Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  VEFAT EDENLER
SALİHA ERİM - 20 Eylül 2021
Özcan Erim, Ercan Erim, Sevcan Güven, İkbal Güven, Nazife Güven ve Gülsüm Gezer'in annesi, Mehmet Gezer ve Serdar Güven'in kayınvalidesi SALİHA ERİM vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Kayıboyu camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HAYRİYE ŞAHİN - 19 Eylül 2021
Bilecik esnafı emekli polis Mehmet Şahin'in annesi, Nuri Şahin'in babaannesi vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Bolu Göynük Kikiler köyüne defnedilecektir. Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ATİLLA CABAR - 19 Eylül 2021
Esma Cabar'ın eşi, Kaan, Esra ve Şafak'ın babası, Mustafa ve Metin Cabar'ın kardeşi Tekersan'dan emekli ATİLLA CABAR vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip İmam Hatip Tatbikat camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YAŞAR SOLMAZ - 19 Eylül 2021
Fatma Solmaz'ın eşi, Hasan Solmaz ve Mesut Solmaz'ın babası YAŞAR SOLMAZ vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Osmangazi camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HÜSEYİN ATILKAN - 18 Eylül 2021
Emine Atılkan'ın eşi, merhum Hatice Yaşar, Mükerrem Özkara ve Huriye Kadriye Çevik'in babası, Halil Çevik, Mehmet Yaşar ve Yalçın Özkara'nın kayınpederi HASAN HÜSEYİN ATILKAN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Deresakarı köyü mezarlığına defnedilecektir. Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NİHAT GÜRSEN - 17 Eylül 2021
Kızıldamlar Köyünden Hidayet Esen, Meziyet Eraslan, Resmiye Karacaovalı, Emel Soyak ve Mürvet Erken'in abisi NİHAT GÜRSEN vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Kızıldamlar köyü mezarlığına defnedilecektir. Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SALİH ÇOBAN - 16 Eylül 2021
Veli Çoban'ın babası SALİH ÇOBAN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Pelitözü camisinden kaldırılarak Pelitözü mezarlığına defnedilecektir. Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET ZENGİN - 15 Eylül 2021
Atike Zengin’in eşi, Porland personeli Erdil Zengin’in babası MEHMET ZENGİN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Deresakarı köy mezarlığına defnedilecektir.Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
EFRAHİM GÖLCÜK - 14 Eylül 2021
Merhum Ahmet Gölcük’ün oğlu, Köy Hizmetleri’nden emekli İbrahim Gölcük, Yakup Gölcük ve Hasan Gölcük’ün abisi, Ayşe Gölcük’ün eşi, Seçil Gölcük’ün babası Karayolları’ndan emekli EFRAHİM GÖLCÜK vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Dedeoğlu camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MUSTAFA COŞGUN - 14 Eylül 2021
Merhum Hasan Coşgun ve Sadiye Coşgun’un oğlu, Ramiz Coşgun, İrfan Coşgun, Remziye Coşgun, Kenan Coşgun ve Hatice Vişne’nin abisi, Necmiye Coşgun’un eşi, Mesut Coşgun ve Hicran Akduman’ın babası MUSTAFA COŞGUN vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Dedeoğlu camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir.Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
CAHİT ERHUN - 14 Eylül 2021
Halil Erhun, Osman Erhun ve Nebiye Erhun'un babası, Milletvekili Selim Yağcı'nın eniştesi CAHİT ERHUN vefat ermiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Cumalı köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir.Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
KEMAL ŞENTÜRK - 14 Eylül 2021
Tülay Şentürk'ün eşi, Sude Şentürk'ün babası, Sinan Şentürk ve Kenan Şentürk'ün kardeşi, Şükriye Şentürk'ün oğlu KEMAL ŞENTÜRK vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Deresakarı köy mezarlığına defnedilecektir..Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz
NAİLE PEHLİVAN - 14 Eylül 2021
Merhum Muharrem Pehlivan'ın eşi , Sebehat Pehlivan, Nebehat Ayhan, Melehat Uraz, Ayşe Menteş ve Nihat Pehlivan 'ın anneleri NAİLE PEHLİVAN vefat etmiştir.Cenazesi öğle namazına müteakip Hal Camii'inden kaldırılarak Bozüyük Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ALİ YAŞAR - 13 Eylül 2021
İstasyon mahallesi esnaflarından Recep Yaşar, İlyas Yaşar, İsmail Yaşar, Kıymet Eker, Belediye personeli Halil Yaşar’ın babası Arpadereli ALİ YAŞAR vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Aşağıköy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz
ARİF EZMEK - 12 Eylül 2021
Gizem ve Giray Ezmek'in babası , Bilecik Belediyesi'nden emekli ARİF EZMEK vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip İstasyon camisinden kaldırılarak İstasyon mezarlığına defnedilecektir. Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AYŞE KESKİN - 11 Eylül 2021
Gölpazarı Doğancılar köyünden Salim Keskin, Sami Keskin, Sevcan Keskin ve Firdevs Keskin’in annesi AYŞE KESKİN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Doğancılar köyüne defnedilecektir. Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
İLHAMİ ÇELİK - 11 Eylül 2021
Meryem Çelik ve Veyis Çelik’in oğlu, Gülnur ve Recep Çelik’in kardeşi İLHAMİ ÇELİK vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Aşağıköy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HATİCE DUMAN - 10 Eylül 2021
Yenipazar Kükürt köyünden şoför Aziz Duman'ın eşi, Fatma Yavaş, Selma Arslan, Ümmühan Kiraz, Nesrin Zencir'in annesi HATİCE DUMAN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Kükürt köyü camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir.Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET UYSAL  - 09 Eylül 2021
İlyasça köyünden Mustafa Uysal, Hüseyin Uysal, Arife Arıcı'nın babası Dedeoğlu Camisi imamı İbrahim Uysal'ın, Emniyet Müdürlüğü çaycısı Muharrem Uysal'ın dedesi MEHMET UYSAL vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip İlyasça köyüne defnedilecektir. Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz
NACİ KÜÇÜK - 06 Eylül 2021
Serhat Küçük ve Naci Küçük'ün babası NACİ KÜÇÜK vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Toki Kurtuluş camisinden kaldırılarak İstasyon mezarlığına defnedilecektir. Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
KEMAL BODALOV - 06 Eylül 2021
İslam ve Raime Bodalov'un oğlu Emniyet Müdürlüğü personeli, çarşı ve mahalle bekçisi KEMAL BODALOV vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Elmabahçe köyü camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ŞÜKRAN SÜMER - 06 Eylül 2021
Camiş madencilikten emekli, Edebali Anaokulu sahibi Özgür Güzel'in ve Tijen Güzel'in annesi, Nuri Can Arslan, Sibel Arslan ve Duru Güzel'in babaannesi ŞÜKRAN SÜMER vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip İmam Hatip camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AHMET DEDE - 05 Eylül 2021
Hamide Dede'nin eşi, Serkan Dede, Meliha Orhan ve Ayşe Eker'in babası, Yaşar Eker ve Berna Dede'nin kayınpederi AHMET DEDE vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip İstasyon camisinden kaldırılarak İstasyon mezarlığına defnedilecektir. Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
EMİNE KAPLAN - 04 Eylül 2021
Alaattin Kaplan ve Selahattin Kaplan'ın annesi, Akif Sağlam ve Haşim Varol'un kayınvalidesi, Yüksel Kaplan'ın babaannesi, Özgür Varol ve Gökhan Sağlam'ın anneannesi EMİNE KAPLAN vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Gülümbe Yunuslar camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
İSLAM PAŞA - 04 Eylül 2021
Nazliye Paşa'nın eşi, TEDAŞ'tan emekli Mehmet Paşa, Zühre Ermiş, Raymiye Yılmaz'ın babası, Meltem, Mehtap, Melike Paşa, Nefise, Murat Ermiş, Ebru, Eray, Koray Yılmaz'ın dedesi, Orman İşletme Müdürlüğü'nden emekli İSLAM PAŞA vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Dedeoğlu camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ALİ USLU - 04 Eylül 2021
Ergün Uslu'nun babası, Naide Erkaya, Nayle Zafer, Zülfüye Saray ve Merhum Mustafa Uslu'nun kardeşi ALİ USLU vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Deresakarı köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye katılmak isteyenler için saat 12.00'da Atatürk Parkı'ndan Deresakarı köyüne araç kaldırılacaktır. Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
KADİR KURTULMUŞ - 04 Eylül 2021
Bilecik Esnaflarından Merhum Halil İbrahim Kurtulmuş ve Hatice Kurtulmuş'un oğlu, Ramazan Kurtulmuş, Şükriye Kurtulmuş, Merhum Fethiye Kurt, Lütfiye Göçdü ve Şükriye Akkerman'ın kardeşi, Tülay Kurtulmuş'un eşi, Emircan, İbrahim, Ahmet Eren ve Yusuf Kerem'in babası KADİR KURTULMUŞ vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Kayabeli köyüne defnedilecektir. Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HASAN UYSAL - 02 Eylül 2021
Deresakarı köyünden Ali Uysal, Merhum Mehmet Uysal ve Necmiye Kayıkçı'nın babası HASAN UYSAL vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Deresakarı köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NECİBE ÖZGÜVEN - 01 Eylül 2021
Sağlık Müdürlüğü'nden emekli merhum Kemalettin Özgüven'in eşi, Belediyeden emekli Celalettin Özgüven, Sağlık Eczanesi'nden emekli Nilüfer Alper, Mey Fabrikasında çalışan Suat Özgüven'in annesi, Maliyeden emekli Ertuğrul Alper'in kayınvalidesi NECİBE ÖZGÜVEN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Osmanlı camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
BEKİR CANSIZ - 01 Eylül 2021
Gölpazarı Gemiciler köyünden Lütfi Cansız'ın babası BEKİR CANSIZ vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Gemiciler köyüne defnedilecektir. Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SİNAN GÜNDÜZ  - 31 Ağustos 2021
Bahçecik köyünden Veli Yetim'in kayınbiraderi Nejdet Gündüz'ün oğlu İmam SİNAN GÜNDÜZ vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Orhangazi camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET KESKİN - 31 Ağustos 2021
Muzaffer Uramış'ın kayınpederi, Merve Uramış'ın babası, İl Sağlık Müdürlüğü'nden emekli MEHMET KESKİN vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Kayıboyu camisinden kaldırılarak Yeniköy mezarlığına defnedilecektir. Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FATMA DOĞRU - 31 Ağustos 2021
Kaimde çalışan Mustafa Doğru ve Vesile Doğru'nun annesi FATMA DOĞRU vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Abadiye köyüne defnedilecektir. Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NAZİFE SAĞIR - 29 Ağustos 2021
Alpagut köyünden Ahmet Sağır'ın annesi NAZİFE SAĞIR vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Alpagut camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HİLMİYE KALENDER - 28 Ağustos 2021
Karayollarından emekli merhum Osman Kalender'in eşi, Lütfiye, Nesrin, Mürvet ve Merhum Lütfi Kalender'in annesi HİLMİYE KALENDER vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Osmangazi camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Bilecik Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET NASİH YAVUZ - 28 Ağustos 2021
Bilecik Devlet Hastanesi'nde çalışan Mehmet Yavuz, Birlas Lastik fabrikasında çalışan Yasemin Demirkan'ın babası MEHMET NASİH YAVUZ vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Yediler camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HÜSEYİN AYNUR - 27 Ağustos 2021
Bilecik Elmabahçe köyünden Merhum İhsan Aynur'un oğlu, Merhum Davut Aynur'un yeğeni, Erdin ve Nurcan'ın kardeşi, Bahadır, Rümeysa ve Eylül'ün babası HÜSEYİN AYNUR vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Osmangazi camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HEDİYE ÇETİN - 25 Ağustos 2021
Rayif Çetin'in eşi, Önder Çetin'in annesi HEDİYE ÇETİN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Malhatun camisinden kaldırılarak Pelitözü mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AYŞE ÜNAL - 24 Ağustos 2021
Merhum İsmail Ünal'ın eşi, İbrahim Ünal, Sebaha Avcı, Osman Ünal'ın annesi AYŞE ÜNAL vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Yenipazar Karahasanlar köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AHMET ELOĞLU - 24 Ağustos 2021
Merhum Sami Rahmi Eloğlu ve Vasfiye Özberber'in kardeşi, Necmi Eloğlu, Emel Köprülü, Mübeccel Eloğlu ve Neşe Baydaş'ın amcası, Ender Özberber, Abdullah Özberber ve Tülin Afşar'ın dayısı AHMET ELOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Hasandere köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
EMİNE İPEK (BOZKURT) - 23 Ağustos 2021
Merhum Osman İpek'in kızı, Sadiye Durmuş'un ablası, Süleyman Bozkurt, Hamdi Bozkurt ve Kevser Bozkurt'un annesi EMİNE İPEK (BOZKURT) vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Abbaslık köyü camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
İBRAHİM SAĞLAM - 22 Ağustos 2021
Belediye Meclis Üyesi Cabir Sağlam ve Temel Sağlam'ın babası, Efendi Sağlam'ın amcası, Emrah Sağlam, Volkan Sağlam, Ozan Sağlam ve Şahin Yolat'ın dedesi İBRAHİM SAĞLAM vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Dedeoğlu camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
İBRAHİM PÜSKÜLLÜ - 22 Ağustos 2021
Erzurumlu Alattin Püsküllü'nün oğlu, Adem Püsküllü'nün babası, Nazmi, Nail, Resul ve İsmail Özdemir'in eniştesi İBRAHİM PÜSKÜLLÜ vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Hamidiye camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FATMA DEMİRÖZ - 19 Ağustos 2021
Sarmaşık köyünden Merhum İsmet Demiröz’ün eşi, Ahmet Demiröz’ün annesi, Bülent Demiröz ve Migros personeli Levent Demiröz’ün babaannesi FATMA DEMİRÖZ vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Sarmaşık köyü camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YAŞAR IŞIK - 17 Ağustos 2021
Şaziye Işık’ın oğlu, Nazmiye Işık’ın eşi, Günnur Işık ve Gülşen Öztürk’ün babası, Filiz Kaya’nın abisi, Kader Öztürk’ün kayınpederi YAŞAR IŞIK vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip İmam hatip camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
RIZA ETİKE - 15 Ağustos 2021
Mehmet Etike, Ahmet Etike ve Kadriye Çelik'in babası RIZA ETİKE vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Bayırköy merkez camisinden kaldırılarak Bayırköy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
KAZIM KARAMAN - 15 Ağustos 2021
Okluca köyünden Mustafa Karaman'ın oğlu, Tugay Karaman'ın abisi, Belediye personeli Orhan Kahraman, Arslan Alüminyum'da çalışan Önder Çakır, Ahmet Ay ve Şuayip Köse'nin kayınbiraderi KAZIM KARAMAN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Okluca köyüne defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YAŞARİYE YILMAZ - 14 Ağustos 2021
Köy hizmetlerinden emekli Tevfik Yılmaz'ın eşi, Sevda Yılmaz, Yıldıray Yılmaz ve Merhum Alirıza Yılmaz'ın annesi, Berkay Yılmaz'ın anneannesi, Ahmet Yazgan'ın kardeşi YAŞARİYE YILMAZ vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Malhatun camisinden kaldırılarak Ayvacık köyü mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ŞERİFE ÇAKIR - 14 Ağustos 2021
Çavuşköylü belediyeden emekli İsmail Türkan'ın kayınvalidesi, Ahmet Tunç'un anneannesi, Kadir Çakır'ın eşi ŞERİFE ÇAKIR vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
RECEP SARGIN - 13 Ağustos 2021
Merhum Hüseyin Sargın ve Merhum Asiye Sargın'ın oğlu, Aynur Sargın'ın eşi, Berkay Sargın ve Tuğçe Sargın'ın babası, Kasap Mustafa Sargın ve Nilgün Sargın Bıçak'ın kardeşi, inşaat mühendisi RECEP SARGIN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Şerifpaşa camisinden kaldırılarak Bekdemir köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ALİ OSMAN DİNDAR - 13 Ağustos 2021
Merhum Hacı Mehmet Ali Dindar'ın oğlu, Salih Dindar, Semih Dindar ve Arzu Dindar'ın babası, Recep Dindar ve Sadık Dindar'ın abisi ALİ OSMAN DİNDAR vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Osmangazi camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SEHERNAZ AYDIN - 11 Ağustos 2021
Merhum Binali Aydın'ın eşi, hastaneden emekli Durali Aydın, Hayriye Altıntaş, Nevriye Yiler, Aysel Yılar, Ünzile Çiço ve Müzeyyen İbili'nin annesi SEHERNAZ AYDIN vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Aşağıköy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NECDET TUNCA - 09 Ağustos 2021
Neşe Tunca’nın eşi, Gökçer Tunca ve Özge Tunca’nın babası NECDET TUNCA vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip İmam Hatip camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ENVER AYNUR - 08 Ağustos 2021
Seval Akar, Esengül Saka, Ender Aynur ve Erkan Aynur'un babası ENVER AYNUR vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Pelitözü camisinden kaldırılarak Pelitözü mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
RESUL KILIVAN - 08 Ağustos 2021
Bilecik esnaflarından Rahmi ve Canan Kılıvan'ın oğlu, Mahmut, Osman ve Uğur Kılıvan'ın kardeşi RESUL KILIVAN vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Yediler camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NAZMİYE ALTEKİN - 08 Ağustos 2021
Kuyubaşı köyünden merhum İbrahim Minnas’ın kızı, emekli öğretmen Erol Altekin’in eşi, Yelda Altekin’in annesi NAZMİYE ALTEKİN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Osmangazi camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YUSUF KAYA - 06 Ağustos 2021
Bien Seramik'te çalışan Fahri Kaya'nın babası, Lütfi Uyar, Fevzi Çakmak ve Zafer Akkol'un kayınpederi, Devlet Demiryollarından emekli YUSUF KAYA vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Gölpazarı Köprücek köyü camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
LEVENT BİLECİKLİGİL - 05 Ağustos 2021
