam Hatip Tatbikat Cami'nden kaldırılarak, Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
RAHİME SAKA - 04 Haziran 2020
Muammer Saka ve Mukkader Şahin'in anneleri RAHİME SAKA vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Osmangazi Camisinden İstasyon Mezarlığı'na defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YAŞAR YAVAŞ - 03 Haziran 2020
Murat, Ömer, Mehmet ve Nihat Yavaş'ın kardeşleri Küplülü YAŞAR YAVAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Küplü Köy Camisinden Soğuksu Mezarlığına defnedilecektir. Belediye başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MURAT KARAÇAY - 03 Haziran 2020
Rüstem, Recep, Destan ve Arife Yaşar'ın babaları, Metin Yaşar'ın kayınpederi MURAT KARAÇAY vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kayı boyu Camisinden kaldırılarak Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Belediye başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
İBRAHİM AYDIN - 03 Haziran 2020
Mesut Aydın'ın babası İBRAHİM AYDIN vefat etmiştir. Belediye başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AHMET GÜL - 03 Haziran 2020
Soner Gül'ün babası AHMET GÜL vefat etmiştir. Belediye başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz..
NECİYE KOÇ - 03 Haziran 2020
Belediye personeli Yaşar Koç'un annesi NECİYE KOÇ vefat etmiştir. Belediye başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MUSTAFA AVCI - 03 Haziran 2020
Merhume Azize İman'ın oğlu, Zehra Avcı'nın eşi, Pelin Avcı Ertürk, Azize Avcı Köse ve Selin Avcı Köprülü'nün babaları, Oğuz Ertürk, Lütfü Köse ve Gökhan Köprülü'nün kayın pederleri MUSTAFA AVCI vefat etmiştir. Belediye başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.