Belediye Meclis Üyesi, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Nurten Bilecikligil'in eşi, Eylem Bilecikligil'in babası, Bilecik PTT Baş Müdürlüğü'nden emekli LEVENT BİLECİKLİGİL vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip İlyasbey köy camisinden kaldırılarak İlyasbey köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
REMZİ BALLI - 04 Ağustos 2021
Belediye personellerimizden Sinan Ballı, Ali Ballı ve İlhan Ballı'nın, Sağlık Müdürlüğü'nde çalışan Ülker Sancar'ın amcası REMZİ BALLI vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Gölpazarı Şahinler köyü camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YALÇIN GÜVEN - 02 Ağustos 2021
Recep Güven ve Mehmet Güven'in babası, Mustafa Güven'in abisi, Mehmet Güven'in amcası YALÇIN GÜVEN vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Çavuş köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MUAZZEZ SAKARYA - 01 Ağustos 2021
Merhum marangoz Muzaffer Sakarya'nın kızı, Ergün Sakarya'nın ablası, Hakan Sakarya ve Belediye personeli Rengin Sakarya'nın halası MUAZZEZ SAKARYA vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Şerif Paşa camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ALİ BAKIR - 30 Temmuz 2021
Adliyede çalışan Hasan Bakır ve Metin Bakır'ın babası Devlet Demiryollarından emekli Küplü köyü eski esnafı ALİ BAKIR vefat etmiştir. Canzesi bugün ikindi namazına müteakip Küplü köyü camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
EBRU EKİNCİ - 30 Temmuz 2021
Lütfü Ekinci ve Elmas Ekinci'nin kızı, Barış Ekinci ve Elif Ekinci'nin kardeşi, Fikret Ekinci'nin yeğeni EBRU EKİNCİ vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Osmanlı camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NESİBE KARAKUŞ - 29 Temmuz 2021
Merhum Şemsi Karakuş'un eşi, Sami, Saime ve Saim Karakuş'un annesi NESİBE KARAKUŞ vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip İstasyon camisinden kaldırılarak İstasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET EMİN CAN - 29 Temmuz 2021
Ulupınar köyünden Tapu Kadastrodan emekli Merhum Hasan Hüseyin Can'ın oğlu, Hilal Can'ın babası, Zafer Can, Filiz Uzun, Kadriye Can'ın abisi, Ahmet Uzun'un kayınbiraderi MEHMET EMİN CAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Ulupınar köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MÜNEVVER DEMİR - 28 Temmuz 2021
Emin Demir, Sezai Demir, Recai Demir ve Necati Demir'in annesi MÜNEVVER DEMİR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Vezirhan Kayabeli köyü camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
İSMAİL DÖNMEZ - 28 Temmuz 2021
Halil Dönmez ve Cevahir Dönmez'in oğlu, İhsan Dönmez'in abisi, Semra Dönmez'in eşi, Şeyma Dönmez ve Şeyda Dönmez'in babası Emekli Polis İSMAİL DÖNMEZ vefat etmiştir. Vezirhan merkez camisinden kaldırılarak Vezirhan belde mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
EMİNE BADAK - 28 Temmuz 2021
Merhum Hüseyin Badak'ın eşi, Nermin Boduroğlu, Asım Badak ve Ergül Bolu'nun annesi Küre Köyünden EMİNE BADAK vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Osmangazi camisinden kaldırılarak Soğuksu mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
EMİNE YAĞIZ - 27 Temmuz 2021
Kepirler köyünden Aliosman Yağız, Muhsin Yağız ve Nurettin Yağız'ın annesi EMİNE YAĞIZ vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Balahatun camisinden kaldırılarak Kepirler köyü mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ADEM ULUÇAM - 27 Temmuz 2021
Merhum Ahmet Uluçam'ın oğlu, Çiğdem Tekin, Aslı Uluçam, Esra Gönül, Elif Öztürk, Hilmiye Celeb ve Ahmet Uluçam'ın babası, Orhan Tekin'in kayınpederi ADEM ULUÇAM vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Kızıldamlar köyü camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
CEMİL ÇOBAN - 25 Temmuz 2021
Bilecik eski esnaflarından ve Belediye meclis üyesi Gülcan Namal ve öğretmen Ercan Çoban'ın babası, Bien Seramik'te çalışan Ahmet Namal'ın kayınpederi CEMİL ÇOBAN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Kütahya Körpe köyü camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HATİCE BAYAM - 24 Temmuz 2021
Devlet hastanesinden emekli Mehmet Bayam'ın eşi, Behiye Kurtlar, Emine Bozan, Necibe Coşgun ve Seviye Erdil'in annesi HATİCE BAYAM vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Dedeoğlu camisinden kaldırılarak Dereşemsettin köyüne defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
İBRAHİM YAREN - 20 Temmuz 2021
Taşıyıcılar Kooperatifi esnaflarından Ekrem Yaren'in oğlu, Aziz Yaren, Nilüfer Yılmaz ve Ayfer Kakmacı'nın abisi İBRAHİM YAREN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikinci namazına müteakip Necmiye köyü mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MUHTEREM ENGİN - 20 Temmuz 2021
Hüseyin Engin, Halil Engin ve Suna Kaya'nın babası, TCDD'den emekli MUHTEREM ENGİN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kapaklı köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
OSMAN PEHLİVAN - 20 Temmuz 2021
Abbaslık köyünden Merhum Mustafa Pehlivan'ın abisi, Ahmet Pehlivan'ın amcası, CHP İl başkanı Metin Yaşar'ın eniştesi, Yaşar Pehlivan'ın babası Afet Pehlivan’ın eşi emekli başçavuş OSMAN PEHLİVAN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip İstasyon camisinden kaldırılarak İstasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HÜSEYİN KILIÇ - 15 Temmuz 2021
Bilecik Sançim'de çalışan Mehmet Kılıç ve Bilecik Gençlik Spor İl Müdürlüğü'nde çalışan Aysun Gözler'in babası, Bilecik Gençlik Spor İl Müdürlüğü'nde çalışan Ümit Gözler'in kayınpederi HÜSEYİN KILIÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İsmetpaşa mahallesi Osmanlı camisinden kaldırılarak Pelitözü mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FATMA BERBEROĞLU - 15 Temmuz 2021
Deresakarı köyünden Fahrettin Berberoğlu'nun eşi, Metin Berberoğlu, Çetin Beberoğlu, Ayhan Berberoğlu ve Hülya Berberoğlu'nun annesi FATMA BERBEROĞLU vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Deresakarı köyünden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
KERİME TÜRKÖZ - 15 Temmuz 2021
Aşağıköy'den Halise Akdemir'in annesi, Demiryollarından emekli İbrahim Çınar'ın kayınvalidesi, Can Akdemir'in anneannesi KERİME TÜRKÖZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Zonguldak Gökçebey ilçesinde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SAİT UÇAR - 15 Temmuz 2021
Bilecik Karayolları'ndan emekli Cengiz Uçar'ın babası, Taner Uçar'ın dedesi SAİT UÇAR vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Gölpazarı Şahinler köyünden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ŞERİFE DÜNDAR - 13 Temmuz 2021
Ali Osman Dündar'ın eşi, Sevim ve Muhittin Dündar'ın annesi, Allattin Eren, Mehmet Efe ve Nazmiye Bağcı'nın ablası ŞERİFE DÜNDAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Osmangazi camisinden kaldırılarak Çukurören köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HASAN ŞAHİN - 13 Temmuz 2021
Ramazan Bingöl, Mehmet Çay, Recep İnce ve Özgür Yanık'ın kayınpederleri HASAN ŞAHİN vefat etmiştir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
KEMAL ÜLKÜ - 13 Temmuz 2021
Ayvacık köyünden Arif Ülkü ve Recep Ülkü'nün babası, Faruk Ülkü, Hüseyin Ülkü, Feridun Ülkü ve Arzu Gürel'in dedesi Emekli İmam KEMAL ÜLKÜ vefat etmiştir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ALİ ÖNER - 13 Temmuz 2021
Metin Öner, Mükerrem Öner ve Kamile Azgar'ın babası ALİ ÖNER vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip İmam Hatip Tatbikat camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HALİME SAVCI - 11 Temmuz 2021
Bilecik Alpagut köyünden Emin Savcı ve Rüstem Savcı'nın annesi HALİME SAVCI vefat etmiştir. Alpagut köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MUSTAFA ENGİN KORUN - 10 Temmuz 2021
Adil, İsmail, Ahmet, Şaziye ve Ayşegül Korun'un babası MUSTAFA ENGİN KORUN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Güneş Toki Kurtuluş camisinden kaldırılarak İstasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
EMİNE GÜLER - 10 Temmuz 2021
Osman Güler, Niyazi Güler, Oya Çakır ve Merhume Gönül Başer'in annesi, Olcay Güler ve Tuncay Güler'in babannesi EMİNE GÜLER vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Künçeyiz köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
GÜLTEN OCAK - 07 Temmuz 2021
Vezirhan Belde Belediye Başkanı Hüseyin Ocak, Turhan Ocak, Hasan Ocak, Hatice Ocak ve Birsen Şenol annesi, Merhum Tahsin Ocak'ın eşi GÜLTEN OCAK vefat etmiştir. Vezirhan merkez mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ALİ ŞİNAR - 06 Temmuz 2021
Halis Şinar ve Asiya Şinar'ın babası, Belediye personellerimizden İbrahim Şinar'ın amcası ALİ ŞİNAR vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Çengeller Köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AHMET ATILKAN - 05 Temmuz 2021
Bilecik Deresakarı köyünden İbrahim Atılkan, Atike Akkaş ve Hatice Değirmenci'nin babası. Hasan Hüseyin Akkaş ve Remzi Değirmenci'nin kayınpederi AHMET ATILKAN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Bilecik Deresakarı köyü mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
RAİF KİREZ - 05 Temmuz 2021
Refik Arslan Öztürk Fen Lisesi Edebiyat öğretmeni Metin Kirez'in babası ve Bilecik Devlet Hastanesi hemşiresi Filiz Kirez'in kayınpederi RAİF KİREZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Bozüyük Metristepe köyüne defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MÜYESSER DEVECİOĞLU - 04 Temmuz 2021
Belediyeden Emekli Otobüs Şöförü Turhan Devecioğlu’nun Eşi, Ahmet Çakmak, Hatice Çakmak ve Mustafa Çakmak’ın ablası, Ercan Efe'nin teyzesi ve Oğuzkan Çakmak’ın halası MÜYESSER DEVECİOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi öğle namazına müteakip Şerifpaşa camisinden kaldırılarak Gülümbe Taşlı mahallesi mezarlığına defnedilecektir.Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MÜNİRE DEĞİRMENCİ - 04 Temmuz 2021
Merhum Şaban Değirmenci’nin eşi, Fevzi Değirmenci, Remzi Değirmenci, Nazmi Değirmenci, Nazmiye Ulu, Zeliha Fıçı’nın annesi MÜNİRE DEĞİRMENCİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Dedeoğlu camisinden kaldırılarak defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
EFENDİ KOTAN - 03 Temmuz 2021
Şerafettin Kotan, Sabahattin Kotan, Hayrettin Kotan, Atalay Kotan ve Sevgi Gedik'in babası, Atakan Gedik'in kayınpederi EFENDİ KOTAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yediler camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HATİCE YILMAZ - 29 Haziran 2021
Bilecik Gökpınar köyünden Mehmet Sait Yılmaz'ın eşi Zemine Özkan, Şevki Yılmaz, Gülten Özer, Fehmi Yılmaz ve Davut Yılmaz'ın annesi HATİCE YILMAZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Gökpınar köyüne defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YUSUF ÖZCAN - 27 Haziran 2021
Gülşen Özcan’ın eşi, İmge ve Demet Özcan’ın babası, Bilecik Meslek Yüksekokulu Yurt Müdür Yardımcısı YUSUF ÖZCAN vefat etmiştir. Cenazesi yarın ikindi namazına müteakip Eskişehir Kalabak camisinden kaldırılarak Eskişehir Asrı mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FATMA MUTLU - 27 Haziran 2021
Abdullah Mutlu, Salih Mutlu ve Hüseyin Mutlu'nun annesi FATMA MUTLU vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namasına müteakip Hamidiye Camisinden kaldırılarak Pelitözü mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SAFFET MEŞE - 25 Haziran 2021
Sarmaşık köyünden merhum Zafer Meşe ve Sevgi Akgül'ün babası, Cem Meşe ve Ezgi Meşe'nin dedesi, Zeki Başdemir ve Ali Başdemir'in dayısı SAFFET MEŞE vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip kaldırılarak Sarmaşık köyü mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ASİYE ASLAN  - 21 Haziran 2021
Abbaslık köyünden Ali Aslan'ın annesi ASİYE ASLAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Abbaslık köyünden defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HAFİZE ÖZBEK - 21 Haziran 2021
Büşra Yücel ve Belediye personellerinden Zafer Özbek’in anneleri, Bilecik esnaflarından Yücel Özbek’in eşi HAFİZE ÖZBEK vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Cumalı köyde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MÜŞERREF ÇETİN - 18 Haziran 2021
Okluca köyünden Ali Çetin’in annesi, Emine Çetin’in kayınvalidesi, Gürhan Çetin ve Gülşen Yazgan’ın babaanneleri MÜŞERREF ÇETİN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Okluca köyüne defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MÜNEVVER CANTİMER - 17 Haziran 2021
Necdet ve Necmiye Sayan'ın kızı, Mustafa Sayan'ın kardeşi MÜNEVVER CANTİMER vefat etmiştir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HASAN MERİÇ - 17 Haziran 2021
Merhum Sadık Baş’ın damadı, Sülbiye Meriç’in eşi, Dilek Meriç’in babası HASAN MERİÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET ÇOLAK - 17 Haziran 2021
Nefize Çolak’ın eşi Halil Çolak ve Belediye personellerimden Mert Çolak’ın babası, Minibüs esnaflarından MEHMET ÇOLAK vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kurtköy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET UÇAR - 17 Haziran 2021
Emekli aşçı Mustafa Uçar’ın oğlu, Adnan Uçar’ın kardeşi, Rıdvan Uçar ve Yasin Uçar’ın babaları, Devlet Hastanesinde çalışan Hanife Uçar’ın eşi MEHMET UÇAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İmam Hatip camisinden kaldırılarak Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SELAMİ TEKİN - 16 Haziran 2021
Milli Eğitim Müdürlüğü'nden emekli Zeliha Nihal'in eşi, Zuhal, Ayşe ve Eslem'in babaları Ziraat Bankası'ndan emekli SELAMİ TEKİN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Osmanlı camisinden kaldırılarak Şehir Mezarlığı'na defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET ALİ ACUN - 15 Haziran 2021
Huzurevi sakinlerinden MEHMET ALİ ACUN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Hamidiye Caminden kaldırılarak Şehir Mezarlığı’na defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ALİ ÜNAL - 14 Haziran 2021
Yeşim Dilek, Yeliz Demirel, Deniz Kuş ve Sadettin Ünal'ın babaları, Basri Kuş'un kayınpederi, Eski Demokrat Parti İl Başkanı ALİ ÜNAL vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Deresakarı köyüne defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ENVER BAŞKAN - 14 Haziran 2021
Bilecik Esemen köyünden Fatma Başkan'ın eşi, Bilecik Belediyesi çalışanı Ender Başkan ve Emel Başkan'ın babaları ENVER BAŞKAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Esemen köyüne defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MUHSİNE ÖZÇELİK - 14 Haziran 2021
Ali Özçelik'in eşi, Medetli köyünden Recai Özçelik, Köy Hizmetleri'nden emekli Sezai Özçelik, Demisaş'tan emekli Gani Özçelik'in anneleri MUHSİNE ÖZÇELİK vefat etmiştir. Cenazesi bugün Osmaneli Medetli Köyü'ne öğle namazına müteakip defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HESNA ÖZNAR - 13 Haziran 2021
Bilecik Taşçılar Köyü'nden Saffet Öznar'ın eşi, Bilecik Belediyesi'nde çalışan Hasan Aydın ve Sabri Güney'in kayınvalidesi, Akgün Seramik'te çalışan Sevcan Aydın ve Bien Seramik'te çaalışan Cafer Öznar'ın anneleri HESNA ÖZNAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Taşçılar Köyü'ne defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SEBİYE SERTTAŞ - 08 Haziran 2021
Bilecik esnaflarından kahveci Muhittin Serttaş, Milli Eğitim Müdürlüğü'nden emekli Osman Serttaş, Huriye Şener ve Ayşe Gider'in anneleri SEBİYE SERTTAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gölpazarı Yenice köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AHMET KONAŞ - 08 Haziran 2021
Merhum Halil ve Lütfiye Konaş'ın oğlu, Orman İşletme Müdürlüğü'nde çalışan Fatih Konaş'ın babası, Oryapı'da çalışan Osman Akmeşe'nin kayınpederi, Orman İşletme Müdürlüğü'nden emekli AHMET KONAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İmamhatip camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
BEDRİYE KARAÇALI - 08 Haziran 2021
Belediyeden emekli Bedri Karaçalı ve Belediye çalışanı Yücel Karaçalı'nın anneleri, Belediye çalışanı Osman Karaçalı'nın babaannesi BEDRİYE KARAÇALI vefat etmiştir. Cenazesi bugün Bursa Yenişehir Karaamcalar Köyü'ne defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HASAN KALKAN - 07 Haziran 2021
Murat Kalkan'ın babası HASAN KALKAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Vezirhan Belde mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
BAHRİYE DUMAN - 07 Haziran 2021
Burak Duman'ın annesi BAHRİYE DUMAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün İstasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
CAVİDE ÇAVAŞ - 07 Haziran 2021
Hüseyin Çavaş'ın eşi, Mustafa Çavaş ve Bahar Gözde Tığ'ın anneleri CAVİDE ÇAVAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NEBİYE ÜNAL - 07 Haziran 2021
Ayşe Özmay, Fahri Ünal ve Mustafa Ünal'ın anneleri NEBİYE ÜNAL vefat etmiştir. Cenazesi Yenipazar Yumaklı köyüne defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MUZAFFER ÜZÜLMEZ - 07 Haziran 2021
Lütfü Üzülmez'in babası, İrfan Gökdemir'in kayınpederi, Eyüp Üzülmez'in dedesi MUZAFFER ÜZÜLMEZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kayıboyu camisinden kaldırılarak Bilecik Kepirler Köyü mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MURAT ŞENTÜRK - 06 Haziran 2021
Bilecik esnaflarından Muhlis Şentürk’ün oğlu, Burak Şentürk ve Umut Şentürk’ün abileri MURAT ŞENTÜRK vefat etmiştir. Cenazesi bu gün ikindi namazına müteakip Karaağaç köy camisinden kaldırılarak Bilecik Karaağaç Köyü mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
KEMAL ALKAN - 05 Haziran 2021
Taktire Karadağ, Gönül Alkan, Merhum Bilgi Uysal ve Kader Yumurtaç'ın babaları, Ayşe Alkan'ın eşi, Devlet demiryollarından emekli KEMAL ALKAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İstasyon camisinden kaldırılarak Istasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET ÇAM - 02 Haziran 2021
Mehmet Çam, Mustafa Çam ve Fadime Atbaş ‘ın babaları MEHMET ÇAM vefat etmiştir. Cenazesi bugün cumalı köyde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ZELİHA DEĞİRMENCİ - 02 Haziran 2021
Yaşariye Değirmenci'nin annesi, İbrahim, Ahmet Değirmenci, Filiz ve Mustafa Karabıyık'ın babaanneleri, Yaşar ve Musatafa Değirmenci'nin anneanneleri ZELİHA DEĞİRMENCİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Gölpazarı Polatlı köyüne defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HATİCE ELMAS - 30 Mayıs 2021
İsmail Hakkı Elmas’ın eşi, Ali ve Anıl Elmas’ın anneleri, İsmail, Atilla Elmas ve Berrin Turmaz’ın ablaları HATİCE ELMAS vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kurtköy Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HATİCE GEMİCİ - 30 Mayıs 2021
Serdar Gemici, Hülya Terzi ve Recep Gemici'nin anneleri HATİCE GEMİCİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SABRİYE GENÇ - 29 Mayıs 2021
Bahçelievler muhtarı Faruk Genç'in annesi, Demisaş fabrikasında çalışan Telat Genç'in babaannesi, Devlet hastanesinde çalışan Ali Eray'ın anneannesi SABRİYE GENÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çukurören köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
KADRİYE KAYAN - 28 Mayıs 2021
Regaip, Şennur, Galip ve Ahmet Kayan'ın anneleri KADRİYE KAYAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Vezirhan mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YAŞAR ÖZGAN - 26 Mayıs 2021
Ulupınar köyünden İlyas Özgan ve Şaziye Gün'ün babaları YAŞAR ÖZGAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip ulupınar köy camisinden kaldırılarak ulupınar köy mezarlığında defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
VAHİT BULANIK - 26 Mayıs 2021
Ramile Bulanık'ın eşi, Betül ve Ömer Faruk Bulanık'ın babaları VAHİT BULANIK vefat etmiştir. Cenazesi bugün şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AYŞE ŞAHİN - 26 Mayıs 2021
Devlet demiryollarından emekli Ramazan Şahin'in annesi, Karayollarında çalışan Emre Şahin'in babaannesi AYŞE ŞAHİN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Okluca köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET ÇAĞLAR - 24 Mayıs 2021
İhsan ve Bahadır Çağlar'ın babaları, Ayşe Çağlar'ın eşi, Köy Hizmetlerinden emekli MEHMET ÇAĞLAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Necmiye köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AHMET MİNTEŞ - 23 Mayıs 2021
İlimiz esnaflarından Mustafa Minteş ve Zeynep Oruç'un babaları, Fatma Candan ve Ahmet Minteş'in dedeleri AHMET MİNTEŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Bursa Yenişehir Osmaniye köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AYŞE ÜNER - 23 Mayıs 2021
Sabriye Taşkıran ve Ayfer Pehlivan'ın anneleri AYŞE ÜNER vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kızıldamlar köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
RECEP ARSLAN - 22 Mayıs 2021
Fatma Arslan'ın eşi, Selma Şansever ve Selçuk Arslan'ın babaları, Hayrettin Şansever’in kayınpederi, İstasyon Gar Taksi eski esnaflarından RECEP ARSLAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Adana/Ceyhan Kuzucak Köyü Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NESİBE KAPLAN - 19 Mayıs 2021
Muhsin Kaplan ve Gülzade Keleş'in anneleri NESİBE KAPLAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AYŞE KORKMAN - 19 Mayıs 2021
Emekli öğretmen Akif Ata'nın kayınvalidesi, Merhum Naime Yeğen, Emine Akın, Fatma Ata ve İbrahim Korkman'ın anneleri AYŞE KORKMAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Selöz köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
RAŞİT ÇOBAN - 16 Mayıs 2021
Ünal Dinç ve Ayşe Dinç'in dayıları, Yeniköyden RAŞİT ÇOBAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeniköy köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SADIK BAŞ - 15 Mayıs 2021
Naci Baş, Sülbiye Meriç ve Gülsüm Turan'ın babaları SADIK BAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
İBRAHİM KARADUMAN - 15 Mayıs 2021
Önder Karaduman, Fatma Karaduman ve Hülya Ertuğrul'un babaları İBRAHİM KARADUMAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün bayırköy beldesinde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
PENBE ŞAHİN - 15 Mayıs 2021
Beyce köyünden Hüseyin Şahin'in annesi, Engin Aydın'ın kayınvalidesi PENBE ŞAHİN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Beyce köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET AKÇAKAYA - 10 Mayıs 2021
Kadir, Ahmet ve Kadriye Akçakaya'nın babaları, Hatice Akçakaya'nın eşi, Karayollarından emekli MEHMET AKÇAKAYA vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Selöz köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HİLMİYE TEZCAN - 10 Mayıs 2021
Merhum Ahmet Tezcan'ın eşi, Güray Tezcan ve Tülay Sargın'ın anneleri, Mustafa Sargın'ın kayınvalidesi HİLMİYE TEZCAN vefat etmiştir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SAİT KILIÇ - 10 Mayıs 2021
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Ögr.Gör. İbrahim Kılıç ve Selahattin Kılıç'ın babaları, Bozüyük Akpınar köyünden SAİT KILIÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Bozüyük Akpınar köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
İBRAHİM KARACAOVALI - 06 Mayıs 2021
Emekli öğretmen Mustafa Karacaovalı'nın babası İBRAHİM KARACAOVALI vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gölpazarı ilçe mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
KIYMET EGE  - 06 Mayıs 2021
Ömer, Turan ve Ayhan Ege'nin anneleri KIYMET EGE vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Osmangazi mahallesi Toki camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MAHMUT URFİ POLAT - 06 Mayıs 2021
Hamdullah Polat'ın babası MAHMUT URFİ POLAT vefat etmiştir. Cenazesi bugün şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ÜMRİYE DEMİREL - 05 Mayıs 2021
Rafet Demirel ve Müftülükten emekli Saffet Demirel'in anneleri, Mehmet Demirel ve İşkurda çalışan Samet Demirel'in babaanneleri ÜMRİYE DEMİREL vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çavuşköyde defnedeilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YAŞAR YILDIRIM - 05 Mayıs 2021
Bilecik Eltaş ve İmgetaş sahiplerinden Mustafa ve Selami Yıldırım'ın kardeşleri, Ersoy ve Ebru Yıldırım'ın babaları, Nurkadın Yıldırım'ın eşi YAŞAR YILDIRIM vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yenipazar Tohumlar köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YAŞAR GİDER - 05 Mayıs 2021
Şafiye Öztürk, Bahar Kahraman ve Tülay Yenice'nin babaları, Berk, Barış Öztürk ve Sezin Kahraman'ın dedeleri, Bilecik esnaflarından İlhan Öztürk, Sağlık müdürlüğünde çalışan Serdar Kahraman ve Orhan Yenice'nin kayınpederleri Eski Bilecik sinema işletmecisi YAŞAR GİDER vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çakırpınar köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET İNAN - 05 Mayıs 2021
Dilek, Yıldız, İdris, Ali, Osman İnan'ın babaları, Süleyman, Recep, Adem, Ahmet İnan, Hasine Uyar ve Makbule Filoğlu'nun kardeşleri, MEHMET İNAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
BİROL SEVİNÇ - 01 Mayıs 2021
Merhum Galip Sevinç'in oğlu, Silkardan emekli Pembe Sevinç'in eşi, Selen Çalı ve Semanur Sevinç'in babaları BİROL SEVİNÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yediler camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
EMİNE ARI  - 01 Mayıs 2021
Emekli Dedeoğlu camisi imamı Bayram Arı'nın eşi, Basri, Elif ve Tuğba Arı'nın anneleri EMİNE ARI vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çakırpınar köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
BASRİ ŞENSOY - 30 Nisan 2021
Hüseyin Şensoy, Kenan Şensoy ve Nermin Bekir Üstün'ün babaları, Timuçin Harika Onat'ın kayınpederi, Eski fırıncılardan BASRİ ŞENSOY vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yediler Camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HÜSEYİN ŞİMŞEK - 30 Nisan 2021
Küçük Yenice köyünden Hanife Ünlü ve Gülten Karaca'nın babaları, Fatma Özbek'in dedesi HÜSEYİN ŞİMŞEK vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gölpazarı Küçük Yenice köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FAHRETTİN ÜNLÜ - 29 Nisan 2021
Nazife Ünlü'nün eşi, Nalan Ünlü ve Nilgün Ocak'ın babaları, Seyfi, Sefer, Muharrem ve Merhum Hüseyin Ünlü'nün abileri, Vezirhan Belediye Başkanı Hüseyin Ocak'ın kayınpederi FAHRETTİN ÜNLÜ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Vezirhanda defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MÜMİNE TIRNAK - 28 Nisan 2021
Mustafa Tırnak'ın eşi, Münür, Ali , Ahmet Tırnak ve Sema Paşa'nın anneleri MÜMİNE TIRNAK vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip kurşunlu köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AHMET ŞAHAN - 27 Nisan 2021
Kadriye Şahan'ın eşi, Osman Şahan, Recep Şahan ve Hülya Yalçın'ın babaları, Hüseyin Yalçın'ın kayınpederi AHMET ŞAHAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET KÜÇÜK  - 27 Nisan 2021
Ulupınar köyünden Hasan Küçük'ün oğlu, Fatma Küçük'ün eşi, Münür Küçük, Ömür Türkmen ve Gönül Okumuş'un babaları MEHMET KÜÇÜK vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12.30' da Ulupınar Köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MUSTAFA SEREN - 26 Nisan 2021
Emekli gardiyan Ayten Seren'in eşi, Gökhan, Mehmet, Çağlan ve Yıldız Seren'in babaları MUSTAFA SEREN vefat etmiştir. Cenazesi bugün şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SADIK KURT  - 25 Nisan 2021
Mustafa Bal'ın dayısı Huzurevi sakinlerinden SADIK KURT vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yenipazar caferler köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET ÜNSAL - 25 Nisan 2021
Döne Ünsal'ın eşi MEHMET ÜNSAL vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yenipazar yukarıboğaz köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
OSMAN ÖZKAN  - 24 Nisan 2021
Devlet hastanesinde çalışan Hacer Bilgiç'in kardeşi OSMAN ÖZKAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Söğüt kepen köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NEVZAT SARI  - 24 Nisan 2021
Turgay Sarı'nın babası NEVZAT SARI vefat etmiştir. Cenazesi bugün Günüören köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SERDAR BAYKAL  - 24 Nisan 2021
Ersen Şen'in kayınbiraderi SERDAR BAYKAL vefat etmiştir. Cenazesi bugün Eskişehir'de defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NURAY YURTTAŞ - 24 Nisan 2021
Necati Yurttaş'ın eşi, Berna Yurttaş'ın annesi, NURAY YURTTAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gölpazarı Doğancılar köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
RECEP DEMİRSOY - 23 Nisan 2021
Bilecik esnaflarından Gürhan Demirsoy, Nurcan Bayer, Gülcan Emir ve Zübeyde Aygün'ün babaları RECEP DEMİRSOY vefat etmiştir. Cenazesi bugün şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NURETTİN KÜÇÜK - 22 Nisan 2021
Belediye personellerinden Fahrettin, Ahmet ve Hayrettin Küçük'ün babaları NURETTİN KÜÇÜK vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Okluca köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
EMİNE UÇAR - 21 Nisan 2021
Sadık Uçar'ın annesi EMİNE UÇAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Pazaryeri Gümüşdere köyü mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
BURHANETTİN SAKARYA - 21 Nisan 2021
Emin Sakarya'nın babası BURHANETTİN SAKARYA vefat etmiştir. Cenazesi bugün Söğüt Tuzaklı köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
OSMAN ÖNEN - 21 Nisan 2021
Halit Önen'in babası OSMAN ÖNEN vefat ermiştir. Cenazesi bugün Osmaneli Selçik köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
GÜLDEREN ÖNEN - 20 Nisan 2021
Eski Bilecik Belediye Başkanı Necati Önen'in eşi, Avukat Zafer Önen ve Gönül Önen Uygur'un anneleri, Melis Önen Tafla'nın anneannesi GÜLDEREN ÖNEN vefat etmiştir. Cenazesi bugün 11:00'de Şerifpaşa Camisinden kaldırılarak Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NACİYE ŞEN  - 20 Nisan 2021
Elektrikçi esnafı Mehmet Ali Keskin'in anneannesi, Hartaştan emekli Tevfik Şen'in annesi NACİYE ŞEN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Gölpazarı gemiciler köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
KADRİYE MALÇOK - 20 Nisan 2021
Merhum Mehmet Malçok'un eşi, Cengiz Malçok ve Vildan Yağcı'nın anneleri KADRİYE MALÇOK vefat etmiştir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SAADET TURANLI - 18 Nisan 2021
Erzurumlu Merhum Ahmet Yıldırım Turanlı ve Şehit Polis Fikret Turanlı'nın anneleri, Neşe Karaca, Murat Turanlı, Fatma Sümer, Ayşe Yarar, Kader Odabaş, Ahmet Karaca ve Ömer Sümer' in babaanneleri SAADET TURANLI vefat etmiştir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ŞÜKRİYE ŞENTÜRK - 18 Nisan 2021
Belediye personellerinden Sebahattin Şentürk'ün annesi ŞÜKRİYE ŞENTÜRK vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Çavuşköy de defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HASAN TOPAL - 18 Nisan 2021
Yeter ve Yalçın Topal'ın babaları HASAN TOPAL vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Toki Kuruluş camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
İSA FURAN - 18 Nisan 2021
Ruhi Furan, Recayi Furan, Gülser Ertürk ve Gülten Kaya'nın babaları İSA FURAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MUSTAFA YAŞAR - 18 Nisan 2021
Fatma Yaşar'ın oğlu, Ayşe Yaşar'ın eşi, Yeliz ve Kübra Yaşar'ın babaları MUSTAFA YAŞAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Selöz köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
İSMAİL ELMAS - 16 Nisan 2021
Merhum Ükke Elmas’ın eşi, İsmail, Atilla, Hatice Elmas ve Berrin Turmaz’ın babaları, İsmail Hakkı Elmas ve İbrahim Turmaz’ın kayınpederleri, Eski Çınar Taksi esnaflarından İSMAİL ELMAS vefat etmiştir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ALAATTİN ÖZDEMİR - 15 Nisan 2021
Zeki Özdemir ve Mehmet Özdemir'in babaları ALAATTİN ÖZDEMİR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çukurören köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SAADET SARI  - 14 Nisan 2021
Osman Vardar'ın kızı, Ahmet Sarı, Esin Yeyen ve Nesrin Karakaya'nın anneleri SAADET SARI vefat etmiştir. Cenazesi bugün Selöz köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
RASİM OKUMUŞ - 12 Nisan 2021
Merhum Sevim Okumuş’un eşi, Merhum Semra Okumuş, Sema Şahin ve Hasan Sedat Okumuş’un babaları, Emekli Sanayi Ticaret Müdürü RASİM OKUMUŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İmam Hatip Tatbikat camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET OKUMUŞ - 09 Nisan 2021
Cemal Okumuş'un abisi, Murat Okumuş, Meral Bututaki, Arzu Çevik, ve Özlem Okumuş'un babaları, Şükran Okumuş' un eşi, MEHMET OKUMUŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Şükraniye köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SEÇKİN DORUK - 09 Nisan 2021
Serap Karabulut ve Seçil Doruk'un babaları, Ayhan Karabulut'un kayınpederi, Merhum Gülay Doruk'un eşi SEÇKİN DORUK vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Cumhuriyet mahallesi Kırklar camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ÜKKE ELMAS - 09 Nisan 2021
Eski taksici esnaflarından İsmail Elmas'ın eşi, İsmail, Atilla, Hatice Elmas ve Berrin Turmaz'ın anneleri, İsmail Hakkı Elmas ve İbrahim Turmaz'ın kayınvalideleri ÜKKE ELMAS vefat etmiştir. Cenazesi bugün şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HAYATİ KESKİN - 08 Nisan 2021
Umut Keskin ve Nevin Çelik'in babaları HAYATİ KESKİN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yenipazar ilçe mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ALİ OSMAN ÇOŞGUN - 06 Nisan 2021
Halil İbrahim Çoşgun ve Zemine Özdemir'in babaları, ALİ OSMAN ÇOŞGUN vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Çukurören köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HANİFE GÜVERCİN - 06 Nisan 2021
Hüseyin ve Ali Rıza Güvercin'in anneleri, Merhum Şerafettin Güvercin'in eşi, Belediyeden emekli Muhsin Tavcı'nın kayınvalidesi HANİFE GÜVERCİN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Gülümbe Yunuslar mahalle mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
EMİNE BAŞAK - 03 Nisan 2021
Düzeltme Toki ilköğretim okulu müdürü Gölpazarlı Fikret Başak'ın annesi, Otogar esnaflarından Aykut Keskin'in anneannesi EMİNE BAŞAK vefat etmiştir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HİLMİ BURAN - 01 Nisan 2021
Aysel Çoban, Yüksel Yıldız ve Ayten Buran'ın babaları HİLMİ BURAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına Beyce köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ZENNURE ÇELİK  - 01 Nisan 2021
Kadir, Nusret ve İsmet Çelik'in anneleri ZENNURE ÇELİK vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Elmabahçe Köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET ALİ KAYIŞ - 31 Mart 2021
Dilek Korkmaz ve Hüseyin Kayış'ın babaları, Mesut Korkmaz'ın kayınpederi MEHMET ALİ KAYIŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İnhisar Samrı köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HASAN ARSLAN - 28 Mart 2021
Beyce köyünden Hüseyin Şahin ve Engin Aydın'ın dayıları HASAN ARSLAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Beyce köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
CEVAT EVREN - 28 Mart 2021
Nursel Evren'in eşi, Esra Gül ve Derya Taşcan'ın babaları, Avukat Kadir Bayrak'ın dayısı CEVAT EVREN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yediler Camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
CENGİZ HÖRMET - 27 Mart 2021
Bilecik eski esnaflarından Cengizhan Hörmet'in babası, Serkan Ertürk ve Uğur Ertürk'ün dayıları, Aysel Ertürk ve Nimet Hörmet'in kardeşleri CENGİZ HÖRMET vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Bahçelievler mahallesi Balahatun camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ERSİN DUMAN - 27 Mart 2021
Sevim Duman'ın eşi, Halil ve Ayşe Duman'ın oğulları, Halil ve Ferdi Duman'ın babaları, Mustafa, Ramazan ve Filiz Duman'ın abileri ERSİN DUMAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Gemiciler köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEMİŞ KOCAMAN - 27 Mart 2021
Songül Kocaman'ın eşi, Haktan ve Oğuzcan Kocaman'ın babaları MEMİŞ KOCAMAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Pelitözü camisinden kaldırılarak Pelitözü mahalle mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ORHAN ULUCAN - 26 Mart 2021
Sevim Ulucan'ın eşi, Ayhan ve Fatma Ulucan'ın babaları ORHAN ULUCAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazına müteakip Şerifpaşa camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HÜSEYİN SERT  - 23 Mart 2021
Yavuz ve Feyza Sert'in babaları, Mali Müşavir Müjdat Er'in kayınpederi Kurtköylü emekli öğretmen HÜSEYİN SERT vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kurtköy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
BURHANETTİN GÖKMEN - 23 Mart 2021
Ferruh ve Feridun Gökmen'in babaları BURHANETTİN GÖKMEN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Bahçecik köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
RECEP İNCE - 22 Mart 2021
Aytekin, Aydemir ve Gökhan İnce'nin amcaları RECEP İNCE vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Şerifpaşa camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FATMA TEKİN - 22 Mart 2021
Mustafa Tekin'in annesi, Erdinç Tekin'in babaannesi Çukurören köyünden FATMA TEKİN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çukurören köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AHMET ATAM - 17 Mart 2021
Huzurevi sakinlerinden AHMET ATAM vefat etmiştir. Cenazesi bugün Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NESLİHAN KARACA - 17 Mart 2021
Ekrem Karaca ve Ruhiye Karaca'nın kızları, Emre Karaca'nın ablası NESLİHAN KARACA vefat etmiştir. Cenazesi bugün Pelitözü mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
EŞREF DURGUT - 17 Mart 2021
Ayhan ve Enver Durgut'un babaları EŞREF DURGUT vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağıköy köy camisinden kaldırılarak Soğuksu mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AYŞE ÇINAR  - 15 Mart 2021
Merhum Sadık Çınar ve Güler Çınar'ın kızları, Anıl Sarı'nın annesi, İbrahim Çınar'ın yeğeni AYŞE ÇINAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Dedeoğlu camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HAKKI ÖNER - 15 Mart 2021
Nazım Öner, Zeynel Öner, Zemine Kıvrak ve Fatma Öner'in babaları HAKKI ÖNER vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İmamhatip Tatbikat camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
RUKİYE ÖZ - 13 Mart 2021
Bedri Öz'ün eşi, Nurettin Öz'ün annesi, RUKİYE ÖZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Eskişehir mahmudiye mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AHMET KARA - 13 Mart 2021
Hasret Kara, İsmet Kara, Hasiyet Kütük, Servet Güler, Safiyet Oyar ve Songül Özmen'in babaları AHMET KARA vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İstasyon camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ERTİNAL AKTAN - 13 Mart 2021
Zehra Aktan'ın eşi, Yunus Kafkas ve Azize Aktan'ın babaları ERTİNAL AKTAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Akyazı Kuzulukta defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HAVVA SORGUN - 12 Mart 2021
Yeniköy'den Sabri Sargun'un eşi, Havva Çevik, Ümit Sargun ve Mustafa Bali Sargun'un anneleri, Sami Çevik'in kayınvalidesi HAVVA SORGUN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yeniköy köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
İBRAHİM YAŞA - 12 Mart 2021
Merhum Tenzile Yaşa'nın eşi, Barış ve Fatma Yaşa'nın babaları Kıbrıs Gazisi İBRAHİM YAŞA vefat etmiştir. Cenazesi bugün 14.00'da Şerifpaşa camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
RECEP TIRPAN - 11 Mart 2021
Üzeyir Tırpan, Sedat tırpan, Aynur Kelebek ve Nagihan Çağrı'nın babaları RECEP TIRPAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Dedeoğlu camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AHMET TUZAK - 09 Mart 2021
Hüseyin Tuzak, Seviye Tuzak, Seval Sak ve Hatice Açıkgöz'ün babaları, İbrahim Sak'ın kayınpederi, Semih Tuzak'ın amcası AHMET TUZAK vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Pelitözü Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MUSA BEREKETLİ - 07 Mart 2021
Nurdane Bereketli'nin eşi, Nazmi Bereketli ve Emine Alkan'ın abileri, Cumhur, Zahide ve Elif Bereketli'nin babaları MUSA BEREKETLİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yediler Camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SAADET KOÇ  - 05 Mart 2021
Merhum Emekli öğretmen Mustafa Koç'un eşi, Merhum öğretmen Hilmi Koç, öğretmen Necmi Koç, Bilecik eski esnaflarından Hüseyin Koç ve Ümit Koç'un anneleri SAADET KOÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazına müteakip Şerifpaşa camisinden kaldırılıp Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NACİYE AKAR - 02 Mart 2021
Pelitözü mahalle sakinlerinden İbrahim Akar'ın eşi, Ayşe Akar ve Bilecik esnaflarından Adem Akar'ın anneleri NACİYE AKAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Pelitözü mahalle camisinden kaldırılarak Pelitözü mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HASAN SAKA - 02 Mart 2021
Merhum Rahime Saka'nın eşi, Muammer Saka, Mukadder Şahin ve Mualla Kapsan'ın Babaları, Orman işletme müdürlüğünden emekli orman muhafaza memuru HASAN SAKA vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İstasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SABİRE GÜR  - 26 Şubat 2021
Ahmet Gür ve Ayla Gürsade'nin anneleri SABİRE GÜR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Küplü çarşı camisinden kaldırılarak Küplü mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SELİM ENE - 23 Şubat 2021
Sabriye Ene'nin eşi, Kenan, Kemal, Nuray ve Nurcan Ene'nin babaları SELİM ENE vefat etmiştir. Cenazesi bugün Pelitözü mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HASAN YÜCEL - 21 Şubat 2021
Yaşın Yücel'in babası HÜSEYİN YÜCEL vefat etmiştir. Cenazesi bugün gölpazarı ilçe mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MECBURE TEZCAN - 21 Şubat 2021
Osmaneli Soğucakpınar köyünden Nevzat Tezcan'ın annesi MECBURE TEZCAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Soğucakpınar köyünden kaldırarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NADİYE YILDIRIM - 21 Şubat 2021
Erhan Yıldırım'ın eşi, Okan ve Gökhan Yıldırım'ın anneleri NADİYE YILDIRIM vefat etmiştir. Cenazesi bugün İmam hatip Tatbikat camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ÖZCAN ÖZTÜRK  - 21 Şubat 2021
Gölpazarı bayat köyünden ÖZCAN ÖZTÜRK vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Gölpazarı Bayat köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NESİBE AŞIK  - 20 Şubat 2021
Emel Gültekin, Müzeyyen, Zeynep, Yavuz, Oğuz ve Sonay Aşık'ın anneleri NESİBE AŞIK vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yediler Camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FİKRİYE SARGIN - 19 Şubat 2021
Mehmet Sargın'ın eşi FİKRİYE SARGIN vefat ermiştir. Cenazesi bugün cuma namazına müteakip Dodurga belde mezarlığına devredilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ERHAN ERGEN - 19 Şubat 2021
Devlet Demir yollarından emekli Merhum İsmail Ergen'in oğlu, Devlet demir yollarında çalışan Erol Ergen'in kardeşi, Merhum Serkan Ergen ve Uğur Ergen'in abileri ERHAN ERGEN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kapaklı köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HALİME ÖZCAN - 19 Şubat 2021
Tülin Eke ve Gülay Ünal'ın anneleri, Federal Mermer çalışanı Mehmet Ünal'ın kayınvalidesi HALİME ÖZCAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Toki Kurtuluş camisinden kaldırılarak İstasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NAZİK ÖZBEY  - 18 Şubat 2021
Eski Bilecik Esnaflarından İsmail Özbey'in eşi, Ayhan Özbey, Behiye Aksoy ve Şerife Belma Mertsöz'ün anneleri NAZİK ÖZBEY vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Osmaneli Medetli köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AHMET BİNGÜL  - 16 Şubat 2021
Hüseyin Bingül'ün babası AHMET BİNGÜL vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazına müteakip ilyasca köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ADNAN KÖPRÜLÜ - 15 Şubat 2021
Seçil, Simge, Sibel, Bülent ve Levent Köprülü'nün babaları ADNAN KÖPRÜLÜ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kayı boyu camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
GÜLTEN ASLAN - 12 Şubat 2021
Necmettin Aslan'ın eşi, Ümit Aslan'ın annesi GÜLTEN ASLAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Bahçecik köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET YILDIRIM - 10 Şubat 2021
Naile Yıldırım'ın eşi, Sedat, Selçuk ve Serpil Yıldırım'ın babaları MEHMET YILDIRIM vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Cumhuriyet mahallesi Osmangazi camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AYŞE YAVUZ  - 10 Şubat 2021
Necmi, Hüseyin ve İbrahim Kerçin’in anneanneleri, Sayim Yavuz ve Hanife Kerçin’in anneleri, Fatma Temizkan’ın kardeşi AYŞE YAVUZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Gölpazarı Polalı köyüne defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SELAHHATİN UYSAL - 09 Şubat 2021
Seyfettin Uysal'ın babası, Nezir Afacan'ın kayınpederi SELAHATTİN UYSAL vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazına müteakip Koyunköy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
CEMAL PİRE - 07 Şubat 2021
Mustafa Pire ve Hacer Toker'in babaları CEMAL PİRE vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Günüören köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MELİHA BAYHAN - 05 Şubat 2021
Merhum emekli öğretmen Mehmet Bayhan'ın eşi, Demisaş fabrikasında çalışan Günay Bayhan, Selmin Öztürk ve Merhum Gürkan Bayhan'ın anneleri MELİHA BAYHAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İlyasbey köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET ORDU - 03 Şubat 2021
Koyunköy Köyü’nden Ayşe Ordu’nun eşi, Nurcan, Emine, Seyfi, Eyüp Ordu’nun babaları, Süleyman Atik’in kayınpederi MEHMET ORDU vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Koyunköy’de defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YILDIRIM TOPAL - 03 Şubat 2021
Hasan ve Şükriye Topal'ın oğulları, Yılmaz, Yalçın ve Yeter Topal'ın kardeşleri YILDIRIM TOPAL vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Toki Kuruluş Camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SEDAT GÖKMEN - 01 Şubat 2021
Egemen Gökmen'in babası, Dinçer Çimento fabrikasında çalışan mali işler müdürü SEDAT GÖKMEN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Afyonkarahisar ili Şuhut ilçesi mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
RUKİYE AYDEMİR - 27 Ocak 2021
Hayrettin Aydemir'in eşi, Nail Aydemir, Tülay Çakır ve Vildan Aydemir'in anneleri RUKİYE AYDEMİR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazına müteakip Taşçılar köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HALİL GÜNER - 27 Ocak 2021
Ergün, Erhan, Hüseyin ve Meltem Güner'in babaları HALİL GÜNER vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İlyasca köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FATİME KOÇ - 26 Ocak 2021
Selahhattin Koç'un annesi, Remzi Toptaş'ın kayınvalidesi FATİME KOÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Sakarya Erenler mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
İSMET TEHİN  - 23 Ocak 2021
Abdullah Tehin'in oğlu, Yıldız Tehin'in eşi, Özge Çetin ve Gözde Gezer'in babaları, Ufuk Gezer'in kayınpederi İSMET TEHİN vefat Etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Dedeoğlu camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AHMET KEDİK  - 23 Ocak 2021
Aysel Kedik'in eşi, Kadriye Tepe, Sema Tırak, Fatma Tırak ve Belediyemiz personeli Özgür Kedik'in babaları AHMET KEDİK vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Cumalıköyde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MESUT YANIK - 20 Ocak 2021
Tarım İl Müdürlüğünden emekli Necmettin Yanık’ın oğlu, Mehmet Ali ve Özgür Yanık’ın kardeşleri, Bilecik Belediyesinden emekli MESUT YANIK vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Çakırpınar köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FADİME TURHAN  - 20 Ocak 2021
Şadan Turhan'ın annesi, Mehmet Sabri Turhan'ın babaannesi, Sadık Savak'ın anneannesi FADİME TURHAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Söğüt Dereboyu köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SERPİL SARI - 18 Ocak 2021
Ali Yımaz Sarı'nın eşi,Seçil Sarı Günay'ın annesi Eski belediye çalışanı SERPİL SARI vefat etmiştir.Cenazesi bugün şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
DURALİ SERİM - 18 Ocak 2021
Yunus Çam Serim'in babası DURALİ SERİM vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MUSTAFA DİLMAN - 18 Ocak 2021
Emekli imam Hasan Dilman ve Emine Erden'in babaları, Merhum Çetin Erden'in kayınpederi MUSTAFA DİLMAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Necmiye köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HALİL İBRAHİM TOPAL - 17 Ocak 2021
Müşerref Aydeniz, Sevim Kulaksız, Halil Topal'ın babaları HALİL İBRAHİM TOPAL vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çukurören köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FİRDES AY - 16 Ocak 2021
Devlet Demir yollarından emekli Ali Ay'ın eşi, Hasan Ay, Nurcan Şengün, Ayşe Özen ve Neşe Demirbaş'ın anneleri FİRDES AY vefat etmiştir. Cenazesi bugün Küplü köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
GÜLŞEN ÇAY - 16 Ocak 2021
Ahmet Çay'ın eşi, Sedef ve Zehra Çay'ın anneleri GÜLŞEN ÇAY vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Beyce köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
OSMAN KULAKSIZ - 15 Ocak 2021
Fatma Kulaksız'ın eşi, Müyesser Kulaksız, Yüksel Bingöl, Aysel Erborazan ve Milli Eğitimde çalışan Mesut Kulaksız'ın babaları OSMAN KULAKSIZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çukurören köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
REFİA ERTÜRK - 14 Ocak 2021
Necla Gölsever'in annesi, Bilecik barosundan emekli Halil Ertürk'ün ablası, Durden plastik fabrikasında çalışan Ragıp Gölsever'in anneannesi REFİA ERTÜRK vefat etmiştir. Cenazesi bugün Okluca köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YÜKSEL BORAKA - 08 Ocak 2021
Cafer Boraka'nın eşi, Uğraş, Uygar ve Evren Boraka'nın anneleri YÜKSEL BORAKA vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazına müteakip Yediler Camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SÜLEYMAN ÇETİNKAYA  - 06 Ocak 2021
Yücel Çetinkaya'nın eşi SÜLEYMAN ÇETİNKAYA vefat etmiştir. Cenazesi bugün Söğüt ilçe mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MUSTAFA SELAMİ - 06 Ocak 2021
Alp Can Selami'nin babası MUSTAFA SELAMİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Bozüyük ilçe mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
İBRAHİM ÇALIŞKAN  - 06 Ocak 2021
Örenköy muhtarı Mustafa Çalışkan'ın kardeşi, Osman ve Fatma Çalışkan'ın babaları İBRAHİM ÇALIŞKAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Örenköyde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
İSMAİL ÜNLÜ - 05 Ocak 2021
Merhum Erol Ünlü, Şükran Turan, Serkan Turan ve Gülsüm Ünlü'nün amcaları İSMAİL ÜNLÜ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çavuşköy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
VOLKAN ARSLAN BEYARSLAN - 03 Ocak 2021
Hafize Beyarslan'ın eşi, İlhan Beyarslan'ın oğlu, Ozan Beyarslan'ın abisi VOLKAN ARSLAN BEYARSLAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MUSTAFA GÜMRAH - 02 Ocak 2021
Şerife Gümrah’ın eşi, Turan Gümrah, Gülfer Temel ve Canan Çolak’ın babaları, Belediyemiz personeli Cemal Temel ve Murat Hüdavendigar Ortaokulu öğretmeni Ahmet Çolak'ın kayınpederleri MUSTAFA GÜMRAH vefat ermiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İlyasça köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ŞEKÜRE DOKUZLAR  - 02 Ocak 2021
Afad'da çalışan Erkan Dokuzlar'ın annesi, Bilecik devlet hastanesinde çalışan Serpil Dokuzlar'ın kayınvalidesi ŞEKÜRE DOKUZLAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Eskişehir Karaçobanlar köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HALİL ÖZLÜ - 01 Ocak 2021
Sabri ve Samet Özlü'nün babaları, Hafize Özlü'nün eşi, İstasyon esnaflarından HALİL ÖZLÜ vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip istasyon camisinden kaldırılarak istasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HATUN YAŞAR - 01 Ocak 2021
Porland Porselen fabrikasından emekli Mehmet Yaşar'ın eşi, Bilecik Sosyal Yardımlaşma Vakfında çalışan Erhan Yaşar, Osmaneli devlet hastanesinde çalışan doktor Hülya Yaşar ve Ebru Yaşar'ın anneleri HATUN YAŞAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FERDİ PEK  - 31 Aralık 2020
Proles otomotivin kurucusu FERDİ PEK vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İstanbul'da defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET SARI - 31 Aralık 2020
Mehmet Yalçın Sarı'nın babası MEHMET SARI vefat etmiştir. Cenazesi 30.12.2020 tarihinde şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NEFİSE YALÇIN  - 29 Aralık 2020
Necmi ve Nazmi Yalçın'ın anneleri NEFİSE YALÇIN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kavaklı köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
KADİR ERBİL YAZICIOĞLU - 29 Aralık 2020
Atılgan, Atalay Yazıcıoğlu ve Burcu Bulut'un babaları, Gürcan ve Oktay Yazıcıoğlu'nun kardeşleri, Ersun Yazıcıoğlu'nun abisi, Orman müdürlüğünden emekli KADİR ERBİL YAZICIOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Şerifpaşa camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HASAN HÜSEYİN ATEŞ  - 29 Aralık 2020
Cumalıköyden İlyas Ateş ve Yusuf Ateş'in babaları HASAN HÜSEYİN ATEŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Cumalıköyde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SULTAN KAPICI - 28 Aralık 2020
Cemal ve Cemil Kapıcı'nın anneleri SULTAN KAPICI vefat etmiştir. Cenazesi yarın öğle namazına müteakip Sinop Ayancık Kütük köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
RAHİM SAK - 28 Aralık 2020
İbrahim Sak'ın abisi, Ebru Sak ve Mutlu Başaran'ın babaları RAHİM SAK vefat etmiştir. Cenazesi bugün Pelitözü mahallesinde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HATİCE YAĞCI - 27 Aralık 2020
Merhum Muhsin Yağcı'nın eşi, Orhan Yağcı ve Pervin Beyce'nin anneleri, Engin Beyce' nin kayınvalidesi HATİCE YAĞCI vefat etmiştir. Cenazesi bugün Dereşemsettin köyüne defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
EMİNE EROL - 27 Aralık 2020
Mehmet Emin Erol'un kardeşi EMİNE EROL vefat etmiştir. Cenazesi bugün ilyasça köyüne defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ALİ OSMAN AYDIN  - 27 Aralık 2020
Engin Aydın'ın babası ALİ OSMAN AYDIN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Beyce köyüne defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
EMİNE ÜNLÜ - 26 Aralık 2020
Ali Ünlü'nün annesi EMİNE ÜNLÜ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yenipazar yukarıova köyüne defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NECİLE SARI - 26 Aralık 2020
Mehmet Yalçın Sarı'nın annesi NECİLE SARI vefat etmiştir. Cenazesi bugün şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HALİSE APAYDIN - 25 Aralık 2020
Hasan Hüseyin Türksoy'un teyzesi HALİSE APAYDIN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Söğüt Küre köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SATİFE PARLADAN - 25 Aralık 2020
Mehmet Parladan'ın eşi SATİFE PARLADAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Osmaneli medetli köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
İSMİHAN KAHRAMAN - 25 Aralık 2020
Ercan ve Kadir Kahraman'ın babaanneleri İSMİHAN KAHRAMAN vefat etmiştir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NECMİYE GÖKÇE - 21 Aralık 2020
Rabia Gökçe'nin annesi NECMİYE GÖKÇE vefat etmiştir. Cenazesi bugün şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ÖMER KOYUN  - 21 Aralık 2020
Özgür Koyun'un babası ÖMER KOYUN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kurtköy köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NAZMİYE ÇAKIR - 21 Aralık 2020
Mehmet Çakır'ın annesi NAZMİYE ÇAKIR vefat etmiştir. Cenazesi bugün bayırköy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET AKAY - 19 Aralık 2020
Yasemin Ay'ın amcası MEHMET AKAY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Söğüt ilçe mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MUHARREM GENÇ - 19 Aralık 2020
Turgay Birgül'ün kayınpederi MUHARREM GENÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Osmaneli Çerkeşli köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HAVVA ÖZBEK - 18 Aralık 2020
Seranit Fabrikasında çalışan Sait Özbek'in annesi HAVVA ÖZBEK vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yenişehir ilçe mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET ARSLAN - 18 Aralık 2020
Kıymet Kaptan,Esma Ünal ve Emin Arslan'ın babaları MEHMET ARSLAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ayvacık köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET KİREMİTÇİ - 17 Aralık 2020
Ayşe Kiremitçi'nin eşi, Sakine Özkan, Hanife Kesgin ve Şerife Özbalkan'lının babaları, Hüseyin ve Mustafa Özkan'ın dedeleri MEHMET KİREMİTÇİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Üyük köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NİMET POYRAZ - 17 Aralık 2020
Memiş Poyraz'ın eşi,Hasan Poyraz'ın annesi NİMET POYRAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kızıldamlar köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet,yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ERTUĞRUL KAYA - 17 Aralık 2020
Serdar ve Gamze Kaya’nın babaları İstasyon esnaflarından Kıbrıs Gazisi ERTUĞRUL KAYA vefat etmiştir .Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İstasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet,yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YAŞARİYE KORKMAZ - 15 Aralık 2020
Ümit Korkmaz'ın annesi YAŞARİYE KORKMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Osmaneli ilçe mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet,yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SÜLEYMAN ATAMER - 15 Aralık 2020
Kadir Atamer'in babası SÜLEYMAN ATAMER vefat etmiştir.Cenazesi bugün Söğüt Tuzaklı köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet,yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
VELİ YORGANCI - 15 Aralık 2020
Kemal Yorgancı'nın babası VELİ YORGANCI vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gölpazarı Kurşunlu köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet,yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ALİ İHSAN GÜNAY - 15 Aralık 2020
Serdar Günay'ın babası ALİ İHSAN GÜNAY vefat etmiştir.Cenazesi bugün Taşçılar köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet,yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NAZMİ YILDIRIM  - 14 Aralık 2020
Nazif Yıldırım'ın babası NAZMİ YILDIRIM vefat etmiştir.Cenazesi bugün Soğuksu mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HÜSEYİN BAŞHAN  - 14 Aralık 2020
Özkan Başhan'ın babası HÜSEYİN BAŞHAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Vezirhan belde mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NECMİYE AKÇAPINAR  - 14 Aralık 2020
Ali ve Aydemir Akçapınar'ın anneleri NECMİYE AKÇAPINAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün İnhisar ilçe mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ÜMMÜHAN ÇOLAK  - 14 Aralık 2020
Halil ve Fatma Akkaş'ın anneleri ÜMMÜHAN ÇOLAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün İnhisar Samrı köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HÜSEYİN SEVİMLİ  - 14 Aralık 2020
Zekai Yıldız'ın dayısı,Mücahit Ceylan'ın kayınpederi HÜSEYİN SEVİMLİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Osmaneli Beşevler köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HAFİZE ÖZDEMİR - 14 Aralık 2020
Zülfer Uyar'ın annesi HAFİZE ÖZDEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gölpazar'ı Beşevler köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FAZLI UĞRAMIŞ - 13 Aralık 2020
Mustafa Uğramış’ın babası FAZLI UĞRAMIŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeniköy Köy Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HASAN DEMİREL - 13 Aralık 2020
Mürvet Baydemir ve İsmail Demirel’in babaları HASAN DEMİREL vefat etmiştir. Cenazesi bugün Osmaneli İlçe Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HATİCE HİZARCI - 13 Aralık 2020
Mehmet Hizarcı’nın annesi HATİCE HIZARCI vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gölpazarı Seyfiler Köy Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
GÜLGES COŞGUN - 13 Aralık 2020
İdris Coşgun’un eşi, Şükran Açıkgöz, Türkan Bali, Seyhan Özdemir ve Sema Kanat’ın anneleri GÜLGES COŞGUN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Şerif Paşa Camisinden kaldırılarak Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
BİRSEN KURTBAL - 12 Aralık 2020
Küçük Sanayi Esnaflarından Mehmet Kurtbal’ın eşi, Özel İdare’de çalışan Neslişah Karabıyık ve Halkbankası’nda çalışan Aslı Zeybek’in anneleri, Ak Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık ve Vakıfbank’ta çalışan Cenk Zeybek’in kayınvalideleri BİRSEN KURTBAL vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İmam Hatip Camisinden kaldırılarak Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SEVİM FİLOĞLU - 10 Aralık 2020
Bilecik eski esnaflarından merhum taksi şöförü Sabri Filoğlu'nun eşi, Selçuk Filoğlu, Sabriye Dirik, merhum Yaşar Filoğlu ve Selma Avcı'nın anneleri SEVİM FİLOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Dedeoğlu Camisinden kaldırılarak Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AHMET TOPÇU - 08 Aralık 2020
Bilecik Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Sevilay Topçu'nun eşi, Hatice Çam ve Sevgi Sert'in babaları AHMET TOPÇU vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Cumalı Köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HALİSE KOVUKCU  - 07 Aralık 2020
Hamit Kovukcu'nun annesi HALİSE KOVUKCU vefat etmiştir. Cenazesi bugün Bozüyük ilçe mezarlığa defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SAFİYE ALGAN  - 07 Aralık 2020
İhsan Algan'ın annesi SAFİYE ALGAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün aşağıköy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NECATİ YILMAZ  - 07 Aralık 2020
Cemil Yılmaz'ın babası NECATİ YILMAZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Osmaneli İlçe Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SAFİYE SONKUR - 07 Aralık 2020
Ecevit Sonkur'un annesi SAFİYE SONKUR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Osmaneli düzmeşe köyüne defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ŞADUMAN UÇAR - 07 Aralık 2020
Ayşenur ve Ahmet Uçar'ın anneleri ŞADUMAN UÇAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Söğüt ilçe mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET ŞENTÜRK  - 06 Aralık 2020
Hüseyin Turan'ın kayınpederi MEHMET ŞENTÜRK vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kepirler köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NİYAZİ ÖZÇETİN  - 06 Aralık 2020
Nadir Yıldırım'ın kayınpederi NİYAZİ ÖZÇETİN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gölpazarı kurşunlu köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AYŞE ARTAN - 06 Aralık 2020
Erhan Artan'ın annesi AYŞE ARTAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Karabük Safranbolu da defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ZATİYE GÜMÜŞ - 06 Aralık 2020
Hasan ve Kamil Gümüş'ün anneleri, Yusuf Gümüş' ün babaannesi ZATİYE GÜMÜŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Osmaneli oğulpaşa köyü yeşil çimen mahallesine defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
İSRAFİL ÇELİK - 05 Aralık 2020
Beşiktaş cami imamı Osman Çelik ve İnhisar hastane müdürü İsmail Çelik ve Hikmet Çelik'in babaları,İSRAFİL ÇELİK vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kendirli köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SAFİNAZ ÇELİK  - 05 Aralık 2020
İl genel meclis eski başkanı Hasan Hüseyin Çelik ve Fahriye Çakmak'ın anneleri SAFİNAZ ÇELİK vefat etmiştir. Cenazesi bugün Ulupınar Köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ŞERİFE AKIN - 04 Aralık 2020
Havva Cürca'nın annesi ŞERİFE AKIN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Söğüt ilçe mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ASİYE YILDIRIM - 04 Aralık 2020
Abbaslık köyünden Fatma Yel'in annesi ASİYE YILDIRIM vefat etmiştir. Cenazesi bugün Abbaslık köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HİLMİYE SEVİNÇ - 04 Aralık 2020
İsmail Akar'ın annesi HİLMİYE SEVİNÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün bayırköy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
KIYMET BERK - 04 Aralık 2020
Ali, Necdet ve Hasan Berk'in anneleri KIYMET BERK vefat etmiştir. Cenazesi bugün Osmaneli Ağlan Köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NEBAHAT ÇOLAK - 04 Aralık 2020
Safiye Uz, Mehmet Çolak ve Nesrin Çakır'ın anneleri NEBAHAT ÇOLAK vefat etmiştir. Cenazesi bugün Merkez Kurtköy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AHMET ÖZKUL - 03 Aralık 2020
Recep Özkul ve Elif Işık'ın babaları AHMET ÖZKUL vefat etmiştir. Cenazesi bugün şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HATİCE ZENGİN  - 03 Aralık 2020
Pelitözü mahallesinden Ali Zengin'in annesi HATİCE ZENGİN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Osmaneli ağlan köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET HOŞGÖR  - 03 Aralık 2020
Çaltı köyünden Osman Hoşgör'ün babası MEHMET HOŞGÖR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çaltı köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ÜMMÜGÜL TETİK - 03 Aralık 2020
Ceyhun Tetik'in annesi ÜMMÜGÜL TETİK vefat etmiştir. Cenazesi bugün Osmaneli ilçesinde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MUSTAFA ÇAĞLAR - 03 Aralık 2020
Necmiye köyünden Ahmet Çağlar'ın amcası MUSTAFA ÇAĞLAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Necmiye köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NECMETTİN İMAN - 02 Aralık 2020
Fatma İman'ın eşi, Maliyeden emekli Muzaffer İman'ın oğlu, Necmi, Necdet, Necip İman ve Necla Aktepe'nin abileri, Bilecik esnaflarından NECMETTİN İMAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün şehir mezarlığına defnedilecektir Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NEZAKET ASLAN - 02 Aralık 2020
İsmail Aslan'ın babaannesi NEZAKET ASLAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Bursa Yenişehir İncirli köyünde defnedilecektir Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SELİM ÇAKIR - 02 Aralık 2020
Kadir Yalçın Çakır'ın babası SELİM ÇAKIR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Bayırköy beldesinde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FATMA YILDIZ - 02 Aralık 2020
Mustafa Han Yıldız'ın babaannesi FATMA YILDIZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün küplü köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HANİFE SEVER - 02 Aralık 2020
Kepirler Köyünden Ali Sever, Zeliha Yaman ve Sebahat Bozkurt'un anneleri HANİFE SEVER vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kepirler köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MUHARREM GÜVEN - 02 Aralık 2020
Selami Güven'in babası Emekli İmam hatip MUHARREM GÜVEN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gölpazarı büyük belen köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
İBRAHİM KAYA  - 01 Aralık 2020
Devlet Demiryolladından emekli makinist İrfan Kaya, Emine Sarıkaya, Nebiye Özböris ve Hatice Çoban'ın babaları İBRAHİM KAYA vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Soğuksu mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET DEMİRCİ  - 01 Aralık 2020
Halim Demirci, Fatma Öztürk be Sibel Bergen'in babaları MEHMET DEMİRCİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Taşçılar Köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
İLHAN DEMİR - 30 Kasım 2020
Önder Demir'in babası İLHAN DEMİR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Merkez kendirli köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HATİCE ÇELİK - 30 Kasım 2020
Sibel Baltacı'nın anneannesi HATİCE ÇELİK vefat etmiştir. Cenazesi bugün Söğüt sırhoca köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FATMA ÖZVATAN - 30 Kasım 2020
Ali Arabacı'nın anneannesi FATMA ÖZVATAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Söğüt ilçe mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HASAN TETİK - 30 Kasım 2020
Mustafa Tetik'in babası HASAN TETİK vefat etmiştir. Cenazesi bugün Osmaneli ilçesinde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
KERİM GÜVEN - 30 Kasım 2020
Rıdvan Güven'in babası KERİM GÜVEN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Bozüyük ilçesinde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NAHAT ŞAKRAK  - 29 Kasım 2020
Mine Uyaroğlu'nun dedesi NAHAT ŞAKRAK vefat etmiştir. Cenazesi bugün Söğüt Kızılsaray köyünde Defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ŞADİYE DURHAN - 29 Kasım 2020
Rafet Çak'ın kayınvalidesi ŞADİYE DURHAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gölpazarı üyük köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MUSTAFA KAÇAR - 29 Kasım 2020
Bien seramikte çalışan Nadir Kaçar ve Özlem Turhan'ın babaları, Ankara hava kuvvetlerinde ast subay Ersen Turhan'ın kayınpederi MUSTAFA KAÇAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Pazaryeri Arapdede köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MUKADDES ÜNVER - 29 Kasım 2020
Mehmet Ünver'in annesi, Merhum Mehmet Ünver'in eşi MUKADDES ÜNVER vefat etmiştir. Cenazesi bugün osmaneli selçuk köyü mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ADEM DEMİRKOL - 29 Kasım 2020
Berber Mustafa Demirkol, Seranit fabrikasında çalışan İbrahim Demirkol ve Atabay eczanesinde çalışan İsmail Demirkol'un babaları Kuyubaşı köyünden ADEM DEMİRKOL vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kuyubaşı köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
CEMİLE NUR ACAR  - 28 Kasım 2020
Fatma Duman ve Merhum Abdullah Duman'ın kızları CEMİLE NUR ACAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeniköy köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YAŞARİYE AKBAŞ  - 28 Kasım 2020
Fatma Özdemir'in annesi YAŞARİYE AKBAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Selimiye köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HATİCE TEZCAN - 28 Kasım 2020
Ahmet Özçelik'in kayınvalidesi HATİCE TEZCAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Düzce'de defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ŞEVKİ ERBERBER  - 28 Kasım 2020
Burak Erberber'in dedesi ŞEVKİ ERBERBER vefat etmiştir. Cenazesi bugün Bayırköy Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET ÖZKAN - 28 Kasım 2020
Şevket Çevik ve Ali Osman Çelik'in kayınpederleri, Halime, Halit ve Ergun Çevik'in dedeleri MEHMET ÖZKAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gülümbe köyü orta mahalle mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SELAMİ ÇINAR - 27 Kasım 2020
Bilecik Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar, Hikmet Çınar, Aynur Çınar Dönmez ve Gülşen Şennur İlmek’in kardeşleri, Hatice Çınar’ın eşi, Sercan ve Aycan Çınar’ın Babaları, İlimizin tanınmış esnaflarından SELAMİ ÇINAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Dedeoğlu camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HASAN KÖPRÜLÜ - 27 Kasım 2020
Hakan ve Burcu Köprülü'nün babaları, Şükran Köprülü' nün eşi, Rasim Köprülü, Gülsüm Hop, Gülşen Çeler ve Gülten Esentürk'ün kardeşleri, Bilecik İl Halk Kütüphanesinden emekli HASAN KÖPRÜLÜ vefat etmiştir. Cenazesi bugün şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NARGÜZEL ASLAN - 26 Kasım 2020
Erzurumlu İsmail Aslan'ın eşi, Hüccet, Halim, Salim, Mevlani ve Salih Aslan'ın anneleri NARGÜZEL ASLAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SEVİM BAYRAKTAR  - 26 Kasım 2020
Tuncay Latifoğlu'nun annesi SEVİM BAYRAKTAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HASAN BAŞHAN  - 26 Kasım 2020
Mücevher Görgülü'nün babası HASAN BAŞHAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Vezirhanda defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET DOĞU  - 26 Kasım 2020
Fatma Karsar'ın babası MEHMET DOĞU vefat etmiştir. Cenazesi bugün küplü köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NADİYE DOĞRU  - 26 Kasım 2020
Necdet Doğru'nun annesi NADİYE DOĞRU vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gölpazarı büyükbelen köyüne defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ZEYNEP VATANDAŞ  - 26 Kasım 2020
Ayşe Kuraş'ın annesi ZEYNEP VATANDAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gölpazarı ilçe mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
İSMAİL UYSAL - 26 Kasım 2020
Reyhan Hasanoğlu'nun babası İSMAİL UYSAL vefat etmiştir. Cenazesi bugün Koyun köyde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ŞAHİNDER KAYA  - 26 Kasım 2020
Selbükü köyünden Ahmet Kaya'nın eşi, ŞAHİNDER KAYA vefat etmiştir. Cenazesi bugün Selbükü köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET BAZGÜR  - 25 Kasım 2020
Bilecik Barosu Avukatlarından Cenk Bazgür'ün babası, Bilecik Orman İşletmesi emekli avukatı MEHMET BAZGÜR vefat etmiştir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ERDOĞAN PEKCAN  - 24 Kasım 2020
Hasan ve Sabahat Elmas'ın damadı, Merhum Emin Dingil'in kardeşi, Elif Bilge'nin babası, Cevahir Pekcan'ın eşi, ERDOĞAN PEKCAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İmam Hatip Tatbikat camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FEVZİYE ÇOŞKUN  - 23 Kasım 2020
Saadet Sıcak'ın annesi Huzur evi sakinlerinden FEVZİYE ÇOŞKUN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çanakkale Çardak beldesinde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FATMA AFACAN  - 23 Kasım 2020
Selahattin Afacan'ın annesi FATMA AFACAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Künçeğiz köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET ÇOBANOĞLU  - 23 Kasım 2020
Dilek Çobanoğlu'nun eşi, Tolga ve Buğra Çobanoğlu'nun babaları, İlimiz esnaflarından MEHMET ÇOBANOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi bugün şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MÜZEYYEN BÜYÜKVARDAR  - 23 Kasım 2020
Merhum Avni Aksu'nun kızı, Haydar, Nazım ve Abdullah Aksu'nun ablaları Sadettin Yiğit, Emre ve Ümre İleri'nin anneanneleri MÜZEYYEN BÜYÜKVARDAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Dedeoğlu camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HİMMET GÜNEYSU  - 21 Kasım 2020
Sağlık Müdürlüğü'nden emekli Hatice Güneysu'nun eşi, Diş doktoru Serdar Güneysu ve Cumhuriyet gazetesinde çalışan Selda Güneysu'nun babaları HİMMET GÜNEYSU vefat etmiştir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
EMİN ÖZTÜRK - 21 Kasım 2020
Köy hizmetlerinden emekli Recep Öztürk, Belediyeden emekli elektrikçi Salim Öztürk, Eski Nalbur Tuncay Öztürk ve Askeri Personel Murat Öztürk'ün babaları EMİN ÖZTÜRK vefat etmiştir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
LÜTFİYE GÜNER  - 20 Kasım 2020
Merhum Hilmi Güner'in eşi, Merhum Ramis, Necmi, Sami Güner ve Necmiye Büyüközönder'in anneleri LÜTFİYE GÜNER vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazına müteakip Cumhuriyet Mahallesi Osmangazi camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET ŞANLI - 19 Kasım 2020
Necmiye köyünden Davut Şanlı'nın babası MEHMET ŞANLI vefat Etmiştir. Cenazesi bugün Necmiye köyünde Defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NECMİYE TAŞKIN  - 19 Kasım 2020
Necati Taşkın ve Nadiye Taşkın'ın anneleri NECMİYE TAŞKIN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Vezirhan belde mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SEMİHA GÖNCÜ - 19 Kasım 2020
Emekli öğretmen SEMİHA GÖNCÜ vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Dedeoğlu camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HALİL AYDENİZ  - 19 Kasım 2020
Şenel ve Şenol Aydeniz'in babaları, Gülsen Aydeniz'in eşi HALİL AYDENİZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeniköy mezarlığında defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FATMA GÜVEN - 19 Kasım 2020
Merhum Mehmet Güven'in eşi, Selçuk ve Serdar Güven'in anneleri FATMA GÜVEN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kayıboyu camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SAFİYE TUNÇ - 18 Kasım 2020
Emine Tunç'un babaannesi, Emekli öğretmen SAFİYE TUNÇ vefat Etmiştir. Cenazesi bugün Osmaneli medetli köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
RAMİS DOKAN - 18 Kasım 2020
Ümit Dokan'ın eşi, Tahacan Dokan ve Sena Dokan'ın babaları Emniyet müdürlüğünde sivil memur RAMİS DOKAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Vezirhan Kayabeli köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FATMA ÖZKAN  - 17 Kasım 2020
Raşit Özkan, Abdullah Özkan ve Zeyni Ulu'nun anneleri FATMA ÖZKAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Osmaneli Medetli köyüne defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
BEDRİYE SOYAK  - 17 Kasım 2020
Dilek Uysal, Derya Soyak ve Bülent Soyak anneleri BEDRİYE SOYAK vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gölpazarı Yeniköy Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ZEKİ GALİÇ  - 17 Kasım 2020
Elçin Galiç'in dedesi ZEKİ GALİÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Söğüt ilçe mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ABDULLAH DUMAN  - 17 Kasım 2020
Yeniköyden bakkal Ali Rıza Duman'ın oğlu, Ali, Reşide ve Cemile Nur Duman'ın babaları, Nur Çeyiz sahibi Fatma Duman'ın eşi ABDULLAH DUMAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeniköy köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığında defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ŞÜKRİYE YILMAZ  - 17 Kasım 2020
Karaçayır köyünden Sami Yılmaz'ın eşi, Bekir, Selim, Zabit Yılmaz'ın anneleri, Hüseyin Yılmaz'ın yengesi, Muharrem Tambovanın ablası ŞÜKRİYE YILMAZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Karaçayır köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MUSTAFA KARADAŞ - 16 Kasım 2020
Osmaneli ilçesinden Ersin Karadaş ve Ersoy Karadaş'ın babaları, Kayhan Karadaş'ın dedesi MUSTAFA KARADAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gölpazarı Söğütçük köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HAZİM ÖZDEMİR - 16 Kasım 2020
İlknur Uyarcan'ın dedesi HAZİM ÖZDEMİR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gölpazarı Beşevler köyünde Defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
BEDİR GÜNEŞ - 16 Kasım 2020
Muhittin, Kurbani, Nurettin ve Selahattin Güneş'in babaları BEDİR GÜNEŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SÜLEYMAN EYCE  - 16 Kasım 2020
Yaşeriye Güney’in babası SÜLEYMAN EYCE vefat etmiştir. Cenazesi bugün İkindi namazı sonrası Çıkurören Köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MUHARREM DEMİRSEN  - 16 Kasım 2020
Kızıldamlar köyünden Murat Demirsen'in babası MUHARREM DEMİRSEN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kızıldamlar köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HAYRİYE KANDEMİR - 16 Kasım 2020
Ziraat Bankasından emekli Rafet Kandemir'in eşi, HAYRİYE KANDEMİR vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Pazaryeri Arapdede köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AHMET ERKAYA  - 16 Kasım 2020
Naide Erkaya'nın eşi, Cihan Erkaya ve Fatma Kafayıfçıoğlu'nun babaları AHMET ERKAYA vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kurtköy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NECDET AKAY  - 14 Kasım 2020
Söğüt Tuzaklı köyünden Yasemin Ay'ın babası NECDET AKAY vefat etmiştir. Cenazesi bugün Tuzaklı köyüne defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
OSMAN DURMUŞ  - 14 Kasım 2020
Merhum Ramiz Durmuş, Gülbeden Bükülmez ve Ayşe Mülayim'in babaları OSMAN DURMUŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Merkez Taşçılar Köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET ÖZDEMİR  - 14 Kasım 2020
Emir ve Cemil Özdemir'in babaları, Ersin'in kayınpederi MEHMET ÖZDEMİR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yenipazar ilçe mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
OĞUZHAN ÖV  - 13 Kasım 2020
Havva Öv'ün eşi, Duygu ve Özge Öv'ün babaları OĞUZHAN ÖV vefat etmiştir. Cenazesi bugün Soğuksu mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HASAN ÇAVDAR - 13 Kasım 2020
Mustafa Çavdar'ın babası HASAN ÇAVDAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Bozüyük ilçe mezarlığa defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ERDOĞAN TALAŞ  - 13 Kasım 2020
Saadet Akpınar ve Meriç Talaş'ın babaları ERDOĞAN TALAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Şerifpaşa camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
KADİR KUŞ  - 13 Kasım 2020
Bilecik esnaflarından Hasan Kuş, Fikret Kuş ve Nurgül Kuş Sudan'ın babaları, Gülten Kuş'un eşi, Milli eğitimden emekli KADİR KUŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11.00 de Dedeoğlu camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ALİ DEVELİ - 12 Kasım 2020
Çaltı köyünden Mehmet Develi'nin babası ALİ DEVELİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çaltı köyü camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ŞEFİKA ESEN - 12 Kasım 2020
Ercan Düzgün'ün kayınvalidesi ŞEFİKA ESEN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Karabük Eflani ilçesinde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
RECEP ÖMER ÜNVER  - 12 Kasım 2020
Ayvacık köyünden Bayram Ünver'in babası RECEP ÖMER ÜNVER vefat etmiştir. Cenazesi bugün Ayvacık Köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SADİ ERDEM - 12 Kasım 2020
Kızıldamlar köyünden Vildan Yaylalı'nın babası SADİ ERDEM vefat etmiştir. Cenazesi bugün kızıldamlar köyü'nden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AYSEL YILDIRIM - 12 Kasım 2020
Erzurumlu Gülali Yıldırım'ın eşi, Levent Yıldırım ve Birgül Kaymak'ın anneleri, Meryem Özdamar, Mihriban Ceylan ve Taylan Yıldırım'ın yengeleri AYSEL YILDIRIM vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırklar camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FELEK ÇETİN - 12 Kasım 2020
Celalletin Çetin'in eşi, İhsan, İlhan, Fecri, Fatih, Vefa ve Talip Çetin'in anneleri FELEK ÇETİN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Bahçelievler mahallesi Balahatun camisinden kaldırılarak Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HALİL HOŞGÖR  - 12 Kasım 2020
Ali, Nuri ve Ömer Hoşgör'ün babaları HALİL HOŞGÖR vefar etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına Şerifpaşa camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SABRİ BAYHAN - 10 Kasım 2020
Serkan, Gökhan ve Ümit Bayhan'ın babaları SABRİ BAYHAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Erkoca köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
RESMİYE ARŞIN  - 09 Kasım 2020
Gülten Kirasoglu, Hatice Şahin ve Halil Arşın'ın anneleri RESMİYE ARŞIN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Söğüt Akçasu mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
KUDRET DEMİR - 09 Kasım 2020
Mehmet ve Fahrettin Demir'in anneleri KUDRET DEMİR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MÜNEVVER EVGİN  - 09 Kasım 2020
Nüfus müdürlüğünden emekli Alaattin Ergün'ün annesi MÜNEVVER EVGİN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gölpazarı Karaağaç köyünde Defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SABRİ EKER - 09 Kasım 2020
İsmail Eker'in oğlu, Emin Eker'in babası SABRİ EKER vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Beyce köy camisiden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SEHER TAYYAR  - 08 Kasım 2020
Gölpazarı ilçesinden İbrahim Tayyar'ın eşi, Bilecik Sağlık Müdürlüğü çalışanlarından merhum Alaattin Sizar'ın kayınvalidesi, Merhum Ayşe Sizar'ın annesi, Işın Uysal ve Sibel Sizar'ın anneanneleri SEHER TAYYAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kayıboyu camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SEVGİ ÇELİK  - 08 Kasım 2020
Mehmet Çelik 'in eşi, Suna Çelik ve Tuna Çelik 'in anneleri SEVGİ ÇELİK vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yenipazar ilçe mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
EMİNE DEMİR  - 08 Kasım 2020
Necdet Demir'in annesi EMİNE DEMİR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Söğüt ilçe mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AYSEL ÖZMAN - 08 Kasım 2020
Taci, Naci, Necmi Özman ve Pervin Akıncı'nın kardeşleri AYSEL ÖZMAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Osmangazi camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HASAN HÜSEYİN ÇELİK  - 06 Kasım 2020
Kınık köyünden Emine Çetin'in babası HASAN HÜSEYİN ÇELİK vefat etmiştir. Cenazesi bugün Merkez Kınık köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SADİFE ÜNAL - 06 Kasım 2020
Erman Ünal'ın annesi SADİFE ÜNAL vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gölpazarı Dokuz köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
CUMHURİYE YILDIRIM - 06 Kasım 2020
Erol ve Doğan Yıldırım'ın anneleri CUMHURİYE YILDIRIM vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gölpazarı kurşunlu köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
TÜRKAN ÇALIŞKAN  - 06 Kasım 2020
Gültekin Çalışkan'ın annesi TÜRKAN ÇALIŞKAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün cuma namazına müteakip Yediler Camisinden kaldırılarak İnegol Yenice mahallesi (belde)mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HÜSEYİN İŞGÖR - 05 Kasım 2020
Tarım İl müdürlüğünden emekli HÜSEYİN İŞGÖR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Bozüyük Osmanlı camisinden kaldırılarak İlçe mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET SEZER - 05 Kasım 2020
Arif Sezer'in dedesi MEHMET SEZER vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Gölpazarı Karaahmetler köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
İBRAHİM SÜZER - 05 Kasım 2020
Metin, Tuncer ve Halil Süzer'in babaları Pelitözü köyünden Devlet Demir yollarından emekli İBRAHİM SÜZER vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Pelitözü Mahalle Camisinden kaldırılarak Pelitözü mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
KEZBAN ÜNAL - 03 Kasım 2020
Sevdiye Öner'in annesi, Arif Öner'in kayinvalidesi KEZBAN ÜNAL vefat etmiştir. Cenazesi Gölpazarı Gözaçanlar Köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
EKBER ÇANKAYA - 03 Kasım 2020
Serap, Alper, Tamer ve Tuncay Çankaya'nın babaları Emekli polis memuru EKBER ÇANKAYA vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Bahçelievler mahallesi Balahatun camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NAZİFE UYAR  - 02 Kasım 2020
Mehmet Uyar'ın annesi NAZİFE UYAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gölpazarı bedi Köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HÜSEYİN KASIMLARLI - 02 Kasım 2020
Kommerde çalışan Murat Kasımlarlı'nın babası HÜSEYİN KASIMLARLI vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gölpazarı Üyük Köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
İZZET DAĞLI - 02 Kasım 2020
Hilmi Dağlı'nın babası İZZET DAĞLI vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Söğüt Yakacık köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ALİ ÇANAKÇI - 02 Kasım 2020
Recep ve Necmi Çanakçı'nın kardeşleri, Nilüfer Gürol ve Nihan Besleme'nin babaları, Selim Gürol ve Hasan Besleme'nin kayınpederleri ALİ ÇANAKÇI vefat etmiştir. Cenazesi bugün Osmangazi camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FEVZİ ÇAKMAK - 01 Kasım 2020
Orman Müdürlüğünden emekli Merhum Zinnur Çakmak'ın yeğeni,1.Osb Al dross firmasında çalışan Yiğit Çakmak'ın babası FEVZİ ÇAKMAK vefat etmiştir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
RUBABA DANISHWAR - 01 Kasım 2020
Afganistan'lı Rubaba Danıshwar vefat etmiştir. Cenazesi bugün şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ERTUĞRUL GÜR - 01 Kasım 2020
Küplü köyünden ERTUĞRUL GÜR vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip küplü köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ŞEHİDE ÇOBAN - 01 Kasım 2020
Çukurören köyünden Süleyman Çoban, Yaşariye Çoşgun ve Emine Özgan'ın anneleri ŞEHİDE ÇOBAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çukurören Köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MUSTAFA BAYRAM - 30 Ekim 2020
Kerem, Mehmet ve Oğuz Bayram'ın babaları MUSTAFA BAYRAM vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Şerifpaşa camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FERİDE KURT - 29 Ekim 2020
Neslihan Saygılı ve Hüseyin Kurt'un anneleri FERİDE KURT vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Kavaklı Köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FİRDES PARLAK - 28 Ekim 2020
Erzurumlu Mirze Parlak'ın eşi, Dursun Ali Parlak'ın annesi, Nazmi Özdemir ve Cengiz Aydın'ın kayınvalideleri, FİRDES Parlak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırklar camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET ÖZDOĞAN - 25 Ekim 2020
Burak ve Buket Özdoğan'ın babaları, Suzan Aydın'ın kardeşi MEHMET ÖZDOĞAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Dedeoğlu camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HÜSEYİN ÖZLER - 25 Ekim 2020
Ahmet Özler, Emine Borlu ve Cemile Aydın'ın babaları, Belediye personellerinden Hüseyin Özler'in dedesi HÜSEYİN ÖZLER vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Osmaneli Belenalan köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
VESİLE SERT - 25 Ekim 2020
Beyce köyden Nevzat Serin'in annesi VESİLE SERT vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Beyce köy camisiden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HATİCE ÇAKMAK  - 25 Ekim 2020
Fatma Kayış'ın annesi, Mahmut, Ahmet ve Ayşen Kayış"ın anneanneleri HATİCE ÇAKMAK vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kütahya Emet Esatlar Köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HALİL BERBER - 23 Ekim 2020
Mehmet Berber'in amcası HALİL BERBER vefat etmiştir. Cenazesi Pazaryeri Günyurdu Köyüne defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MÜRŞİDE TABAK - 23 Ekim 2020
Arife Semerci'nin annesi MÜRŞİDE TABAK vefat etmiştir. Cenazesi Osmaneli İlçe Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ÖMER ERSOY - 23 Ekim 2020
Yasemin Ersoy'un eşi ÖMER ERSOY vefat etmiştir. Cenazesi Söğüt İlçe mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET DOĞDU - 23 Ekim 2020
Alaattin Kaplan'ın kayınpederi MEHMET DOĞDU vefat etmiştir. Cenazesi Bozüyük Akçapınar Köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SALİH ÖZTÜRK - 23 Ekim 2020
Şevkiye Öztürk'ün eşi, Emre, Murat ve Cem Öztürk'ün babaları, Öztürk ler Metal sahibi SALİH ÖZTÜRK vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Şeyh Edebali Orhangazi camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
GÜLSÜM KILIÇ - 22 Ekim 2020
Bağkurdan emekli memur Hüseyin Kılıç'ın annesi GÜLSÜM KILIÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeniköy köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
GÜLSÜM AKYAR - 21 Ekim 2020
Hacı Osman Akyar'ın eşi, Ali Akyar, Zemine Demir, Nuriye Fendi, Nevriye Cihan ve Nurdan Özer'in anneleri GÜLSÜM AKYAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Selbükü köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FİKRİYE DÖNMEZ - 17 Ekim 2020
Köy hizmetlerinden emekli merhum Mehmet Dönmez'in eşi, Karayollarından emekli Zeki Dönmez ve Belediyeden emekli Mustafa Dönmez'in anneleri, Yurtiçi kargoda çalışan Mehmet Dönmez'in babaannesi FİKRİYE DÖNMEZ vefat Etmiştir. Cenazesi bugün Şehir mezarlığına defnedilmiştir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ZELİHA KESKİN - 17 Ekim 2020
Kadir Keskin, Hanife Güney ve Gülser Acar'ın anneleri ZELİHA KESKİN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çukurören Köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YAŞAR ÇİNDEMİR - 17 Ekim 2020
Bekir, İbrahim Zafer ve Görkem Ada Öztürk'ün dayıları YAŞAR ÇİNDEMİR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeniköy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HALİL İBRAHİM AYDIN - 15 Ekim 2020
Mustafa ve Adem Aydın'ın babaları HALİL İBRAHİM AYDIN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yenişehir Ethem Paşa camisinden kaldırılarak Yenişehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MUSTAFA ERGÜL - 15 Ekim 2020
Küçük sanayi esnaflarından Kent ormanı işletmecisi Bekir Ergül'ün abisi, Mehmet Ergül'ün babası MUSTAFA ERGÜL vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Cumalıköy köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SANİ ÇALIK - 15 Ekim 2020
Murat Çalık, Dilek Çömlekçi ve Yasemin Demirkol'un babaları, Davut Çömlekçi'nin kayınpederi Bekdemir köyünden SANİ ÇALIK vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Bekdemir köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SANİYE OTURAK - 09 Ekim 2020
Merhum İbrahim Oturak'ın eşi, Hasan, Ömer, Ahmet, Ali Oturak, Sevil Avcı ve Emine Kılıç'ın anneleri SANİYE OTURAK vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazına müteakip Ören köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SEHER ALKAN - 08 Ekim 2020
Bilecik eski eşraflarından Mehmet ve Hatice Özkaynak'ın kızları, Nazmiye Baytar'ın ablası, SEHER ALKAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Şerifpaşa camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NESRİN ÇELİK - 07 Ekim 2020
Emekli öğretmen H.Hüseyin Çelik'in eşi, Safinaz, Gülsüm ve Erdinç Çelik’in anneleri NESRİN ÇELİK vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Toki Kuruluş camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AKİLE ÜNSAL - 07 Ekim 2020
Ayvacık Köyünden Şefik Ünsal'ın eşi, Bayram Ünsal, Emrah Ünsal, Nurcan Özcan, Ayşe Üzülmez, Sevim Yıldırım ve Hatice Söğüt'ün anneleri AKİLE ÜNSAL vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Ayvacık Köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ŞERİFE KAVUN - 06 Ekim 2020
Mehmet Kavun ve Dilek Şen'in anneleri ŞERİFE KAVUN vefat etmiştir. Cenazesi öğlen namazına müteakip İlyasbey köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MADALET ONUR - 06 Ekim 2020
İlimiz eşraflarından Aykut ve Erdoğan Onur'un anneleri, Erdal, Erol ve Ersin Onur'un teyzeleri MADALET ONUR vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Künçeğiz köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YAŞAR ŞAHİN - 06 Ekim 2020
Aysel Şahin'in eşi, İlknur, İlkay ve Serdar Şahin'in babaları emekli öğretmen YAŞAR ŞAHİN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Gölpazarı Çarşı camisinden kaldırılarak İlçe mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YAŞAR TERZİ - 03 Ekim 2020
Endüstri meslek lisesinden emekli YAŞAR TERZİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kayıboyu camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HASAN HÜSEYİN ARI - 03 Ekim 2020
Bien seramikte çalışan Hüseyin Çakır'ın kayınpederi, Yasemin Çakır'ın babası, HASAN HÜSEYİN ARI vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip öğle namazına müteakip İmam Hatip Tatbikat camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AYŞE FİDAN - 02 Ekim 2020
Ömer Fidan'ın annesi, Önder ve Ömür Fidan'ın babaanneleri AYŞE FİDAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazına müteakip Balahatun camisinden kaldırılarak İstasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
LATİF GÜCEN - 02 Ekim 2020
Mehmet ve Hüseyin Gücen'in babalari, İsmail Topçu'nun kayınpederi LATİF GÜCEN vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazına müteakip Gölpazarı hacıdurmuşlar köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MAHMUT KIRCI - 01 Ekim 2020
Akın ve Mertcan Kırcı’nın babaları, Aytaç Kırcı’nın eşi, emekli öğretmen MAHMUT KIRCI vefat etmiştir. CENAZESİ bugün ikindi namazına müteakip Eskişehir Sivrihisar İlçesi Bahçecik Köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SERVET YİĞİT - 30 Eylül 2020
Bekir Yiğit'i babası SERVET YİĞİT vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeniköy köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ŞEVKET ÇOBAN - 23 Eylül 2020
Gülsüm Çoban'ın eşi, İrfan Çoban'ın kardeşi, Yüksel Buz'un babası ŞEVKET ÇOBAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Dedeoğlu camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NURİYE ÖVEN - 21 Eylül 2020
Ptt'den emekli Merhum İsmail Öven'in eşi, Telekomdan emekli Fevziye Pınarcı, Ziraat Bankasından emekli Naim Öven, Nuran Göçmen ve Demisaştan emekli Metin Öven'in anneleri, NURİYE ÖVEN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Osmangazi camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YAKUP AKCAN - 21 Eylül 2020
Recep Akcan, Bahriye Akcan ve Gönül Akcan'ın babaları YAKUP AKCAN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Şükraniye köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SELAHATTİN KURTULDU - 20 Eylül 2020
Devlet Demir yollarından emekli Alaattin Kurtuldu'nun kardeşi SELAHATTİN KURTULDU vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İstasyon camisinden kaldırılarak İstasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MÜZEYYEN BAŞKAYA - 20 Eylül 2020
Emekli astsubay Ramazan Başkaya ve Gülşen Çoban'ın anneleri MÜZEYYEN BAŞKAYA vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çavuşköy camisinden defnedilecktir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AHMET FIRTIN  - 18 Eylül 2020
Merhum Kadri Fırtın'ın oğlu, Ferit ve Nihat Fırtın'ın kardeşleri, Mustafa Fırtın'ın babası AHMET FIRTIN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Şerifpaşa camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ŞERİFE KÖYMEN  - 16 Eylül 2020
Gülümbe köyü taşlılar mahallesinden Mehmet Köymen, Emine Özbekar ve Sevim Şimsek'in anneleri ŞERİFE KÖYMEN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Gülümbe köyü Taşlılar mahalle camisinden kaldırılarak Gülümbe köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YAKUP PAÇACI  - 15 Eylül 2020
Yusuf Paçacı'nın babası, Sevgi Paçacı'nın kardeşi YAKUP PAÇACI vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Şerifpaşa camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
EMİNE ŞEN - 14 Eylül 2020
Küplü köyünden Merhum Neşat ve Ayşe Sarıkaya'nın kızları, İstasyon mahallesinden Abdullah Şen'in eşi, Bahar , Melike ve Mustafa Şen'in anneleri EMİNE ŞEN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İstasyon camisinden kaldırılarak istasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HASAN SAVCI - 13 Eylül 2020
Rüstem Savcı'nın babası HASAN SAVCI vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Alpagut köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
KADRİYE ÇAĞLAR - 12 Eylül 2020
Merhum Osman Çağlar'ın eşi, Mehmet ve Selahattin Çağlar'ın anneleri, Eren, Yasin ve Mustafa Çağlar'ın babaanneleri KADRİYE ÇAĞLAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Cumhuriyet mahallesi Osmangazi camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SALİH ŞAT - 11 Eylül 2020
Yusuf ve Duygu Şat'ın babaları, Güner Şat'ın eşi, Devlet Demir Yollarından emekli SALİH ŞAT vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İstasyon camisinden kaldırılarak İstasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SUAT KÖKSAL - 10 Eylül 2020
Hasandere Köyünden Pekcan Köksal'ın babası SUAT KÖKSAL vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Hasandere köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YAŞAR ÇAKIR - 10 Eylül 2020
Mustafa Bükülmez ve Şerife Topçu'nun babaları YAŞAR ÇAKIR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Taşçılar köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HATİCE KARAKADILAR - 09 Eylül 2020
Devlet hastanesi eski baş hemşiresi HATİCE KARAKADILAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İmam Hatip Tatbikat camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FİKRİYE KANAT - 08 Eylül 2020
Mustafa Kemal Kanat, Kerim Kant ve Sabriye Sütçü'nün anneleri FİKRİYE KANAT vefat etmiştir. cenazesi bugün öğle namazına müteakip İmam Hatip Tatbikat camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SAFİYE DİNÇ - 04 Eylül 2020
Recep ve Kemal Dinç'in anneleri SAFİYE DİNÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazına müteakip Aşağıköy camisinden kaldırılarak İstasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FATMA EŞMELİ - 01 Eylül 2020
Bozüyük Çokçapınar köyünden Merhum Osman Eşmeli’nin eşi, Çitosan’dan emekli Ali Eşmeli’nin annesi FATMA EŞMELİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Bozüyük Yeni Mahalle Hal camisinden kaldırılarak ilçe mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NACİYE ATAK - 01 Eylül 2020
İsmet Atak'ın eşi, Anıl Atak ve Ajla Anı Atak Mutlu'nun anneleri, Sedat Mutlu ve Aylin Anıl Atak'ın kayınvalideleri, NACİYE ATAK vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İmam Hatip Tatbikat camisinden kaldırılarak Pelitözü mahalle mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MUSTAFA KENÇ - 31 Ağustos 2020
Ali Osman Kenç ve Erkan Kenç'in babaları, MUSTAFA KENÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Gülümbe Köyü Yunuslar Mahalle camisinden kaldırılarak Yunuslar Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SABİHA ŞAHİN - 22 Ağustos 2020
Merhum emekli astsubay Mehmet Nazmi Şahin'in eşi, İbrahim, Rıdvan, İrfan Şahin ve Bilhüda Başolun anneleri SABİHA ŞAHİN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yediler camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HAYRAN ALTAY - 21 Ağustos 2020
Abdulkerim ve Recep Altay'ın anneleri, Merhum Hüseyin Altay'ın eşi HAYRAN ALTAY vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazına müteakip Aşağıköy köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HÜLYA ER - 18 Ağustos 2020
Emekli öğretmen Merhum Hasan Er'in eşi, Seçil ve Seçkin Er'in anneleri HÜLYA ER vefat etmiştir. Cenazesi 19 Ağustos çarşamba günü yarın Isparta Eğirdir'de defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SEHER KARAKURT - 18 Ağustos 2020
Ali Karakurt'un eşi, Ertuğrul Karakurt, Ersoy Karakurt, Ayşe Akıncı ve Ternur Makarnacı'nın anneleri, Gülümbe Köyünden SEHER KARAKURT vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İmam Hatip Tatbikat camisinden kaldırılarak Gülümbe Yunuslar köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
DAVUT AYNUR - 17 Ağustos 2020
Hakkı ve Hakan Aynur'un babaları, Elmabahçe Köyünden DAVUT AYNUR vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Osmangazi mahallesi Toki Kuruluş camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AYŞE ÖZKAN - 14 Ağustos 2020
Hatice Bayrak ve Hidayet Dindar’ın ablaları AYŞE ÖZKAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazına müteakip Bozüyük Günyarı köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NEZİHA ÇAKIR  - 10 Ağustos 2020
Merhum Abdullah Çakır'ın eşi, Gülsüm ve Ayşe Çakır'ın anneleri, Emine Özkan'ın ablası NEZİHA ÇAKIR vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kayıboyu camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ŞÜKRİYE TOMBAK - 10 Ağustos 2020
Mustafa Tombak, Gülden Kurt, Hatice Karaoğlu, Yıldıray Tombak ve Sezer Kaçaroğlu'nun anneleri ŞÜKRİYE TOMBAK vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Deresekarı köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
RAFET ÖZKAN - 10 Ağustos 2020
Bünyamin, Hasan, Erkut ve Erol Özkan'ın babaları RAFET ÖZKAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İstasyon camisinden kaldırılarak istasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ZEYNEL ÇOBANOĞLU - 09 Ağustos 2020
Hatice Çobanoğlu'nun eşi, Merhum İsmail Çobanoğlu, Yaşar Ulamış ve Aynur Çobanoğlu'nun babaları, Yakup Çobanoğlu ve Yüksel Keten'in abileri ZEYNEL ÇOBANOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Dedeoğlu camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YUSUF TUNCAR - 09 Ağustos 2020
Merhum Fikret Tuncar'ın oğlu, Mümin Tuncar ve Fatma Engin'in abileri, YUSUF TUNCAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kapaklı köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FAHRİYE ÖZDOĞAN  - 06 Ağustos 2020
Hüseyin Özdoğan ve Müyesser Günal'ın anneleri, Eray Özdoğan'ın babaannesi FAHRİYE ÖZDOĞAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Merkez Karaağaç köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FERRUH TOP - 02 Ağustos 2020
Hakan Göktürk ve Derya Güven'in babaları Emekli Emniyet Mensubu FERRUH TOP vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Pelitözü camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlıği diliyoruz.
SÜPHAN GEDİK - 01 Ağustos 2020
Nezir Gedik ve Zeki Gedik'in anneleri,Ersin ,Tahsin ,Yasin ve Halil İbrahim Gedik'in babaanneleri SÜPHAN GEDİK vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yediler camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
LEVENT YILMAZ - 01 Ağustos 2020
Esnaf Kefalet'te çalışan merhum Enver Yılmaz'ın oğlu LEVENT YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi ikindi namazına müteakip Şükraniye köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HATİCE KURHAN - 31 Temmuz 2020
Yenişehir Hayriye mahallesinden Ferudun Kurhan ve İlhan Kurhan'ın anneleri HATİCE KURHAN vefat etmiştir Cenazesi bugün öğle namazına müteakip köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEDİNE YALÇINKAYA - 31 Temmuz 2020
Bilecik, Gölpazarı, Kümbet Köyünden Ahmet YALÇINKAYA, Bayram YALÇINKAYA ve Hatice UGUR'un anneleri MEDİNE YALÇINKAYA vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Gölpazarı köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YAŞAR TAYRAN - 29 Temmuz 2020
Yenipazar Sorguncuk Ahiler köyü muhtarı İsmail Öztürk'ün kayınpederi, Müzeyyen Öztürk'ün babası, YAŞAR TAYRAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Sorguncuk Ahiler köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET EMİN GÖÇ - 25 Temmuz 2020
Ertuğrul ve Ali Göç'ün babaları, Mesut, Hakan, Murat ve Harun Göç'ün dedeleri, MEHMET EMİN GÖÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yeniköy köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FATMA AYDEMİR - 25 Temmuz 2020
Yaşar Aydemir ve Yaşariye Kabakçı'nın anneleri FATMA AYDEMİR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Deresakarı köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
EMİNE YILMAZ  - 24 Temmuz 2020
Merhum Mehmet Emin Yılmaz'ın eşi, Hasan Hüseyin Yılmaz, Fahrettin Yılmaz ve Ramazan Yılmaz'ın anneleri, EMİNE YILMAZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazına müteakip Alpagut köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SEREN ATA - 24 Temmuz 2020
Yılmaz Ata'nın eşi, Oğuz Ata'nın annesi SEREN ATA vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazına müteakip Kızıldamlar köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SEBAHAT KÖK - 22 Temmuz 2020
Haşim Kök, Hüseyin Kök, Emine Yener ve Emin Kök'ün anneleri Kızıldamlar Köyünden SEBAHAT KÖK vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kızıldamlar köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MUSTAFA CİNOĞLU - 19 Temmuz 2020
İsmail Cinoğlu'nun babası, Eski Bilecik belediye başkanlarından MUSTAFA CİNOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Deresakarı köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SULTAN EKİCİ - 19 Temmuz 2020
Nuri, Nuriye, Hüseyin ve Nuran Ekici'nin anneleri SULTAN EKİCİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İstasyon mezarlığından kaldırılarak İstasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SEBİHA TAN - 18 Temmuz 2020
Hüseyin Tan ve Sefane Tan'ın anneleri SEBİHA TAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Erkoca köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
KADİR ACAR - 16 Temmuz 2020
Hüseyin Acar, Esma Acar ve Selma Şen'in babaları KADİR ACAR vefat emiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Küplü köy camisinden kaldırılarak Soğuksu mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HAMİDE ERİM - 14 Temmuz 2020
İbrahim Erim'in eşi, Emekli İmam Yaşar Erim ve Şerife Geyik'in anneleri HAMİDE ERİM vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Alpagut köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NECATİ ALKAN - 13 Temmuz 2020
İlimiz esnaflarından Mustafa Alkan ve Mehmet Alkan'ın babaları NECATİ ALKAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Dedeoğlu camisinden kaldırılarak Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
RÜVEYDE SAKARYA - 12 Temmuz 2020
Merhum Enbiya Sakarya'nın eşi, Sağlık Müdürlüğü'nden emekli Mehmet Ali Sakarya Naciye Erat ve Nadiye Gezer'in anneleri RÜVEYDE SAKARYA vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına Kuruluş camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FATMA AVCI - 11 Temmuz 2020
Merhum Recep Avcı'nın eşi, Merhum Vedat Avcı, Sedat Avcı, Sebahat Çoşgun ve Nebahat Uzmay' ın anneleri FATMA AVCI vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Dedeoğlu Camisinden kaldırılarak Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
İBRAHİM YAMAN - 11 Temmuz 2020
Küplü köyünden Hüseyin ve Mehmet Yaman'ın babaları İBRAHİM YAMAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra saat 14.30 da Küplü köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MEHMET BAYINDIR  - 10 Temmuz 2020
Maliyeden Emekli Gürsel Bayındır, Yüksel Korkmaz ve Birsel Azapoğlu'nun babaları, Emekli öğretmen MEHMET BAYINDIR vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yediler camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlğı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ABUTALİP BİLANİK  - 07 Temmuz 2020
Sediye Birci ve Sevim Boztepe'nin babaları, Hüseyin Birci ve Adem Boztepe'nin kayınpederleri ABUTALİP BİLANİK vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Aşağıköy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
VASFİYE ARSLAN - 07 Temmuz 2020
Yusuf Arslan'ın eşi, Gülin Güngör'ün annesi, Erdal Güngör'ün kayınvalidesi VASFİYE ARSLAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Öğle namazına müteakip İstasyon camisinden kaldırılarak İstasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SABRİ YILMAZ - 06 Temmuz 2020
Emekli Öğretmen Turhan Yılmaz, Şükran Pekşen ve Hasan Yılmaz'ın babaları SABRİ YILMAZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İstasyon camisinden kaldırılarak İstasyon mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
GÜLSÜM TARÇIN - 04 Temmuz 2020
Sadettin Tarçın , Selahattin Tarçın ve Müzeyen Özmen'in anneleri , Halil Kalkan'ın kardeşi, Lastikçi Yaşar Özmen'in kayinvalidesi GÜLSÜM TARÇIN vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Gölpazarı Kümbet köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NAZMİYE ÖZTÜRK - 04 Temmuz 2020
Erol Öztürk’ün eşi, Ayşe Öztürk’ün Kardeşi, Mustafa, Ender ve Yiğit Öztürk’ün anneleri, NAZMİYE ÖZTÜRK vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kayı Boyu Camisinden kaldırılarak Ayvacık Köy Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AYŞE TETİK  - 04 Temmuz 2020
Yusuf Tetik'in annesi AYŞE TETİK vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Gölpazarı Bayat köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FERDANE YOĞUN  - 03 Temmuz 2020
Nizamettin, İlyas ve Tuncay Yoğun'un anneleri FERDANE YOĞUN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Dedeoğlu Camisinden kaldırılarak Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HATİCE UYANIK - 03 Temmuz 2020
Rıdvan Uyanık'ın annesi, HATİCE UYANIK vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Pazaryeri Franlar köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AHMET UYSAL  - 30 Haziran 2020
Tahsin Uysal, Ali Uysal, Pembe Kader, Sevim Uysal ve Ayşe Güner'in babaları, AHMET UYSAL vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İlyasca köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
UMUT EFE CEYLAN  - 29 Haziran 2020
Hepsen kimyada çalışan Selçuk Ceylan'nın oğlu, Bilecik esnaflarından Mobilyacı Köksal Ceylan ve Karadeniz elektrikte çalışan Erkan Ceylan'ın yiğenleri, UMUT EFE CEYLAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Asağıköy camisinden kaldırılarak Köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ERDOĞAN AVCI - 23 Haziran 2020
Ekrem, Erol ve Bilal Avcı'nın kardeşi, Öznur Özen'in abisi, Suzan Dur, Suna İpek, Oktay ve Oya Avcı'nın babaları ERDOĞAN AVCI vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Dedeoğlu Camisinden Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
EMİN YAŞAR - 22 Haziran 2020
Sedat Yaşar ve Rahime Yılmaz’ın babaları, CHP İl Başkanı Mehmet Metin Yaşar’ın amcasının oğlu, EMİN YAŞAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Selöz Köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NECİLE KURT - 20 Haziran 2020
Merhum Sadık Kurt'un eşi, Celalettin Kurt'un annesi, Yaşar Yılmaz'ın ablası NECİLE KURT vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kepirler köy camisinden kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
KURTULUŞ YALI - 20 Haziran 2020
Tülin Yalı'nın eşi, Yalın ve Senem Yalı'nın babaları, Ertuğrul Yalı'nın kardeşi, Merhum Saim ve Memduha Yalı'nın oğulları, ilimiz esnaflarından KURTULUŞ YALI vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Şerifpaşa camisinden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SALİHA ŞİŞLİ - 16 Haziran 2020
Mithat ve Gönül Şişli'nin anneleri SALİHA ŞİŞLİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Şerifpaşa Camisinden kaldırılarak Soğuksu Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
ALİ OSMAN CİNDEMİR - 11 Haziran 2020
Yeniköyden Münür Cindemir'in babası ALİ OSMAN CİNDEMİR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeniköy Camisinden kaldırılarak Köy Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
SEYİDE BALCI - 11 Haziran 2020
Muhlis Balcı'nın annesi SEYİDE BALCI vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Sütlüce Köy Camisinden kaldırılarak Köy Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
NİZAMETTİN ÇAĞAN - 08 Haziran 2020
Erkan Çağan'ın babası, Maliyeden Emekli Eski Bilecik Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı NİZAMETTİN ÇAĞAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yediler Camisinden kaldırılarak Şehir mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AYDEMİR CAN ÇELİK  - 07 Haziran 2020
Ulupınar Köyünden Levent Çelik'in oğlu AYDEMİR CAN ÇELİK vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 17.30'da Ulupınar Köyünde defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FEVZİ ÜNAL - 07 Haziran 2020
Gölpazarı Eski Belediye Başkanı İlyas Ünal'ın kardeşi, Safiye Ünal'ın eşi FEVZİ ÜNAL vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazı ile ikindi namazı arasında Hamidiye Camisinden kaldırılarak Pelitözü Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AYŞE KARABULUT - 07 Haziran 2020
Devlet Demir yollarından emekli Merhum Mehmet Kıvrak'ın kızı, Cennet Vadisinde çalışan Ahmet Kıvrak'ın ablası AYŞE KARABULUT vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İstasyon Camisinden kaldırılarak İstasyon Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
FİKRİ TORUN - 04 Haziran 2020
Neriman Torun'un eşi, Aziz, Birol, Tülin Yalı ve Hülya Aşçı'nın babaları, Kurtuluş Yalı’nın kayınpederi, FİKRİ TORUN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İmam Hatip Tatbikat Cami'nden kaldırılarak, Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
RAHİME SAKA - 04 Haziran 2020
Muammer Saka ve Mukkader Şahin'in anneleri RAHİME SAKA vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Osmangazi Camisinden İstasyon Mezarlığı'na defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
YAŞAR YAVAŞ - 03 Haziran 2020
Murat, Ömer, Mehmet ve Nihat Yavaş'ın kardeşleri Küplülü YAŞAR YAVAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Küplü Köy Camisinden Soğuksu Mezarlığına defnedilecektir. Belediye başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MURAT KARAÇAY - 03 Haziran 2020
Rüstem, Recep, Destan ve Arife Yaşar'ın babaları, Metin Yaşar'ın kayınpederi MURAT KARAÇAY vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kayı boyu Camisinden kaldırılarak Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Belediye başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
İBRAHİM AYDIN - 03 Haziran 2020
Mesut Aydın'ın babası İBRAHİM AYDIN vefat etmiştir. Belediye başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
AHMET GÜL - 03 Haziran 2020
Soner Gül'ün babası AHMET GÜL vefat etmiştir. Belediye başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz..
NECİYE KOÇ - 03 Haziran 2020
Belediye personeli Yaşar Koç'un annesi NECİYE KOÇ vefat etmiştir. Belediye başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
MUSTAFA AVCI - 03 Haziran 2020
Merhume Azize İman'ın oğlu, Zehra Avcı'nın eşi, Pelin Avcı Ertürk, Azize Avcı Köse ve Selin Avcı Köprülü'nün babaları, Oğuz Ertürk, Lütfü Köse ve Gökhan Köprülü'nün kayın pederleri MUSTAFA AVCI vefat etmiştir. Belediye başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.